• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Duyuru Tüm Üyelerin Dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Define Vadisi tarafımca kurulmuş özgün bir platformdur. Hiç bir site ve kişiler ile ortaklığı ve ilişkisi yoktur. Çizgimiz ve site kuruluş amacımız bellidir. Bugün site üzerinde yaptığım denetlemede sitemiz üzerindeki kullanıcılara Kartal nikli şahıs tarafından özel mesajla sitemizdeki üyelere gönderilmiş olan Diğer bir sitemiz olan xxxxx.com adresine de bekleriz. İyi forumlar dilerim olarak mesaj atıldığını öğrenmiş bulunuyorum.

Reklamı yapılan site ile hiç bir şekilde ortaklığımız ve ilişkimiz yoktur.

Define Vadisi site üzerinde özel mesajlaşma sistemi kapatılmıştır. Sormak istediğiniz tüm sorular için site üzerinde yeni konu açarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Screenshot_6.png

Screenshot_2.pngScreenshot_4.png

Kaplan32

Kayıtlı Kullanıcı
Define Vadisi tarafımca kurulmuş özgün bir platformdur. Hiç bir site ve kişiler ile ortaklığı ve ilişkisi yoktur. Çizgimiz ve site kuruluş amacımız bellidir. Bugün site üzerinde yaptığım denetlemede sitemiz üzerindeki kullanıcılara Kartal nikli şahıs tarafından özel mesajla atılmış olan Diğer bir sitemiz olan xxxxx.com adresine de bekleriz. İyi forumlar dilerim gibi aslı olmayan yalan mesaj atıldığını öğrenmiş bulunuyorum.

Reklamı yapılan site ile hiç bir şekilde ortaklığımız ve ilişkimiz yoktur.

Tarafınıza atılan bu tarz sahte mesajlara kesinlikle itimat etmeyiniz. Tarafınıza gelen bu tarz mesajları yeni konu açarak veya özel mesaj ile site yönetim kadrosuna bildiriniz. İyi Forumlar dilerim.

Ekli dosyayı görüntüle 3867

Ekli dosyayı görüntüle 3865Ekli dosyayı görüntüle 3866

Screenshot_20210320-204750_Chrome.jpg

Kaplan32

Kayıtlı Kullanıcı
Boşver ustam bizim 1 tane yerimiz var orasıda vakko ustamla senin olduğun yerdir. Başka
Yere babam çağırsa gitmem.allah razı olsun sayenizde çok güzel şeyler öğreniyoruz emeklerinize sağlık...

Ngdl51

Süper Moderatör
Bu burdan yürümeye çalışmış hevesi kursaginda kalmış başkaları baska yerden yürümeye çalışıyor karalıyor demekki dogru yol dogru istikamet yalanin dalaverenin olmadığı yer apaçık burası oldugu aşikar başka sozede hacet yok anlayan anlamıştır umarım

aga_0074

Kayıtlı Kullanıcı
birini biyere cagiriyosan digerinden ust kalite biyer olmasi lazim.
suanda da en ust kalite yer bura olduguna gore gidecek gelecek tek yer burasidir yavşakligin alemi yok
oncelikle selam olsun...değerli ustam ben bu konuşmanı hoş bulmadım.neden dersen şimdi bu tür şeyler sürekli oluyor ve olacak .çünkü hep karşılaştığımız klasik mesaj tarzı olduy bu define sitelerinde...bel ki binlerce defa karşılaştım kavgası gürültüsü neler neler oldu..diyeceğim o ki !! reklamı yapılan siteyi aşağılamak hoş değil bir tek ora içinde değil bütün define sitelerini aşağılamak hoş değil. çünkü herkes kendince emek veriyor buraya veya o siteye veyahut başka define sitesine.acaba bunu yapan terbiyesiz klişiliksiz ve onursuz şahıs bunu ne maksatla yaptı ? acaba bunu yapınca diğer sitenin haberi varmıydı ? belki iki tarafı bir birine düşürmek için başka bir define sitesinden geldi ,sonuç da defineci adamın butun define sitelerinde uyeliği var..o yüzden bu şekilde lütfen siteleri yada siteyi hedef göstermeyin yada aşağı degersiz yada hiç bir işe yaramayan muamelesi yapmayın.sonuçta herkes bir emek veriyor..ben bu yazıuyı bile yazarken emek veriyorum..kimse yanlış anlamasın bu yazımı.ben kimsenin sitesini tutmuyorum tutmam..benim türkiyede nekadar define sitesi varsa hepsinde uyeliğim vardır...hepsinde de burda olduğu gibi çok değerli ve kıymetli dostalrım kardeşlerim vardır..orda da olduğu gibi ve burda da olduğu gibi....

