Mezar var mı?

Murado

Kayıtlı Kullanıcı
Metal bak gor bunlardir metal guzel bir yerine monta et geliyorum ben :ROFLMAO: vakkona selam soyle gece cok iyiydi

Moderatör tarafından düzenlendi:

vakko

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Yavvv arkadaş kim bu geri zekalı siz kime bastinizda tadi damaginda kalmis sürtünüp duruyor 😅😅😅
Ustam bu arkadaş sufer koordinatlarla oynamaktan kendi dna kodlarını bozdu evrim geçiriyor şu an, biliyorsun tedavi süreci sitemizde daha sağlıklı oluyor bunun için arkadaş sitemizi tercih etmiş. Ama arkadaş bilmiyor her ne kadar wpn kullanıp ip değiştirip farklı proxyler üzerinden farklı niklerle sitemize gelip kendini aklınca gizlediğini düşünse de, istedikten sonra her türlü arkadaşa ulaşabilir dna kodlarını itina ile yükleme yapabiliriz. Temennimiz Allah yoluna alsın bu arkadaşı.

Konu sahibi arkadaşımız konunuz dağıldı ise kusura bakmayin selamlar iyi forumlar dilerim🌹

gokyuzu42

Kayıtlı Kullanıcı

Ustam bu arkadaş sufer koordinatlarla oynamaktan kendi dna kodlarını bozdu evrim geçiriyor şu an, biliyorsun tedavi süreci sitemizde daha sağlıklı oluyor bunun için arkadaş sitemizi tercih etmiş. Ama arkadaş bilmiyor her ne kadar wpn kullanıp ip değiştirip farklı proxyler üzerinden farklı niklerle sitemize gelip kendini aklınca gizlediğini düşünse de, istedikten sonra her türlü arkadaşa ulaşabilir dna kodlarını itina ile yükleme yapabiliriz. Temennimiz Allah yoluna alsın bu arkadaşı.

Konu sahibi arkadaşımız konunuz dağıldı ise kusura bakmayin selamlar iyi forumlar dilerim🌹
Aselam onemlu degil vokkocum konunun dagilmasi. İyi. Forumlar tsk ederim.

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Aselam onemlu degil vokkocum konunun dagilmasi. İyi. Forumlar tsk ederim.
Hey Siva lavugu Surfer ile dolandiriciligini terbiyesizliğin ile kanıtladin. Bu kafayı başka alanda kullansan daha çok kazanırsın amma sen taklaciligi secmissin. Ne diyek bu gidisle gün gelir kafana sıkarlar. Zararın neresinden dönersen kardır. Allah ıslah etsin.

Gizem688

Kayıtlı Kullanıcı

Yo estafullah

Gizem688

Kayıtlı Kullanıcı
Eger bayansan yardim edebilirim sana bunlar bir sey bilmez isaretten anlamaz uyarsa uydudan bakarim tskler.vüris nikli uye bana mesaj atmis bu sahtekari sizin takdirinize birakiyon