Efendi53

Yeni Üye
Telefondan çektiğim bir resim, kuru bir dere ile dağ arasında bir yer, çok ilginç bir yer geldi bana sizler neP_20200316_171902.jpg dersiniz? Resimlerin hepsine büyük dedi yaa

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
Haklısunız @Keskingöz ustam resimler fazla var ama başka yükleyemedim, @vakko üstadım siz ne dersiniz burası için ?
Abi bence geriden diğer resimleride yükle o şekilde bakalım.Sorun çözüldü boyutu büyük resim yükleme yapabilirsin siteye.İyi forumlar

Son düzenleme:

Efendi53

Yeni Üye
bir konu daha açacaktım ama hala büyük boyutlu resim yüklenemiyor @vakko ustam, daha önce başıma geldi uğraşırken karttaki bütün resimlerin boyutları küçüldü bir daha düzeltemedim, inşallah düzelir ya da kaç mp olmalı ki kabulletsin yüklemeyi, bundan sonra düşük çekelim piksselini

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
bir konu daha açacaktım ama hala büyük boyutlu resim yüklenemiyor @vakko ustam, daha önce başıma geldi uğraşırken karttaki bütün resimlerin boyutları küçüldü bir daha düzeltemedim, inşallah düzelir ya da kaç mp olmalı ki kabulletsin yüklemeyi, bundan sonra düşük çekelim piksselini
abi sıkıntı olmaması lazım bende konu açtım yüksek boyutlu resimler yüklü konuda sıkıntı olmadı

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
dosya ekleden mi yüklüyorsun resimleri abi ?

Editör

Merhaba

İlgili sorun bildiriminiz için teşekkürler @Efendi53
Forum kurulum işlemleri devam etmektedir ufak tefek olan sorunlar için anlayışınız adına teşekkür ederim.
Sizden ricamız şimdilik farklı geçici resim yükleme sayfalarına resminizi yüklemeniz , linki konu cevap alanına yapıştırmanızdır.

İyi Forumlar Dilerim.

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
evet dosya ekleden yüklemeye çalışıyorum , başka yükleme şekli var mı ki @vakko ustam
Var abi altaki konuya bir bakarmısın

Erythrai

Yeni Üye
Fotolarin tek kalemde gelmesi fikir yürütme adına birbiri ile ilintisi ve gömü olabilecek görünümler in farklı açılardan görülmesi ile yorumlar daha sagliklı olacaktır. Fotodaki zirve nokta gömür adına uygun.sadece biraz çevre detayı. Kolay gelsin

Fuzuli

Yeni Üye
Abi giris ilk fotografin sol altinda 2 yer var giris olan. Cubukla bulursun sen tuneli. Burasi ile ilgilen.