saygılar hürmetler dilerim....

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇÍRÍR AMA YEDÍĞÍ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
oncelikle selam olsun...değerli ustam ben bu konuşmanı hoş bulmadım.neden dersen şimdi bu tür şeyler sürekli oluyor ve olacak .çünkü hep karşılaştığımız klasik mesaj tarzı olduy bu define sitelerinde...bel ki binlerce defa karşılaştım kavgası gürültüsü neler neler oldu..diyeceğim o ki !! reklamı yapılan siteyi aşağılamak hoş değil bir tek ora içinde değil bütün define sitelerini aşağılamak hoş değil. çünkü herkes kendince emek veriyor buraya veya o siteye veyahut başka define sitesine.acaba bunu yapan terbiyesiz klişiliksiz ve onursuz şahıs bunu ne maksatla yaptı ? acaba bunu yapınca diğer sitenin haberi varmıydı ? belki iki tarafı bir birine düşürmek için başka bir define sitesinden geldi ,sonuç da defineci adamın butun define sitelerinde uyeliği var..o yüzden bu şekilde lütfen siteleri yada siteyi hedef göstermeyin yada aşağı degersiz yada hiç bir işe yaramayan muamelesi yapmayın.sonuçta herkes bir emek veriyor..ben bu yazıuyı bile yazarken emek veriyorum..kimse yanlış anlamasın bu yazımı.ben kimsenin sitesini tutmuyorum tutmam..benim türkiyede nekadar define sitesi varsa hepsinde uyeliğim vardır...hepsinde de burda olduğu gibi çok değerli ve kıymetli dostalrım kardeşlerim vardır..orda da olduğu gibi ve burda da olduğu gibi....

hele cek bi firt.jpg

tesekkurler fikir beyani icin...

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör

Usta mevzu baska yere cagirmakdan ziyade "diger sitemiz olan" ifadesi ile fitne cikarma cabasidir. Burasinin hic bir yerle baglantisi ortakligi vs. Yoktur.

Bahsi gecen yerde de mevzular oldu bikac gun once. Uyarilar yapildi. İthamlara karsi edeple cevap verildi.
Ha Karsilik gormedi hatta kotu karsilik gordu o baska. Cok da onemli degil. Orada cakallara adalet dagitanlar bize cevap vermeye bile tenezzul etmedi. Adaletini sevdiklerim...

Bu meseleleri kasimaya calisan bu cakal yavrusu da gelmis boyle mesajlar atmis kullanicilara.
Cakallar kurt surusune ne yapabilir?
Uc gunluk dunyada bukadar firildak olmaya gerek yok. Allah cc islah etsin vesselam...

