Obje Hakkında Bilgi

deniz_efe

Γεράκι
Moderatör
Merhaba, ilki bir mühür ama bilmiyorum ne mührü.
Belki bir fırıncının ekmek mührü ya da bir başka meslek locasına ait bir mühür olabilir.
Mührün 5 ayrı yönünde de haçın 4 kolunun aralıklarında aynı harfler dikkat çekiyor.
Malzemesi de ilginç, camsı bir yüzeyi var sanırım değerli bir taş olmalı.

KULT

Yeni Üye
Ustam cammı obje ? onu flash destekli net foto çekermisin her yönden
Evet ustam cam. Fakat cam dediğim şeyden cam olduğuna kesinlikle emin olmakla beraber, elinizle dokunduğunuzda insanda değişik. Bir his uyandırıyor. Bu kelimelerle anlatamadığım şeyi sizin idrak edebileceğinizi ve o yüzden bu soruyu sorduğunuzu hissediyorum. Ben anlatmaya çalışsam alay konusu olurdum. Kesinlikle cam ama dokunuş sanki kadife gibi değişik bir his uyandırıyor

Mal bulanındır

Moderatör
Evet ustam cam. Fakat cam dediğim şeyden cam olduğuna kesinlikle emin olmakla beraber, elinizle dokunduğunuzda insanda değişik. Bir his uyandırıyor. Bu kelimelerle anlatamadığım şeyi sizin idrak edebileceğinizi ve o yüzden bu soruyu sorduğunuzu hissediyorum. Ben anlatmaya çalışsam alay konusu olurdum. Kesinlikle cam ama dokunuş sanki kadife gibi değişik bir his uyandırıyor
ayiktik kalite nadir obje
ancak ayrinti lazim ustte yazdim
dahada olmazsa bi gemoloji sitesine isikli net flu fotolar yolla cinsini ogren

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
ayiktik kalite nadir obje
ancak ayrinti lazim ustte yazdim
dahada olmazsa bi gemoloji sitesine isikli net flu fotolar yolla cinsini ogren
cinsine gerek yok usta , bizans dönemi tabak üstünde yemek yerim onun @KULT usta bakalım ne hazırlamış akşam yemeği mönüde

KULT

Yeni Üye
cinsine gerek yok usta , bizans dönemi tabak üstünde yemek yerim onun @KULT usta bakalım ne hazırlamış akşam yemeği mönüde
@vakko ustam buda aynı kalemmidir. Birde bunların devamı olma ihtimali varmıdır bu kuyuda. Daha önce bu tarz malzemelere denk gelmemiştimA98CA5C8-89BD-4FB2-84DE-9CCA1C35417F.jpeg

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
@vakko ustam buda aynı kalemmidir. Birde bunların devamı olma ihtimali varmıdır bu kuyuda. Daha önce bu tarz malzemelere denk gelmemiştimEkli dosyayı görüntüle 296
usta net cevap için fotoğraflama olayını iyi yapmanız gerekiyor.Her açıdan net fotoğraflama yapın.Devamı olabilirde olmayadabilirde.Diğer objenin görselleride yollayın istediğim şekilde.

KULT

Yeni Üye
usta net cevap için fotoğraflama olayını iyi yapmanız gerekiyor.Her açıdan net fotoğraflama yapın.Devamı olabilirde olmayadabilirde.Diğer objenin görselleride yollayın istediğim şekilde.
Tabiki ustam resimlerde kendiside en kısa sürede sizdedir. Görüşmek üzere