Ustaca Yapilmiş Sahte Feyk Replika Gorseller

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
enbastan 5. 6. resimdekiler camiada 60 senedir efsaneleşen yesil zumrut lahit denemeleri.tıpkı ((tokyonus domuzlu para hesaabi))gayet basarili olmuslar tanesini birmilyona $ yerli halka pazarlarlar
kafayı yemiş usta bunlar klinik vaka, Hz.İsa çiziyor apostolos tasviri yapıyor 6 kişi, o 6 kişi bu sahte objeyi yapanın arkadaşları onu izliyorlar bence.Havariler bi gelsede üflese bunları böyle yapanlara.

Mal bulanındır

Moderatör
kafayı yemiş usta bunlar klinik vaka, Hz.İsa çiziyor apostolos tasviri yapıyor 6 kişi, o 6 kişi bu sahte objeyi yapanın arkadaşları onu izliyorlar bence.Havariler bi gelsede üflese bunları böyle yapanlara.
O biseymii ustam
millet Hz isa nin altın kadehini ariyo son aksam yemegindeki
bana bakin lan develer dedim adam zaten marangozdu kadehide ahşapdı tipki tum kullandigi cogu esyasi gibi ahşaptı siz neyin kafasindasiniz yok oyle bisey dedim anca ikna oldular

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
O biseymii ustam
millet Hz isa nin altın kadehini ariyo son aksam yemegindeki
bana bakin lan develer dedim adam zaten marangozdu kadehide ahşapdı tipki tum kullandigi cogu esyasi gibi ahşaptı siz neyin kafasindasiniz yok oyle bisey dedim anca ikna oldular
Çok ince konu :)

Mal bulanındır

Moderatör
Kaseyi bulucam diye kaseyi çizdirmesinler dikkatli olsunlar. :)
butip muhabbet acanlara diyomkiii
yaw allah kitap askina akilli olun aramak bulmak istediklerinizin citasi cok yuksek karsinizda 4 milyar nufuslu hristiyanlik alemi var onlar enkutsal saydiklari objeleri size buldururmu yedirirmi dokundururmu hic.siz az onunuzden yiyin hayalperestligin limitini zorlamayin daha köyunuzdeki kayamezari bulup acamiyonuz ispit baskin korkusundan az akilli olun ufak olsun hergun olsun senin olsun haaa yok kendinizi nufustan sildirmek istiyosaniz yada kahramanlik pesindeyseniz gidin kuduse telavive hayfaya filistine orda aradiginiz yuksek cita var diyom
aniden dudaklarina yapişilmiş kız gibi far yemis davşan gibi kaliyolar agalar

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
butip muhabbet acanlara diyomkiii
yaw allah kitap askina akilli olun aramak bulmak istediklerinizin citasi cok yuksek karsinizda 4 milyar nufuslu hristiyanlik alemi var onlar enkutsal saydiklari objeleri size buldururmu yedirirmi dokundururmu hic.siz az onunuzden yiyin hayalperestligin limitini zorlamayin daha köyunuzdeki kayamezari bulup acamiyonuz ispit baskin korkusundan az akilli olun ufak olsun hergun olsun senin olsun haaa yok kendinizi nufustan sildirmek istiyosaniz yada kahramanlik pesindeyseniz gidin kuduse telavive hayfaya filistine orda aradiginiz yuksek cita var diyom
aniden dudaklarina yapişilmiş kız gibi far yemis davşan gibi kaliyolar agalar
akıllanmazlar usta milletin hayal gücü tavan yapmış...adam full yalan içerikli define videosu çekmiş youtube üzerinde yürüyor millette peşinde gidip o palavraları kurgu içerikleri izlerler inanırlar, burada gerçeği yaz önüne belgede koy dikkatini çekmez acabalarla kem küm yapar , ondan sonra şemsiye girdimi niye açılmıyor diye soruyorlar.Ne diyim yani yaz yaz bitmez hangisini yazalim.