Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm, Ben Demirdağınkurdu

Allahın izniyle, Bu konuyu helallik dua alma niyetiyle açtım.

SuNSeT28 ustamızı çoğu kişi bilir, sağlığı konusunda şuan kendisi çok zor zamanlar yaşıyor,ölüm yaşam arası mücadele sizlerden helallik istiyor.

Uzun süren rahatsızlığı var, bacak kası yırtılması, beyin ağrısı ve hafıza kaybı yaşıyor. Allah bütün zamanlarına şifa versin

Siz değerli gönül dostlarına ustalarına selamların olduğunu ve helallik rica etti. Dualarınıza eklemeyi unutmayın inşallah.

Bana yazdığı Mesajı ektedir.

Define vadisi size zahmet olmasa gönül dostlarına selamlarımı bir konu açarak iletiniz.Helalik istediğimi ve ben herkese hakkımı helal ettiğimi iletiniz..Dua eder dualarınızı beklerim.Hakkınızı helal ediniz.Selamlar.....

( vakko usta ve mal bulanındır usta size özelden mesaj atamıyorum nasılsınız.. Biraz eksikliklerimden dolayı biraz ara vermek nasip oldu, hayırlı olsun)

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
hak yoluna yurumek şehadet şerbeti icmek hasıl olduysa
kimligi milliyeti ırkı dini farketmeksizin
kendi adima hakkim helaldir herkese ve helal olsun

demirdaginkurdu
sende kafani toparla gel
burdayiz yeni temiz durust gercekci bi olsum yaptik faydalanmani isteriz

Vakko

Βασιλιάς

SuNSeT28 ustamızı çoğu kişi bilir, sağlığı konusunda şuan kendisi çok zor zamanlar yaşıyor,ölüm yaşam arası mücadele sizlerden helallik istiyor.

Uzun süren rahatsızlığı var, bacak kası yırtılması, beyin ağrısı ve hafıza kaybı yaşıyor. Allah bütün zamanlarına şifa versin

Siz değerli gönül dostlarına ustalarına selamların olduğunu ve helallik rica etti. Dualarınıza eklemeyi unutmayın inşallah.

Define vadisi size zahmet olmasa gönül dostlarına selamlarımı bir konu açarak iletiniz.Helalik istediğimi ve ben herkese hakkımı helal ettiğimi iletiniz..Dua eder dualarınızı beklerim.Hakkınızı helal ediniz.Selamlar.....

( vakko usta ve mal bulanındır usta size özelden mesaj atamıyorum nasılsınız.. Biraz eksikliklerimden dolayı biraz ara vermek nasip oldu, hayırlı olsun)
Arkadaşı tanımıyorum Allah şifalar versin. Varsa hakkımız helal olsun. Bazı ezikler etek altı niklerle siteye gelip sitedeki kullanıcıları kendi sitelerine sanki bizim ortak olduğumuz site gibi davet etttikleri için Özel msj kapalı usta sitede.

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı

Aleykumselam.
Ben tanimiyorum kendisini ama Allah cc sifa versin...

tevfik

Kayıtlı Kullanıcı

Vealeykümselam Ustamıza Allah Acil şifalar versin Gelmiş geçmiş olsun Şayet hakkımız varsa yerden göğe kadar Hakkımız Helal olsun İnşallah Allah'ımın İzni ile bir an önce sıhatine kavuşup aramıza döner.

Balkaya34

Kayıtlı Kullanıcı

Define vadisi size zahmet olmasa gönül dostlarına selamlarımı bir konu açarak iletiniz.Helalik istediğimi ve ben herkese hakkımı helal ettiğimi iletiniz..Dua eder

dualarınızı beklerim.Hakkınızı helal ediniz.Selamlar.....

Selam Demirdagın kurdu . Sunset28 usdadımıza ALLAH dan Acil şifalar dilerim
Sunset28 usdadımiz ile çok samimi görüşellerimiz sohbetlerimiz oldu . Kendisiyle son mesajı ..Bu mesajı aldıgınızda bilinçli.ben vefat etmişim .. diyordu sonra yazılarıma cevap vermedi .
Benim var da bir hakkım helal hoş olsun .
Ayrıca siz demir dağın kurdu kardesinede böyle bir fırsat yemin ettiğinden dolayı çok teşekkür ederim. Görmediğim.bir sürede yazınızı okudum . Duanıza katılmak içinde bu siteye kayıt oldum .Diye sahibi arkadaşlara ve sizlere de çok teşekkür ederim .Sunsete saygılar selamlarimizi ilet .
Hayırlı günler herkese.

Tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Demirdagın kurdu . Sunset28 usdadımıza ALLAH dan Acil şifalar dilerim
Sunset28 usdadımiz ile çok samimi görüşellerimiz sohbetlerimiz oldu . Kendisiyle son mesajı ..Bu mesajı aldıgınızda bilinçli.ben vefat etmişim .. diyordu sonra yazılarıma cevap vermedi .
Benim var da bir hakkım helal hoş olsun .
Ayrıca siz demir dağın kurdu kardesinede böyle bir fırsat yemin ettiğinden dolayı çok teşekkür ederim. Görmediğim.bir sürede yazınızı okudum . Duanıza katılmak içinde bu siteye kayıt oldum .Diye sahibi arkadaşlara ve sizlere de çok teşekkür ederim .Sunsete saygılar selamlarimizi ilet .
Hayırlı günler herkese.
Allah razı olsun Güzel abim bu erdemli yüreğiniz için, çok teşekkürler dua ve selamlarınız için, kendisi durumu hiç iyi değil idi son görüşmemizde bir hak helallik konusuna değindi, kendisine söylemiş idim kimsenin gönlü senden yana in incinmiyor sıkılmıyor diye gönlünüz rahat olsun, ondan sonra bende kendisinden haber alamıyorum, Allah bizleri tekrar bir araya getirse selamlarınızı iletirim
En güzel dualar sizlere nasip olur inşallah

Tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
hak yoluna yurumek şehadet şerbeti icmek hasıl olduysa
kimligi milliyeti ırkı dini farketmeksizin
kendi adima hakkim helaldir herkese ve helal olsun

demirdaginkurdu
sende kafani toparla gel
burdayiz yeni temiz durust gercekci bi olsum yaptik faydalanmani isteriz
Allah razı olsun
Kafada bir şey yok ustam sadece vicdanım biraz yanıyor, Allaha karşı günahlarımı affetme özür beyanı içerisindeyim, inşallah o da oldu. Ama kendimi gerçekten çok eksik görüyorum tövbe şükür vs her halimde kendimi çok eksik hissediyorum.
@vakko @Mal bulanındır ustam varsın kim neyaparsa yapsın herkes nasibi kadar vardır, site güzel olmuş Allah hayırlara vesile eylesin inşallah
Müsaadenizle ben sizlerin faydana katkı amaçlı bir kaç şey eklerim, Siz uygun görmeseniz silebilirsiniz.
Sitenin hem bilgi paylaşımı olduğu gibi sitedeki ustalar bir birine ama selam vs özelden göndermesi yani iletişime geçmesinde sakınca yoktur, inşallah
Site çok güzel, fakat şunları görmek isterdim, biz defineciler in çoğu Define işareti anlama üzerine uğraş veriyoruz varsın öyle burada da ustalar işareti çözen anlayan gelsin buralara, şahsın çalışması nasip, birde ustam başka siteye konu açan buraya açmak isteyen açsın, zaten arayış içerisinde bilgi bilgidir. İnşallah hayır olur
Fazlada kasma iyi değil, dedektörünü hünerini bilgisini konusunu paylaşmak istiyen paylaşsın.

Öyle mal bulanındır güzel arkadaşım onca İngiliz ve Rus Girls lerinden sonra düşündüğüm keşke onların yerine bir

Tesbihat olsa idi, Allaha şükür, inşallah ondanda var bir Allahın hikmeti inşallah daha temkinli olurum,

Allah hayırlı işlerinizi rast getirsin

Vakko

Βασιλιάς
Allah razı olsun
Kafada bir şey yok ustam sadece vicdanım biraz yanıyor, Allaha karşı günahlarımı affetme özür beyanı içerisindeyim, inşallah o da oldu. Ama kendimi gerçekten çok eksik görüyorum tövbe şükür vs her halimde kendimi çok eksik hissediyorum.
@vakko @Mal bulanındır ustam varsın kim neyaparsa yapsın herkes nasibi kadar vardır, site güzel olmuş Allah hayırlara vesile eylesin inşallah
Müsaadenizle ben sizlerin faydana katkı amaçlı bir kaç şey eklerim, Siz uygun görmeseniz silebilirsiniz.
Sitenin hem bilgi paylaşımı olduğu gibi sitedeki ustalar bir birine ama selam vs özelden göndermesi yani iletişime geçmesinde sakınca yoktur, inşallah
Site çok güzel, fakat şunları görmek isterdim, biz defineciler in çoğu Define işareti anlama üzerine uğraş veriyoruz varsın öyle burada da ustalar işareti çözen anlayan gelsin buralara, şahsın çalışması nasip, birde ustam başka siteye konu açan buraya açmak isteyen açsın, zaten arayış içerisinde bilgi bilgidir. İnşallah hayır olur
Fazlada kasma iyi değil, dedektörünü hünerini bilgisini konusunu paylaşmak istiyen paylaşsın.

