vakko usta bu yazıyı okuyabilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vakko

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
düzgün net resim çekersiniz okurum 3 kelimeden sonraki çeviriler ücretlidir bilginiz olsun.

Gizem688

Kayıtlı Kullanıcı
düzgün net resim çekersiniz okurum 3 kelimeden sonraki çeviriler ücretlidir bilginiz olsun.

Bayabi oldu bu resimleri cekeli usta sikintili bir yerdi bir vadinin icinde sifirdan acilmisti kilise obur resimlerde ayni kilisenin duvarlarindaydi ve yazili olan resim ise bir rahip mi papazmi herneyse onun elinde tutar vaziyetteydi

vakko

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Bayabi oldu bu resimleri cekeli usta sikintili bir yerdi bir vadinin icinde sifirdan acilmisti kilise obur resimlerde ayni kilisenin duvarlarindaydi ve yazili olan resim ise bir rahip mi papazmi herneyse onun elinde tutar vaziyetteydi
yazının çevirisi için net resim gerekli ben size dönem hakkında bilgi verim dönem Bizans.

vakko

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Ustam bu dedigim olaya 5.6 sene oldu simdi ne durumda hic bir haberimiz yok burayi sifirdan acmistik sit alani yazi aklimda kaldi acaba ne diyordu rahmetli
kilise duvarındaki bulunan tüm yazıları bizim camilerimizdeki ayetler gibi düşünün. Kutsal yazılardır. Define ile veya her hangi bir yerin adresi ile alakası yoktur.

vakko

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Ustam bu dedigim olaya 5.6 sene oldu simdi ne durumda hic bir haberimiz yok burayi sifirdan acmistik sit alani yazi aklimda kaldi acaba ne diyordu rahmetli
ustam açtığınız konu ve görseller farklı bir sitede mevcut burada bulunan konuyu kapatıyorum görselleri kaldırıyorum x sitelerde bulunan aynı konuları kabul etmiyoruz. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...