Tavuk ve Civcivler

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Merhaba arkadaşlar atacağım resimleri yorumlarsanız sevinirim... Arkasında 3 adet civciv varEkli dosyayı görüntüle 14471Ekli dosyayı görüntüle 14472Ekli dosyayı görüntüle 14473

Hoşgeldin ustam alttaki konuyu incelemelisin ve geniş açılı çevresel resimler göstermelisin

caqhal

Kayıtlı Kullanıcı
@Mal bulanındır
Çevresel derken göl kenarında bir yer bu işaretlerin karşısında yine aynı şekil bir yer varmış orası patlatılmış... eskiden dere yatağı varmış buranın yanında işaretler ne kadar gerçek onu çözemedim bizzat kendim çektim 2 gün önce

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

Βασιλιάς
@Mal bulanındır
Çevresel derken göl kenarında bir yer bu işaretlerin karşısında yine aynı şekil bir yer varmış orası patlatılmış... eskiden dere yatağı varmış buranın yanında işaretler ne kadar gerçek onu çözemedim bizzat kendim çektim 2 gün önce

Kaya yapısı arkeolojik imara antik yapılara musayit çok güzel biyer
nasıl olmusta yapılaşma otel tesis rant olmamış orda nasıl boş bırakmışlar.kayalık ormanlık arazide dedektor ile güzel buluntular sikkeler çıkar yüzeysel ar-ge yaparken zaten otomatikmen arazi keşfi de yapmış olursun antik yazı harf hece sembol barindiran bulduğun büyük kaya kütlesi varsa hayatda vardır

caqhal

Kayıtlı Kullanıcı
Kaya yapısı arkeolojik imara antik yapılara musayit çok güzel biyer
nasıl olmusta yapılaşma otel tesis rant olmamış orda nasıl boş bırakmışlar.kayalık ormanlık arazide dedektor ile güzel buluntular sikkeler çıkar yüzeysel ar-ge yaparken zaten otomatikmen arazi keşfi de yapmış olursun antik yazı harf hece sembol barindiran bulduğun büyük kaya kütlesi varsa hayatda vardır
Dostum otel vs var ama biraz uzakta işin aslı bu bölgeyi imara açmazlar çok kaya mezarı vs var patlatılmış. bu bölgede çok şeyler bulundu zamanında ama nasıl olduysa göle yakın diye sanırım burayı atlamışlar şans eseri buldum bende ama 2 gündür uğraşıyorum nerde ne var bu tavukmu ördek mi onu da çözemedim... arapça allah yazısı filanda buldum da değerli bir şey olmaz denildi oraya yönelmedim fazla. yardımcı olabilecek varsa sevinirim sevindiririm de ortak çalışmak isteyeni açıkcası...

Mal bulanındır

Βασιλιάς
@Mal bulanındır birde işaretlediğim yerlere bakıp analiz yaparsan sevinirim

Ben butip figürlere sadece mizansel olarak
Yada bölge belirlemek amaçlı olduğu inancıyla bakarım çünkü bir gömü saklantı yapsam ahanda burda diye işaret yapmazdim yurmisenedir var bu tavuk civciv mevzusu ancak hiç bi şekilde ekmek yiyen bulan yok kolpaci define sitelerinde efsaneler methiyeler yazılmış ben Samut dönelere inanirim arkeolojik verilere guvenirim sende çok itibar etme