Öyle mal bulanındır güzel arkadaşım onca İngiliz ve Rus Girls lerinden sonra düşündüğüm keşke onların yerine bir

Tesbihat olsa idi, Allaha şükür, inşallah ondanda var bir Allahın hikmeti inşallah daha temkinli olurum,

Değerli yorumlar için teşekkürler. Ustayım diye gezen kişilerin icraatlarını bir incele derim. Burada açtığım sahte define işaretleri konusuna müsait bir zamanda göz gezdirirsin usta. 4/5 sitenin aynı kişiler olduğunu nasıl insanları keklediklerini insanları arazide nasıl boş boş döndürdüklerini yapılan tüm yorumların kahve muhabbeti olduğunu gerçek olmadığını daha iyi anlayacağını umuyorum. Allahın selamını vermek isteyen sizinde yazdığınız gibi burada konu içerisinde yazabilir özel mesaj bunun için gereksiz. Gerçek dost usta olanlar zaten iletişim araçları ile birbirleri ile iletişim halindeler. Gerek whatsapp gerek telefon ile arama yaparak. Allah dost gibi gözüken kişileri siteden ve bizden uzak tutsun.

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Allah razı olsun

valla ustam ben duz adamim kırıcı olsada bu yazdigim gercekten ibarettir burasi elit bilgili ispatli icerikli bi olusumdur oyle olsun istedik
kendim deist ateist marksist vs vs degilim kendimce dogrularim var ve uygularim ancak hakli sebeblerden dolayi burda çubuk . dini sohbet. uydu surfer iznillah biznillah argumanlari istismara acik tutum ve davranislar istenmiyor gerekte yok
heleki HELEKI en uyuz oldugum şahsi tatmin kissadan hisse ego tatmini seklindeki diger sitelerdeki belli basli kendini turbe yatir şeyh şıh ocak adleden tiplerin yaptigi gibi uzun uzun yazilari hic ama hic istemiyoruz herkesin akli kendinedir bahsettigim kisileri bilirsin senin şahsinla alakasi yok defineciye zerre faydasi olmazken goygoya şahsi tatmine gelince destan yazanlar ancak O gunku alkışlari alir
BIZ GELECEGE YATIRIM YAPIYORUZ
olur oyle şeyler.jpg

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Değerli yorumlar için teşekkürler. Ustayım diye gezen kişilerin icraatlarını bir incele derim. Burada açtığım sahte define işaretleri konusuna müsait bir zamanda göz gezdirirsin usta. 4/5 sitenin aynı kişiler olduğunu nasıl insanları keklediklerini insanları arazide nasıl boş boş döndürdüklerini yapılan tüm yorumların kahve muhabbeti olduğunu gerçek olmadığını daha iyi anlayacağını umuyorum. Allahın selamını vermek isteyen sizinde yazdığınız gibi burada konu içerisinde yazabilir özel mesaj bunun için gereksiz. Gerçek dost usta olanlar zaten iletişim araçları ile birbirleri ile iletişim halindeler. Gerek whatsapp gerek telefon ile arama yaparak. Allah dost gibi gözüken kişileri siteden ve bizden uzak tutsun.
hele çek bi fırt.jpg

Tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.
Sahte işaret uydu vs bu tür şeyleri kimse istemez bu ancak yeni başlamışlardan bazısı belki dikkat eder, sahte dini konu vardır dinden bahseder yolu başka tarafa çeker bunları onları Allah islah eylesin yeterince bu politikalar yüzünden mazlumu yaktılar günaha sevkettiler Allaha dine düşman ettiler..
Benden yana Allaha havale ettim.
Yanlız yolu direk Allaha çıkaran peygamber efendimiz sav çıkaran din olması gerek bu bence her sitede sadece Define üzerine değil her sitede bence sabit konular arasında olması gerek
Şahıs vardir sünnet hakikat ehlidir her soruyu sorunu kuran hakikatına göre açıklar hareket eder, Nasipte varsa tembih eder.. Bu muhakkak olması gerek
Herşeyin hayırlısı diyelim.
Ben mesela gelmeden önce biraz tereddüte kaldım, selamımız olduğu halde biraz çekindim
Acaba üye olayım mı olmuyayım siteyi gördüğümde sevindim, üyelik konusunda üye olmadan biraz kasıldım şükür üye oldum, ve istiyerek üye oldum. Allah hayırlısını eylesin.
Bu konuşmamızda da var bir hikmet inşallah
Eminim sadece üye olmada ben biraz kararsız kalmadım bunu kendi adıma yazıyorum biraz kendim kasıldım.
Sahtekarlığı dolandırıcılığı bende istemiyorum ve karşıyım, böyle bir baskılı konular, sitedeki bu konular bana denk geldiki ben üyelik konusunda biraz kararsız kalmış olabilirim

