vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς

Surfer Programı Nedir

Surfer programı Golden Software firmasınca hazırlanmış bir programdır. Surfer programı bir çizim programı hem de verilen noktaların bir koordinat sistemine göre yerleştirilmesini yapabilen bir programdır. Surfer programı ile define bulunmaz. Surfer programı ile define olan yerin altı görüntülenmez. Surfer programı ile yerin altında kalmış olan tüneller odalar mahzenler görüntülenemez. Surfer programı ve koordinatlar ile yerin altındaki oda veya mezarların içindeki saklı olan defineler altınlar sikkeler lahitler elmaslar külçeler görüntülenemez. İnternette uydudan koordinat ve surfer programı ile define buluyorum muhabbetleri palavradır cahilliktir. Yeraltının derinliğini ölçen,yeraltında saklı kalmış olanları gösteren bir uydu sistemi yoktur.

Arkeolojik çalışmalarda bile yeraltı görüntüsü ve veri almak için yüzeysel cihaz desteği alıyorlar.Böyle bir sistem varsa uydu ve koordinatla yeraltı görüntüleme neden uydu ile bu işleri çözmeyip her yıl milyonlarca parayı kazı çalışmaları için harcayıp 100 lerce kişiyle bu işleri yapıyorlar.Biraz mantıklı düşünürseniz kendiniz uydu ve surfer muhabbeti ile define bulunmadığını yerin altının görülemiyeceğini anlarsınız.Eğer hala bazı gerçekleri anlayamıyorsanız,kabul edemiyorsanız bir uzman dr psikolog ile randevu alıp tedavi olmalısınız.

Örnek olarak alttaki görsel Google mapstan koordinatla alınmış çeşme müzesine ve çeşme kalesine aittir. Hangi aklı selim insan pc üzerinden koordinat girerek uydu üzerinden alınan bu görselle surfer programı ile filtreleme yapıp çeşme müzesinin içinde bulunan antik sikkeleri ve içerideki diğer objeleri görebilir. Uydu ve surfer ile define bulma olayı şizofren kişilerin kurguladığı ve kahve muhabbetlerinin yeterli olmadığı define sektörüne kaydırılmış aslı astarı olmayan buram buram cahillik kokan boş bir muhabbettir. Google maps üzerinden koordinat girerek alınmış olan sadece boş bir görsel fotoğrafla hangi mantıkla bu fotoğrafın içinde bulunan toprak altında kalmış odaları mezarları altınları gösterebilirsiniz. Saçmalık ve cahillikten başka bir şey değildir uydu ve surfer programı ile define bulma muhabbeti.

Surfer programı ile veya uydudan koordinatla örnek olarak göstermiş olduğum çeşme kalesinin içindeki heykellerin amforaların ve küplerin görsellerini görmek ve kişilere göstermek hayaldir palavradır şizofrenliktir.

Bir başka örnek görselimiz alttaki tümülüs olsun uydu üzerinden koordinat ile alınmış bir görüntü. Surfer programı ile bir pc üzerinden nasıl bu tümülüsün içindeki dromosu içeride bulunan oda veya odaları, odaların içindeki altınları görebiliriz. Saçmalık ve cahillik başka bir açıklaması yoktur.

Bu tarz aslı astarı olmayan muhabbetleri yapan hayalperest kişilerden uzak durulması gerektiği gibi bu kişilerin yazdıkları tek mesaja dahi itimat edilmemesi gerekir. Surfer programının kullanım amacı, hangi amaçla ne şekilde kullanıldığı açık ve nettir. Define işi bilgi ve araştırma, bulunan define işaretinin çözüm işidir. Yeraltı verileri ve görüntüleri yüzeysel araştırma yapılarak alınır. Öncelikle cihaz eşliğinde arazide yüzeysel araştırma yapılır daha sonra cihazlar eşliğinde alınan yeraltı verileri çeşitli programlarla 3D 2D olarak incelenmek için hazırlanır. Yeraltından bu verileri ve görüntüleri almak için Stream ,Magnetometer, Resistivity, GPR, EMI, Gradyometre gibi ve diğer teknik cihazlar kullanılır. Uydu üzerinden girilen koordinat ve surfer programı ile bu görüntüler kesinlikle alınamamaktadır.

Surfer programı ve koordinat ile define bulma yerin altını görme işi tipik bir klinik vakadır, açılan konular ve surfer ile koordinat girerek define bulma yerin altını görme konularının içerikleri şizofreni hastalığının belirtileridir açık ve nettir. [ Şizofren bir bireyin davranışlarını hareketlerini gerçeği algılayış şeklini ve düşüncelerini çarpıtarak değiştiren, ciddi ve kronik bir hastalık olan şizofrenide hastalar gerçeklikle arasındaki bağlantısını yitirerek farklı davranışlar sergilemeye, gerçek olmayan olaylara inanmaya eğilim gösterir. ]

Bu tarz boş konular ve programlarla define bulurum diye zamanınızı harcamayınız. Tarafınıza gelen uydudan define yerini buluyorum, surfer programı ile yerin altındaki mezarları tünelleri sikkeleri gösteririm gibi palavra ve dolandırma amaçlı yapılan tekliflere mağdur olmamak için kesinlikle itimat etmeyiniz.

