• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Sunak mı? Mezar var mı?

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇÍRÍR AMA YEDÍĞÍ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
ustam kare oyma sunak olamayacak kadar kucuk
yuvarlak deligi gordum ondan umut var onun icini demirle yokla derinmi deilmi yuzeylerde makina izi varsa yakin zamanda yapilmistir
alttaki kaya kutlesinin heryeribde arka ic taraflarda bosluk sesi ara burdan umut var imar a musait
Ustam burda üçtanede merdiven varmış amca oğlu attı foto ları geniş foto istedim bakalım hayırlısı.

Gönül_Eri

Kayıtlı Kullanıcı
Kuvvetli ihtimal mezar der. Ama ezber bozan bir açıklama da bulunayım. Definecilik de standar bilgi üçgen işareti mahzen der bu artık kalıplaşmış. Lâkin aynen bu şekilde kare oymalarinda nadiren de olsa mahsen işareti olarak kullanıldığına bizzat şahit oldum. Yüksek bir tepelik düşün yamacında rampayı tırmanmaya başlarken kare oyma mahsen işareti verilmiş dağın içine doğru tünel ve merkezde mahzen. Sizin oyma da neden mahzene işaret olmasın.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇÍRÍR AMA YEDÍĞÍ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Dağ taş defineci dolu hiç ummadığım kişiler bu işi yapıyı, yapan çok netice yok dağ taş hep çukur...
meteor cukurudur O yigidim
hele gel otur bi soluklan nerden gelir nere gidersin kimlerdensin aanat bagalim kimler defineciymis hemen ispitliyek

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Fotografi galeriye alip -bildigim usulde- cizim yapamiyorum.
Yardim...!
Ustam kullandiginiz cihaz ile alakali olabilir. Foto galeriye iniyor normal Sikinti yok. Ama olmuyorsa ekran goruntusu alip yaparsiniz.
Yok yine olmazsa resimleri duzenlerim senin icin. 🌹