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı
@Tevhid usta, rahat ol gardas. Biz bir aileyiz....
Dini konular icin ayri forum siteleri var. Oralara uye olabilir isteyenler. İnan bu konulari istismar edenler olmasa dini konularin alasini isleriz burda da ama ayri polemik konulari olusabiliyor ve konular gereksiz uzayabiliyor. Kalpler kirilabiliyor. Veya kendini dini butun tanitan birileri o imaji kullanarak insanlari kandirabiliyor. Ornekleri de mevcut. O sebeple gerek yok bence de...
Uyelik konusunda kararsiz kalacak bir durum yok. Reel gercek bilgi ile hareket eden. sahte define isaretlerine gore hareket etmeyen bir site burasi. Konulari inceledikce muhakkak anlayacaksiniz... Yillarca insanlar bosa zaman emek ve para nasil harcamislar. Hakka nasil girilmis. Tum bunlari anlamak zor degil ama muhakkak konulari inceleyiniz. Kopyala yapistir olmayan ozgun icerik gorsellerle ispatli konular burada... 😀

Vakko

Βασιλιάς
Allah razı olsun.
Sahte işaret uydu vs bu tür şeyleri kimse istemez bu ancak yeni başlamışlardan bazısı belki dikkat eder, sahte dini konu vardır dinden bahseder yolu başka tarafa çeker bunları onları Allah islah eylesin yeterince bu politikalar yüzünden mazlumu yaktılar günaha sevkettiler Allaha dine düşman ettiler..
Benden yana Allaha havale ettim.
Yanlız yolu direk Allaha çıkaran peygamber efendimiz sav çıkaran din olması gerek bu bence her sitede sadece Define üzerine değil her sitede bence sabit konular arasında olması gerek
Şahıs vardir sünnet hakikat ehlidir her soruyu sorunu kuran hakikatına göre açıklar hareket eder, Nasipte varsa tembih eder.. Bu muhakkak olması gerek
Herşeyin hayırlısı diyelim.
Ben mesela gelmeden önce biraz tereddüte kaldım, selamımız olduğu halde biraz çekindim
Acaba üye olayım mı olmuyayım siteyi gördüğümde sevindim, üyelik konusunda üye olmadan biraz kasıldım şükür üye oldum, ve istiyerek üye oldum. Allah hayırlısını eylesin.
Bu konuşmamızda da var bir hikmet inşallah
Eminim sadece üye olmada ben biraz kararsız kalmadım bunu kendi adıma yazıyorum biraz kendim kasıldım.
Sahtekarlığı dolandırıcılığı bende istemiyorum ve karşıyım, böyle bir baskılı konular, sitedeki bu konular bana denk geldiki ben üyelik konusunda biraz kararsız kalmış olabilirim
Usta burası define işaretleri ve antik sikkeler üzerine kurulu bir platform. Burada dini konular işlenemez. İlim, ilim sahibi kişilerden ilim sahibi mekanlarda öğrenilir. Define sitelerinde ilim arayışında olanında ilminden ben şüphe ederim. Diğer husus anlatmak istediğim define sitelerin de insanların dinlerini kullanıp insanları nasıl keseledikleri ortadadır. Daha sonra bu sitelerin yöneticileri nasıl olur haberimiz yok diye rüzgar yapıyorlar. Bu işlerde site sahipleri de bu işlere ortakdır. Aksini iddia eden varsa gelsin belgeli olarak ispatını sunarım. Örnek olarak takıldığınız x site üzerinde bu işler çok güzel bir şekilde dönüyor orada bir konu açıp sordunuzmu site sahibine ağzınızdan her konuda Allah Peygamber Kitap kelimesi düşmüyor nasıl sahte görsellerle yalan bilgilerle insanları kandırıyorsunuz bu işleri yapıyorsunuz ne iş diye ? Nerede kaldı oradaki müslümanlık ? Bu mudur yani ? X sitelerdeki olan ortamlar burada olacak diye bir kuralda yok. Tekrar ediyorum hiç kimsenin inancını eleştirmiyoruz. Yalnız ilim yeri burası değildir. İlim yeri burası olmadığı için hiç kimsenin inançlarını sorgulayamayacağımız gibi eleştirmekde haddimiz değildir. İyi forumlar.

Alttaki konu içeriğine bir bakın

SAHTE DEFİNE İŞARETLERİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...