• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Yigidin Malı Meydanda Olur

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Bazı zümreler herkesin önünde açmayın millet artık hep böyle ister mallari hüpletemeyiz diye baskı yaptıysada mısırlılar haddi len ordan diyerek Laaak diye malı masaya koymuştur.adamsın mısır adamın dibisin...2600 yıl öncesine ait içerisinde mumyaların bulunduğu 59 antik lahit
Mısır Tarihi Eserler Bakanı Halid el-Anani

Mısır turizm ve tarihi eserler bakanlığı, arkeologların Kahire'nin güneyindeki geniş bir toplu mezarda onlarca antik lahit ortaya çıkardığını açıkladı.

Mısır Tarihi Eserler Bakanı Halid el-Anani, 2 bin 600 yıl öncesine dayanan ve içerisinde mumyaların bulunduğu en az 59 mühürlü lahitin keşfediliğini açıkladı.

"Bunun büyük bir keşfin başlangıcı olduğunu düşünüyorum" diyen el-Anani, bölgede henüz ortaya çıkarılması beklenen çok sayıda lahit olduğunu ifade etti.

Mısırlı bakanın basın açıklaması yaptığı salonda, keşfedilen tabutlar sergilendi ve içlerinden biri mumyayı göstermek için açıldı. Söz konusu törene çok sayıda yabancı diplomat da katıldı.
Mahmoud Khaled/AP

@Efendi53 bunlar para ediyii iste​

Efendi53

Kayıtlı Kullanıcı
bizde yok mu ki bu lahitlerden Mısır dan farkı olduğunu sanmıyorum, ama suç bulmak çıkarmak, belediye bir vadiyi burda komple doldurdu, altında neler kaldı bir görseydin, 30 metre hafriyat döküldü üzerine maalesef, derdimizi kime anlatacaz ki

Mal bulanındır

Süper Moderatör
bizde yok mu ki bu lahitlerden Mısır dan farkı olduğunu sanmıyorum, ama suç bulmak çıkarmak, belediye bir vadiyi burda komple doldurdu, altında neler kaldı bir görseydin, 30 metre hafriyat döküldü üzerine maalesef, derdimizi kime anlatacaz ki
abi ikimizde tum elelemde biliyo mevzulari....
derdimizi buna anlatcaz
markopaşa.png
Markopaşa