Define Vadisi
Vakko

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
Özellikle çarpılmayınız, çünkü adamlar duyuyorum bu yolla kündeye getirilip söğüşleniyor, en itibar edilen tespit kalite bazı cihazlaar ve iyi bir çubuk ustasının yaptığı arge çalışmalarıdır, herkese rast gele inşallah
hala surfer ile koordinatla define buluyorum yerin altını görüyorum diye millet deliriyor ne yazsak boş abi şizofreni hastalığının tedavisi zordur.

Mal bulanındır

Moderatör
hala surfer ile koordinatla define buluyorum yerin altını görüyorum diye millet deliriyor ne yazsak boş abi şizofreni hastalığının tedavisi zordur.
deve diken insan uclemesini uysada uymasada uyduruyolar bilezik gibi geçiriyolar haala

Çağlayan33

Yeni Üye
surfer ve uydu ile define buluyoruz diyen dolandiricilarin yeni taktiği ilk önce kişilere çeşitli görselleri gösterip insanları inandırdıktan sonra sende define bulmak istiyorsan surfer programının lisansını satın almalısın yardimci oluruz sana lisans konusunda diyerek 1000 $ 2000 $ arasinda lisans alicaz diyerek milleti tokatlıyorlar veya insanları lisans almaya zorluyorlar aman diyim bulaşmayın arkadaşlar surfer define bulmaz yerin altını göstermez inanmayınız sakın

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
surfer ve uydu ile define buluyoruz diyen dolandiricilarin yeni taktiği ilk önce kişilere çeşitli görselleri gösterip insanları inandırdıktan sonra sende define bulmak istiyorsan surfer programının lisansını satın almalısın yardimci oluruz sana lisans konusunda diyerek 1000 $ 2000 $ arasinda lisans alicaz diyerek milleti tokatlıyorlar veya insanları lisans almaya zorluyorlar aman diyim bulaşmayın arkadaşlar surfer define bulmaz yerin altını göstermez inanmayınız sakın
O kadar uyarıyoruz. Öyle bir sistem olsa uydu ve surfer ile define bulma resmi kurumlar enayimi her yıl kaç milyon para harcıyor kaç yüz kişilik ekip ve etüt çalışmaları için. Adrenalin seviyor ülkemizdeki insanlar sonra annecim topumu patlattılar demeyi de seviyor, ben yorulmadım uyarmaktan uyarmaya da devam ediyorum insanları, inanmayın bu şizofren hasta kişilere zaman bile ayırıp sitelerine gitmeyin diye. Bu tarz kişilerin sitelerini her ziyaretiniz sitedeki her reklama bakmanız bu sahtekar ve şizofrenlerin ceplerine para koymanız demektir. Onların define bulma amaçları yoktur siz kendi ayağınızla adamların cebine zaten para koyuyorsunuz ama farkında değilsiniz. Sizlerden gelen reklam paraları onları ilgilendirir. Arazide 7 gün çalışma yapmışsınız elleriniz nasır tutmuş maddi manevi kayıp yaşamışsınız emin olun kimsenin umurunda değildir. Bunun için sizlerin dikkatini çekmek için en güzel palavra içerikleri İran Fars Cezayir taraflarındaki sahte görsellerle hazırlayıp işareti çözüyoruz diyerek bir takım saçma sapan yorumlar ve matematiksel işlemlerle muazzam çalışma yapıyorlar. Meydan at hırsızlarına bırakıldığı için sektörde tokat işleri sahte işaretler ve palavra işaret çözümleri hakkında bilgi çöplüğü olması gayet normaldir. Zamanla uyarılarımız daha fazla kesime ulaşacaktır o zaman anlayacaktır insanlar.

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
@vakko ustam benim amca oğlu var aptala inanma uydu işi yalan diyom yok o göktürk uydusu yok koordinat hala inanıyor.
Ben şimdi Google maps açtım koordinatları girdim ustam, karşıma yumurtatepe tümülüsü geldi alttaki görsel.

Screenshot_2.jpg
Hangi akıl sahibi bir insan bu boş fotoğraf görüntüsünü bilgisayara kaydedip görüntünün içindeki odayı mahzeni surfer programı veya farklı programlarla filtreleme yaparak görebilir. Bu tarz konuları işleyenler Şizofreni hastalığının belirtilerini taşıyan klinik vaka insanlardır. Bakanlığın Arkeolojik çalışmalar için meclise yaptığı sunum 2020 yılı bütçesi 80 milyon lira. Bu insanlar enayimi aptal'mı ? Neden surfer ve koordinatla bu işleri evlerinden masa başından bedava maliyetsiz bir şekilde yapmıyorlar acaba ? At koordinatı aç surfer programını bul defineyi lahitleri mis gibi fantezi dimi ustam.

baykuş48

Yeni Üye
Özellikle çarpılmayınız, çünkü adamlar duyuyorum bu yolla kündeye getirilip söğüşleniyor, en itibar edilen tespit kalite bazı cihazlaar ve iyi bir çubuk ustasının yaptığı arge çalışmalarıdır, herkese rast gele inşallah
çarpılan çarpılana hala kovalıyorlar surfer koordinat define hikayelerini bunlara sabaha kadar yazsan boş usta düz adamlar anlamazlar