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς

Selamlar yorumunuz için teşekkürler. Dediğiniz gibi bu tür şeyler olmaması lazım, olmasının sebebi de senelerdir bu şekilde özelllikle sitelerin yönetim ve mod kadrosu da bu tarz dolap çevirme işlerinin arkasında olduğu için kişilerin define bulma umutlarını Allah Peygamber Kitap arkasına saklanıp cihat havasında Tekbirler eşliğinde insanların beyinlerini sulandırıp hop kucağa alıp tokatlayan grupları deşifre edip site yönetimine tek tek bildirdiğim halde yönetimin sessiz kalıp bu kişilere müsade ettiklerini daha sonra da açılan konuların içinde aaa nasıl olur haberimiz yok kim bunlar dediklerini çok iyi biliyorum. Site yönetim kadrosu dahi bu tarz olayların arkasında ve parçası olduğu gibi site üzerinde birilerine yol verip müsade edildiği için bir şekilde bu sektörden umut bağlayan insanlara senelerdir yalan bilgiler ve sahte görseller eşliğinde her türlü bindiler bindirdiler indirdiler çok güzel bir şekilde. Neden benim sitem de bu tarz işler dönmüyor ?

@Mal bulanındır ustanın yazmış olduğu mesaj o mesajları burada etek altına saklanıp yollayan karaktersiz içindir.

X site için fazla bir şey yazmayacağım yazmayada gerek yok gidip edep ve saygı çerçevesi içinde yalan bilgi dağıtan insan olmayan bir kişi hakkında konu açıp uyarıda bulunduğum ve mesajımın sonuna selam hürmetler cümleten iyi forumlar dilerim yazdığım için ve uyarıda bulunduğum adama sahip çıkıp beni banlayan bir site için fazla konuşmaya gerek yok ki X sitede mesaj yazma sebebim de hakkımda çıkan bir konudan dolayı ve bu konu X site üzerine sıçradığı içindir. Kimseyle ne işim olur nede ortak bir çalışmam. Hiç bir site Define Vadisi tarafından hedef gösterilmez.

İki taraf veya üç tarafı birbirine düşürmek için ortada bir sebep olması gerekiyor. Hiç bir site hedefimiz olmadığı gibi hiç bir site ile en ufak bir ortak bir çalışmamız dahi söz konusu değildir. Her sitenin çizgisi, yapmış olduğu işler, vermiş olduğu bilgiler ortadadır. Şu anda hedefte olan tek site burasıdır. Neden diye sorarsanız sektördeki yalanlarla insanları senelerdir nasıl kandırdıklarını ispatlı bir şekilde ortaya çıkartıp deşifre ettiğim için. Buda yetmedi nereden nasıl yeni yol bulup Define Vadisi'ni karalarız nasıl saldırıp itibarsızlaştırırız diye arayış içine girmiş zihniyetin hareketleri bunlar ama hepsi boş. Şimdi de ortaya bir tane hayali palavra karakter çıkardılar site site dolaşıp sahte nikler ile 7/8 senelik eski konulara mesajlar yazıp meraklı olan garibim yurdum insanına gel gel yapıyorlar. Hesapta antik yazıtlar için ücretli çeviri yapacaklar yavaş yavaş bu şekilde kendilerinin açtığı sahte nikler ile bu yönde çalışmaları olduğunu biliyoruz. Eşkıya surfer işlerini bitirdim ekmek çıkmıyor neye saldırıcaklar eski yunanca yazıtlarını çeviri işine. Kişilere ilham kaynağı olduğumuz için çok mutluyuz. Çeviri biliyorum diye sağda solda etek altı sahte nikler ile zıplayan çapulcu ve grubu daha XHARIN kelimesi nedir bilmiyor nasıl bir çeviri yapacaklarsa artık orasıda ayrı bir konu. Yeni tokat atma yol haritaları bu ama ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

Site sahibi olarak tekrar ediyorum Define Vadisi sitesi tarafımca kurulmuş olup her yönüyle özgün ve gerçek doğru bilgilerin paylaşıldığı bir platformdur. Site kuruluş amacımız ve çizgimiz bellidir. Define Vadisi platformunun X siteleri karalama veya hedef gösterme gibi çalışmaları ve X şahıslar ile hiçbir ortaklığı ve ortak çalışması yoktur olması söz konusu bile değildir.

Define Vadisi
Vakko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...