Ustalarımin yorumlarını bekliyorum

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Süper Moderatör
Bu sefer baya emek vermiş kayaları temizlemişsin şahsi fikrim işarete dair bir emmare göremedim, bu kanalların yapılış amacını daha önce görmedim birşey diyemem ama buranın toprağını maden mineral cinsinden bir incele derim özel amaçlı bir işde kullanılıyormu,
sana göre harita bana göre elek tarzı kayalar kullanılmış olabilir.

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Bu resimlere nasıl doğal diyebbiliyor ustalarım anlam veremedim
Ustam sana böyle yüzlerce resim atabilirim her kayadaki doğal oluşumları işaret dersek sizede bizede yazık olur.
Burasıda büyük ihtimal dere yatağıdır.

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Süper Moderatör
ezbere sistemi öğrenip sonra onu inkar etmek zordur farkındayım, lakin bizim amacımız kıymetli olana ulaşmak ,
senin alanda lapya oluşumu taş kırıkları oyulmuş su kanalları çok fazla bi anlam teşkil etmiyor @vakko ustanın dediği gibi sembol yada kült işareti göremiyoruz,

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Lapya ustam emeklerine yazık.

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bu taşlar yuvarlak topaç gibi içeri doğru 70 cm icerdeydi ve ana kayadan farklıydı kırmızı kiremit renk tonlarinday di taşı kaldırdık usatacim şimdi üç tane taş yan yana kemer gibi çıktı ve bu taşlardan sonra kırmızı yeşil siyah taşlar cikiyor

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Bu taşlar yuvarlak topaç gibi içeri doğru 70 cm icerdeydi ve ana kayadan farklıydı kırmızı kiremit renk tonlarinday di taşı kaldırdık usatacim şimdi üç tane taş yan yana kemer gibi çıktı ve bu taşlardan sonra kırmızı yeşil siyah taşlar cikiyor
İlk zamanlar bizde aynı şekilli yer bulmuştuk sözüm ona ustası kasa demişti bir :poop:çıkmadı doğal kardeşim boşuna kendini yorma nekrepollere yönel araştırmalarını oralarda yap eski yaşantı ören yerlerini gez işin gücün rast gide👍