Duyuru Hakkımızda - Define Vadisi

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς

Define Vadisi; Dostlarla birlikte bir arada olmak,Uzman olduğumuz konularda bildiklerimizi tekrar etmek,Özellikle senelerdir define arama sektörüne gönül vermiş hobiseverlerin define sektöründe dönen dolandırma işlerinin bir parçası olmasını önlemek,Maddi ve Manevi kayıp yaşamalarını engellemek,bu sektördeki dolandırma olaylarının önünü kesmek,define arama sektörüne gönül vermiş kişileri bu sektörde doğru şekilde bilgilendirmek ve yönlendirmek için 11.07.2020 tarihinde kurulmuştur.

Define Vadisi platformu olarak; Faaliyette olduğumuz alanlarda Bireylere,Topluma,Hukuka,İlgili Kanun Maddelerine,Ahlaki İlkelere Bağlı,Tarihe Saygılı ve Korunması gerekli Taşınır/Taşınmaz kültür varlıklarını koruma bilinci ile hareket etmekteyiz.

Define Vadisi;
nümismatik alanında,antik semboller bu sembollerin anlamları ve çözümleri,antik yazıtlar konularında sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bu alanlarda merak etmiş oldukları tüm sorular için sitemiz üzerinde site kullanıcılarının sormuş oldukları sorular,açmış oldukları konular için sağlıklı ve gerçek cevaplar vererek site kullanıcılarını ilgili kurumlardan önce almış oldukları izinler çerçevesinde bilgilendirmekteyiz.

Define Vadisi sadece bilgi paylaşım platformudur.Define Vadisi sitesi üzerinde taşınabilir kültür varlıkları sınıfında olan objelerin alım satımı kesinlikle yasaktır yapılmamaktadır.Sitemiz üzerinde site forum kurallarında belirtmiş olduğum gibi genele açık olarak antik sikkelerin kimlikleri,antik objelerin tanımlanması,antik yazıtların tercümeleri hakkında ücretsiz bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

Define Vadisi sitesi özgün bir platformdur.Hiçbir site,facebook grupları ve kişilerle kesinlikle bağlantısı ve ortaklığı yoktur.

Merak etmiş olduğunuz tüm konular hakkında soru sormak için sitemize üye olabilir site üzerinde yeni konu açarak bilgi sahibi olmak istediğiniz konularınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Define Vadisi
Vakko

Efendi53

Yeni Üye
sahtecilik ve dolandırıcılık bu sektörün (her sektörde olduğu gibi) yüz karasıdır, böyle namussuzluk yapanlara pirim vermemek, kesinlikle engel olmak gerekir, çok duydum ve rast geldiklerim oldu, adam ineğini, hanımının bileziğini, daha bilmem nelerini satıp böyle arsızlara kaptırdığı oluyor, maalesefbu insanlık değil, illa ki doğru dürüst çalışanlara da illa zararı dokunur, bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeyin, siz olmasanız bile bir tanıdık, bir eş dost avlanacaktır, şükür olsun ben çarpılmadım ama çok gördüm, duydum, onun için sağlamcı olmak lazım, @vakko ustam bu ilke ve düsturlar çok önemli, size bunun için ayrıca teşekkür ediyorum, sahte ye sahte gerçeğe gerçek demek çok önemli elbette, benim bir akrabam var eski toprak defineci sahtecilere çok kötü küfredeer, bizlerde o adamın sayesinde bir şeyler öğrendik, bende hak veriyorum adama ne diyeyim

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
Günceldir.Define Vadisi sitesi tarafımca kurulmuş özgün bir platformdur.Define Vadisi sitesi hiçbir site,facebook grupları ve kişilerle kesinlikle bağlantısı ve ortaklığı yoktur.

Daha önce farklı bir site üzerinde bulunan üyeliğim üzerinden kişilere ücretsiz olarak antik yazıt çevirileri ve numizmatik desteği sağladığım bir dönem olmuştu.
Üyeliğimin olduğu x sitede Allah Kitap Peygamber arkasına saklanıp cihat havasında çevirilen dolandırıcılık işleri,filmler ve kişileri aldatma eylemlerini X site üzerinde tespit ettiğimden dolayı X siteden süresiz olarak uzaklaşmış olduğumu, X site ile hiç bir bağlantım olmadığını , X site üzerinde dönen dolandırma işlerinin ve kişileri aldatma olayları ile ilgi ve alakam olmadığını, aksine X site üzerinde bu tarz dolandırma içerikli konular hakkında site kullanıcılarını özellikle konu açarak uyardığımı, bu tarz kişileri aldatma dolandırma olaylarının önüne geçmek ve kişileri doğru şekilde bilgilendirmek için
11.07.2020
Define Vadisi sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak tarafımca kurulmuştur.

X Define sitelerinde Facebook gruplarında adıma sahte hesap açarak veya farklı bir kimlik altında
vakko nik ismini kullanarak kişilerden ücret talep ederek çeviri veya farklı konular hakkında ücretli cevaplar veren kişi/kişiler siteler ve gruplar tespit edildiği takdirde kişi/kişiler gruplar siteler hakkında Türk Ceza Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümlerine göre suç duyurusunda bulunulacaktır. Üçüncü kişilere duyurulur.

X siteler üzerinde tarafınıza vakko benim diye mesaj atan kişilere kesinlikle itimat etmeyiniz.

Define Vadisi
Vakko