Uzaktan Eğitim D.M.T

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Gorunen köy klavuz istemez derler
boyle yazili kayalar taşlar bulursaniz
2000 wat emiş gucuyle pipetlerinizi hazir edin....Haa emsal mevzuyla karsilasip tatmin emin olamayan varsa resimler ile konusunu açsin biz tatmin edici bilgi veririz. alaninda uzman @vakko ustamiz epigrafi ve numizmatik expertlik sayesinde sizleri aydinlatip nirvanaya ulastirir....

gkkkko.pngdjutgj.pngfjuughi.pngafwqg.pngwiygg.pngjfkpo.pngdjuhu.pngfjhfhj.pngjfjiikk.pnghee guzelmis.jpgolur oyke seyler.jpgtemiz miss.jpgehfyh.pnghele cek bi firt.jpg

Mal bulanındır

Βασιλιάς
haklisiniz ustam...
uye ve hobiseverlerin ilgi alaka egilimlerine gore antik yazilarin bulundugu yer ve amaclarina dair gorseller sunariz ayirt edici bilgilendirmede bulunuruz.
mezar harici adak onurlandirma kutsama yazilarida sizin aydinlatici orneklerinizle on plana cikar ve hic kimse de bosuna yazit rolyef tarzi yerlere zarar vermez.bilincli olur

tablo.png

Mal bulanındır

Βασιλιάς
başkan keyifler nasıl :love:
biri dadandi diyoki senin tahtina oturcam
:p 😛 😜 😁
dedim dikkat et ben ordayken oturma
bi soru sorcam bilirsen agamsin bilemezsen totişsin dedim
sor dedi
dedim f.s.m nin mezari nerde kimin yaninda ve tam ustunde gomulu nokta atisi soyle dedim 3 hak verdim sonuc totiş oldu
f.s.m(fatih sultan mehmet)
fatih caminin mihrabinin altinda gomulu ayni zamanda caminin yer altinda havarium kilisesi var ordada azizler dinadamlari ve istanbul bizans kurucusu konstantin gomulu((manyak bombastik fantastik mezarlar)) bilerek vasiyet etmis ora gomulmeyi dersini aldi ediyir ezber