• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Yere Dik Oyma işaretler

amusbitra

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhabalar
Geçen hafta balık tutumak için gittiğim mekanda bir tepenin yamaçında kayaların üstüne üç tane oyuma işaret gördüm ve merak edip araştırmaya başladım. Malesef oymaları araştırmadan önce böyle bir sitenin olduğunu bilmiyordum ve fotoraf alamadım.
Ama tarif edebilirim.
tüm oymaların genişliği 40 cm derinlik 15 cm yükseklik kemerli yaklaşık 50/55 cm arasında bir şey önü tarla üstü kayalık tepe
birde fikir vermeniz için paintle çiziyorum :D
asasa.png

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhabalar
Geçen hafta balık tutumak için gittiğim mekanda bir tepenin yamaçında kayaların üstüne üç tane oyuma işaret gördüm ve merak edip araştırmaya başladım. Malesef oymaları araştırmadan önce böyle bir sitenin olduğunu bilmiyordum ve fotoraf alamadım.
Ama tarif edebilirim.
tüm oymaların genişliği 40 cm derinlik 15 cm yükseklik kemerli yaklaşık 50/55 cm arasında bir şey önü tarla üstü kayalık tepe
Ekli dosyayı görüntüle 4164
Öncelikle hoş geldin ustam büyük ihtimalle adak nişleri sitemizde niş konusu vardı onu bir incele derim.
Ayrıca çizimde güzel olmuş... 🌹

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
@amusbitra hosgeldiniz.
Bolca uzak yakin ve cevre Resimi cekip bu konuya atiniz. Bakalim hepberaber... Belki tapinma alanidir ama
Sag kaldiysa bir kaya mezari bulma sansin var. Rastgele...

amusbitra

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

Trakyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhabalar
Ama tarif edebilirim.
Ekli dosyayı görüntüle 4164
Emek vermişsiniz elinize sağlık.
Isaret çevresiyle değerli olacağı için tekrar balığa gidip uzak/yakın güzel fotoğraflar biriktiriniz.

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Gönder gelsin bakalım.

Link atim dedim. Usta belkide okumussunuzdur.
Arastirmlarinizda bir fikir verebilir.
Hatta @BulursamKader25 ustami da etiketleyim...

Trakyalı

Kayıtlı Kullanıcı

Link atim dedim. Usta belkide okumussunuzdur.
Arastirmlarinizda bir fikir verebilir.
Hatta @BulursamKader25 ustami da etiketleyim...
Çok derin incelemedim.
Ama yazıda ciddi terslikler de var.

En temel ve basit olguları da çok farklı lanse etmiş.
Elektronlar hem foton hem dalga özelliklidir.
Ama öyle anlatılmış ki fotonun içindeki gizli foton ve düşünen, hesaplayan süper zekâ olarak atfedilmiş.
Baz aldığı bilim adamının ve atıfta bulunduğu testin anlatıldığı gibi mi olduğuna bakmam lâzım.

Yeri geldiğinde ışık hızına çıkan, ortalama 1 sn de milyonlarca,milyarlarca tur atan ve gözlemlenmesi,o an ki yerinin neresi olduğunun bilinmesi imkansız bir şeyin, içinde ayrı bir gücü ölçmek..

Araştıracağım teşekkür ederim.