Yeraltı Şehri Olabilir Mi?

Vakko

Βασιλιάς

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
neden açılmamış yeraltı şehri olduğunu düşünüyorsunuz. Ben olsam oraya mezar yapardım. Arabadan aşağı in usta çevreyide göster biraz.
Ustam vidio su varda yükleyemedim artı 30 metre sol tarafında çökmüş delik açılmış biryeri var insanın giremeyecegi kadar küçük bakım vidio sunu yüklüyüm

Vakko

Βασιλιάς
Ustam vidio su varda yükleyemedim artı 30 metre sol tarafında çökmüş delik açılmış biryeri var insanın giremeyecegi kadar küçük bakım vidio sunu yüklüyüm

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı
Neden birşey oldugunu sanmıyorsunuz neye dayanarak kanat getirdiniz?
Fotografa gore biraz tirtiklanmis ama dogal gorunuyor.
Baska ipucu delil varsa ona gore degerlendirmek lazim. Su an icin boyle dusunuyorum. Rastgele...

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
Fotografa gore biraz tirtiklanmis ama dogal gorunuyor.
Baska ipucu delil varsa ona gore degerlendirmek lazim. Su an icin boyle dusunuyorum. Rastgele...
Ustam urası bariz yer altı şehri komple duvar örme uzunlugu 80 metre yüksekligide 10 metre var ve horosan la sivanmış kapatılmış yalnız oraya devletten başka kimse giremez karayolunun dibi :)

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam urası bariz yer altı şehri komple duvar örme uzunlugu 80 metre yüksekligide 10 metre var ve horosan la sivanmış kapatılmış yalnız oraya devletten başka kimse giremez karayolunun dibi :)
Girmek için, nereye girileceği iyice incelenmeli net tespit edilmeli delilleri görülmeli girilecek yerin, yolun kenarı ne güzel..

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı
Ne orme alan ne de horasan belli degil resimde.
Net veri elde edersen buraya da aktar.
Ayrica emin olursan yetkililere haber ver. Tarihten Bir guzellik katmis olursun herkese...

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
Ne orme alan ne de horasan belli degil resimde.
Net veri elde edersen buraya da aktar.
Ayrica emin olursan yetkililere haber ver. Tarihten Bir guzellik katmis olursun herkese...
Ustam ben yakından inceledim ama ustam o bölgeye yolum düşünce güzel yakın fotograflar çeker koyarım buraya incelersin

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
Yeraltı şehirlerine Giriş yeraltına yakin yüzeyde tabanda olur sen binanın bodrum katında oturuyisan 4. Kattanmi evine girersin bro
Usta girişin yüzeye yakın olmadını yada yukarıdan biryer den giriş olmadıgını nereden bileceksin orası dagın komple güneşe bakar etegi ne anlatmak istedin anlamdım