• Antik Sikkeler ve Koleksiyonerlik Platformumuz İçin Tıklayınız

Birde Böyle Düşünelim Neden Olmasınki

Ngdl51

Yeni Üye
bakucuyuk...amateurs hardcore ayarinda denemeler devam ediyir ustam.yanliz derinlik arttirimi icin ciddi ugrasi var
Benim cihaz ariza yapti aldigim yere iki defa gonderdim yaptik dediler 5 6 saat calistiktan sonra yine ayni arizayi verdi sikintiyi cozemediler en sonunda kafam atti agzima geleni saydim kapattim telefonu

Mal bulanındır

Moderatör
Benim cihaz ariza yapti aldigim yere iki defa gonderdim yaptik dediler 5 6 saat calistiktan sonra yine ayni arizayi verdi sikintiyi cozemediler en sonunda kafam atti agzima geleni saydim kapattim telefonu
belge fatura garanti suresi varsa kaymakamliktaki tuketici hakem heyetine yaz ibraz et bildir sikayetci ol 2 ay sona yeni cihaz verir bayi korkusundan
ariza dayilik kolpacilik yaparlarsa sosyal medyada ifsaa et rezil et itin dotune sok cikar onlari

Ngdl51

Yeni Üye
belge fatura garanti suresi varsa kaymakamliktaki tuketici hakem heyetine yaz ibraz et bildir sikayetci ol 2 ay sona yeni cihaz verir bayi korkusundan
ariza dayilik kolpacilik yaparlarsa sosyal medyada ifsaa et rezil et itin dotune sok cikar onlari
Kacarmi hic ustam nerelere sokup sokup cikardim bi bilsen garati suresi doldugu icin o konuda bisey yapamiyorum kendi huyumu sevmiyorum yer aslinda bana uzak degil giderim de ondan sonra carsi pazar fena karışır o yuzden gitmek istemiyorum yoksa dayiligi amcaligi sokmez onlarin bana firsat buldukca kirli camasirlarini döküyorum orta yere