• ☪ Foruma Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Yunanca Yazılar İçin Çeviri Desteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KULT

Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım numaralandırarak yazdığım her bölüm birbirinden bağımsız bir şekilde, iletilen belgede yazıyordu. İnşallah bir sonuca ulaşabilirsek kısa bir süre sonra, belgeyide gurupta paylaşıp, sizlerinde beğenisine sunmak isterim.

KULT

Kayıtlı Kullanıcı
Yine yan çıktı resimlerim. 😢

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Yine yan çıktı resimlerim. 😢
Görselleriniz için gerekli düzeltmeyi yaptım.Kağıda değilde usta orjinal görseli paylaşırsanız çeviri için sağlıklı net kesin cevap alırsınız.Bu şekilde çeviri mümkün olmuyor.Varsa elinizde orjinal belge veya görselin resmini paylaşın.

KULT

Kayıtlı Kullanıcı
Görselleriniz için gerekli düzeltmeyi yaptım.Kağıda değilde usta orjinal görseli paylaşırsanız çeviri için sağlıklı net kesin cevap alırsınız.Bu şekilde çeviri mümkün olmuyor.Varsa elinizde orjinal belge veya görselin resmini paylaşın.
Ustam affınıza sığınarak belgedeki mezar, çeşme türü resimlerin üzerini karalayarak atsam sizin için bir sorun olurmu. Çünkü bölgenin bilinen ve çok kişinin peşinde olduğu bir yerle ilgili. İnşallah yardımnızla olumlu yada olumsuz bir neticeye ulaşırsak seve seve orjinal halini gurubumuzda paylaşmak, çorbada tuzumun olması benide mutlu eder.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Bana yazılar lazım usta görsellerle işim yok
Ustam affınıza sığınarak belgedeki mezar, çeşme türü resimlerin üzerini karalayarak atsam sizin için bir sorun olurmu. Çünkü bölgenin bilinen ve çok kişinin peşinde olduğu bir yerle ilgili. İnşallah yardımnızla olumlu yada olumsuz bir neticeye ulaşırsak seve seve orjinal halini gurubumuzda paylaşmak, çorbada tuzumun olması benide mutlu eder.
Ustam belge ile kimse noktayı düşündüğünüz gibi öyle şıp diye bulamaz rahat olun :) .Sitemizde gönül rahatlığı ile görsellerinizi paylaşabilir doğru bilgileri alabilirsiniz. Orjinal yazıların görüntülerini paylaşın çevirisini yaparım.İyi forumlar.

KULT

Kayıtlı Kullanıcı
Bana yazılar lazım usta görsellerle işim yok

Ustam belge ile kimse noktayı düşündüğünüz gibi öyle şıp diye bulamaz rahat olun :) .Sitemizde gönül rahatlığı ile görsellerinizi paylaşabilir doğru bilgileri alabilirsiniz. Orjinal yazıların görüntülerini paylaşın çevirisini yaparım.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...