Neyin nesi

Merhamet

Süper Moderatör
@vakko @Mal bulanındır abi merhaba bu foto geldi ama tek yorum dahi yapmadım doğal midir degilmidir değilse bu objeyi veya bu tarz objeleri nasıl ele almak nasıl görmek veya neye göre ortalama değerini tahmin etmek gerekir Allah razı olsun sizlerden bir sikke oluyor gönderiyoruz tüm bilgilerini paylaşıyorsunuz
(Bilgi amaçlıdır.)

Ekli dosyalar

Merhamet

Süper Moderatör
Ben bu olayı en son ondort yıl önce askerden geldiğimde yaşamıştım 500 kişilik bir taburumuz vardı askerdeyken gördüğümü sanki sivilden tanıyorum gibi gelirdi bitti geldik ondan sonrada kısa bir süre burada gördüklerimi askerden mi taniyoruma döndü iş şimdide aynı şeyleri defineyle alakalı yaşamaya başladım sanırım çok kafa yorup araştırmakta kimi insana göre iyi birşey değil beynimin içi buram buram mercimek çorbası kokmaya başladı

Vakko

Βασιλιάς
@vakko @Mal bulanındır abi merhaba bu foto geldi ama tek yorum dahi yapmadım doğal midir degilmidir değilse bu objeyi veya bu tarz objeleri nasıl ele almak nasıl görmek veya neye göre ortalama değerini tahmin etmek gerekir Allah razı olsun sizlerden bir sikke oluyor gönderiyoruz tüm bilgilerini paylaşıyorsunuz
(Bilgi amaçlıdır.)
önemsiz kenarları sonradan çizilmiş uzaktan bakınca bişeye benzesin diye, obje ile alakası yok

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
(Bilgi amaçlıdır.)
gemoloji ve jeolojik oluşum bilimi açıklık getirir ancak
arkeolojik emare değil