Sikkenin Dönemi ve Degeri Nedir?

Άγιος

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
231.jpgScreenshot_1.jpg

İnternetteki çoğu satış fiyatları sahtedir. Kendi adamları ile birlikte teklif arttırma vs gibi işlemler yapıyorlar. Örnek olarak yukarıda 30/40 euro olan sikke farklı bir sitede 525$ satılmış. Tamamen sahte işlemdir.

131.jpg
Bu sitedeki fiyatı baz alarak bir sikke satın almış olursanız mağdur olursunuz. Bundan dolayı internet üzerinde görmüş olduğunuz fiyatlara kesinlikle inanmayınız. Antik sikkelerin sabit fiyatları / ortalama fiyatları yoktur. Google üzerinde bu tarz saçma sapan konu açarak bir takım sikke görselleri paylaşarak kopyala yapıştır palavra bilgi veren yarım cahillere de itimat etmeyiniz. Meyve halinden sebze almıyorsunuz.

Bir diğer husus tarafınıza farklı kişilerden gelen sikkeler için bu tarz internet üzerindeki fiyatları göstererek sizlere sikke satmak isteyen kişilerede maddi olarak mağdur olmamak için kesinlikle itimat etmeyiniz.

2020 aralık ayı sikke satış açılış fiyatı 69 euro alan yok

Screenshot_2.jpg

Antik Sikkeler hakkında bilgi sahibi değilseniz maddi olarak mağdur olmamak için kesinlikle bir uzman yardımı alın.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Lanet olsun garibanın yüzü gülür mü be. Vasayıtım bile yok her gün 30 km yol gidiyorum.Ayaklarım su topladı. Ne zaman yüzümüz gülecek laaann.
arge yapacagin mevki soyle goremedigini bilmedigini farketmedigini bilenler vardir
belki ciddi bisey bulursun

Trakyalı

Süper Moderatör
malasef tek iletisim burdan oluyo herkese acik erisim mevcut burdan her konuda
Google'dan da görüyorum vızır vızır gezip yorum yapıyorsun. Her yerden ulaşılır sana :)
Sokak aralarındaki mezarları gezmeyi bırak açıl azıcık ferah ortamlara yap dunyaligini.
22 Metrelik yatlarda buzlu viski + soda + badem + napolitenli fotolar bekliyoruz senden..

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Google'dan da görüyorum vızır vızır gezip yorum yapıyorsun. Her yerden ulaşılır sana :)
Sokak aralarındaki mezarları gezmeyi bırak açıl azıcık ferah ortamlara yap dunyaligini.
22 Metrelik yatlarda buzlu viski + soda + badem + napolitenli fotolar bekliyoruz senden..
SAVE_20210507_183303.jpg

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
benim tek uyeligim muhattabligim bu siteden ustam
baska platformlarda yokum
guncel link yada benim aktivasyonum olan bisey varsa buraya kopyala yapistir.
meyva veren agac taşlanır taklitlerim aslini yaşatir.