• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Selamlar Ne Yazıyor Acaba Burada ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelike herkese selamun aleyküm.Daha önceden açılmış olan bu mevkide bulunan bir kaya mezar girişinin hemen üst kısmında böyle bir yazıt mevcut.Her zaman bu insanların neden böyle yazılar yazdığını hayatları hakkında en ufak bir bilgi sahibi olduğum zaman çok mutlu oluyorum.Boyle bir yazı mevcut elimden geldiği kadar yazıyı kağıda dökmeye çalıştım.Bilen birisi varsa eğer çeviren dostlar varsa ne anlatmak istediğini öğrenirsem çok sevinirim.Okuyabilen birisi çıkmazsa da canımız canınız sağolsun herkese tekrardan hayırlı günler dilerim.

20210401_134823.jpg

20210327_120322.jpg

20210327_124317.jpg

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Aleykum selam. Hos geldiniz iyi forumlar.
@vakko ustam gorsel net olursa okur cevirir.
Ama uc kelimeden sonra ucretli idi en son. Bilemiyorum. Bu ve benzer konularda yeni site accicakti enson.
Bir haftaya kadar belli olur... Saygilar.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
kimse okuyamaz bu yazıyı bu şekilde, bayan mezarı olduğunu söyleyebilirim başta Aurelia yazıyor. Gerisi bit pazarı. Boş iş zaman kaybı. Ne yazdığını merak ediyorsanız oradaki tüm harfleri kopyalayın teknik cihaz yardımı ile, 3 kelimeden sonra ücretli olarak çevirisini yaparım.​

epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
kimse okuyamaz bu yazıyı bu şekilde bayan mezarı olduğunu söyleyebilirim başta Aurelia yazıyor. Gerisi bit pazarı. Boş iş zaman kaybı. Ne yazdığını merak ediyorsanız oradaki tüm harfleri kopyalayın teknik cihaz yardımı ile 3 kelimeden sonra ücretli olarak çevirisini yaparım.​
Vay be önceden bir kadının mezarıymış çok teşekkürler ustam Allah razı olsun.Sevgiler,saygılar.

epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
ailede olabilir başka isimler de var
Büyük ihtimalle saygıdeğer abim.Savaşta filan ölmemişler değil mi ecelleri gelince ölmüşlerdir inşallah.Elimden gelen kadar uğraştım neyse kısmet değilmiş öğrenmek zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...