Ören yerimi ?

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
citayi yukseltin
bilindik sosyal medya uygulamalarindan bi cacik olmaz onlar talep talimatla insanlarin gormesi bilmesi gerektigi kadarini gosterir.mesela burayi bur sene buzlu bulutlu gisterdiler simdi isleri bitti gogul haritalara gizemlu ev diye kayit etmisler naşşak gecer gibi salak yerine koyuyolar milleti ZBhx4FkhdbxMMaFg-637438943589169367.jpg

siz asagidakileri okuyup inceleyin yurtdisindaki baglantili linklerini inceleyin kullanin sinirdan gecen afgan kolpacilarin sakallarini sayarsiniz.

Low Earth Orbit (LEO) - Alçak İrtifa Uydu Yörüngeleri: Mesafe açısından yerküreye en yakın yörünge çeşididir. LEO uyduların yerküreye uzaklığı 180-2000 km arasında değişmektedir. Yer gözlem uydularının kullandığı yörünge çeşididir.

Medium Earth Orbit (MEO) - Orta İrtifa Uydu Yörüngeleri: Dünya yüzeyinden 2000–35000 km mesafeyi kapsar. Genellikle GPS uydularının ve belirli yerleri gözlemleyebilmek için üretilen yer gözlem uydularının kullandığı yörünge çeşididir.

High Earth Orbit (HEO) - Yüksek İrtifa Yörüngeleri: Dünya yüzeyine uzaklığı 35000 km den daha fazla mesafeye sahip yörüngelerdir. Yer senkron (geosynchronous) yörünge en çok kullanılan çeşididir. Ekvator düzlemi üzerinde yerden 35780 km irtifada bulunan uydu, Dünya ile aynı hızda dairesel bir yörüngede dönmesi nedeniyle Dünya üzerindeki istenilen bir noktaya göre sürekli olarak aynı yerde kalmaktadır. Genellikle meteoroloji ve iletişim uydularının kullandığı yörünge çeşididir.

Alone Dark

Kayıtlı Kullanıcı
citayi yukseltin
bilindik sosyal medya uygulamalarindan bi cacik olmaz onlar talep talimatla insanlarin gormesi bilmesi gerektigi kadarini gosterir.mesela burayi bur sene buzlu bulutlu gisterdiler simdi isleri bitti gogul haritalara gizemlu ev diye kayit etmisler naşşak gecer gibi salak yerine koyuyolar milleti Ekli dosyayı görüntüle 9405

siz asagidakileri okuyup inceleyin yurtdisindaki baglantili linklerini inceleyin kullanin sinirdan gecen afgan kolpacilarin sakallarini sayarsiniz.

Low Earth Orbit (LEO) - Alçak İrtifa Uydu Yörüngeleri: Mesafe açısından yerküreye en yakın yörünge çeşididir. LEO uyduların yerküreye uzaklığı 180-2000 km arasında değişmektedir. Yer gözlem uydularının kullandığı yörünge çeşididir.

Medium Earth Orbit (MEO) - Orta İrtifa Uydu Yörüngeleri: Dünya yüzeyinden 2000–35000 km mesafeyi kapsar. Genellikle GPS uydularının ve belirli yerleri gözlemleyebilmek için üretilen yer gözlem uydularının kullandığı yörünge çeşididir.

High Earth Orbit (HEO) - Yüksek İrtifa Yörüngeleri: Dünya yüzeyine uzaklığı 35000 km den daha fazla mesafeye sahip yörüngelerdir. Yer senkron (geosynchronous) yörünge en çok kullanılan çeşididir. Ekvator düzlemi üzerinde yerden 35780 km irtifada bulunan uydu, Dünya ile aynı hızda dairesel bir yörüngede dönmesi nedeniyle Dünya üzerindeki istenilen bir noktaya göre sürekli olarak aynı yerde kalmaktadır. Genellikle meteoroloji ve iletişim uydularının kullandığı yörünge çeşididir.
Eyvallah Ustam değerli bilgiler için ❤

Alone Dark

Kayıtlı Kullanıcı
Duymadigim bi cihaz tek tekmi yapiyorsun bu cihazla uzun suredirmi kullaniyorsun yenimi
Yok Ustam yeni aldım çalışıyorum arada izinli olursam gidiyorum oda ayda bir iki gün ayrımla uğraşmıyorum toprak ayarını ince ayarına karışmıyorum benimki düz mantık daha önce kazılmış bir yerde iki kaya arasına degerli verdi oda fırsat olmadı bakmaya