Vakko usta bilgin gerek teşekürler

Vakko

Βασιλιάς
Yukarıdan aşağıya ΦωC = PHOS - Işık
Soldan sağa ΖωΗ - ZOE - Yaşam
Yuhanna incilinden kesit, yaşam ondaydı ve ışık insanların hayatıydı.

ΦωC ΖωΗ phos zoe mesihin sembolik tanımıdır. Haçla ilişkilidir koruma amaçlı tılsım ve adak haçı olarak kullanılır. Kapıda öyle tokmak gibi olmaz. Paylaştığınız görsel büyük ihtimal sahte.

3d938537-2ac3-470e-976f-655051e6f971.jpgScreenshot_1.jpg

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
Yukarıdan aşağıya ΦωC = PHOS - Işık
Soldan sağa ΖωΗ - ZOE - Yaşam
Yuhanna incilinden kesit, yaşam ondaydı ve ışık insanların hayatıydı.

ΦωC ΖωΗ phos zoe mesihin sembolik tanımıdır. Haçla ilişkilidir koruma amaçlı tılsım ve adak haçı olarak kullanılır. Kapıda öyle tokmak gibi olmaz. Paylaştığınız görsel büyük ihtimal sahte.

Ekli dosyayı görüntüle 14404Ekli dosyayı görüntüle 14405
Usta sahtemi neden sahte acaba sanmıyorum sahte oldugunu çünkü bulunduğu yerde 32 adet bizans sikkesi de çıktı artı usta kendi elimle çıkardım topragın altından düşüncen nedir?

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
Usta sahtemi neden sahte acaba sanmıyorum sahte oldugunu çünkü bulunduğu yerde 32 adet bizans sikkesi de çıktı artı usta kendi elimle çıkardım topragın altından düşüncen nedir?
usta sikkelerin bir örnegi İnternette bire bir aynısı çıkıyor ama bu hacın bir örnegini aynısı bulamadım çıkmıyor

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς

Bu bulduğun anahtarligin anahtarını ve açtığı yeride bulaydin eyiydi
sen 14 kasım 2021 de de iki hac somustun üzerinde m ve a harfi var dediydin yazılar silik okunmuyodu
Yada çalışıp bulduğun yerin geniş çevresel resimlerini köyaydın eyiydi
Bunun gibi olcakdi

Screenshot_2022-09-05-02-26-59.jpeg

Seded

Kayıtlı Kullanıcı
Bu bulduğun anahtarligin anahtarını ve açtığı yeride bulaydin eyiydi
sen 14 kasım 2021 de de iki hac somustun üzerinde m ve a harfi var dediydin yazılar silik okunmuyodu
Yada çalışıp bulduğun yerin geniş çevresel resimlerini köyaydın eyiydi
Bunun gibi olcakdi

Ekli dosyayı görüntüle 14408
Usta birileri daha önceden malın büyünü almış oradan araştırma ma göre çünkü dediğin anagtarlı yer açılmış yer altında saklama alanı gibi örme duvarı üstü altı kapalı ikitane eski fırın gibi yuvarlak oda birbirine baglantı olmayan yere girmişler şuanda açık konumda duruyor hala