Mezar sunağımıdır.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Sunak olsa da olmasada tüm parçalar dağınık legoyu çok dagutmuslarda toplayamamislar gibi
Son zamanda beyan ettiğin resimlerde arkeolojik emare var ancak sabit ve yerlerinde değiller
Maden taş ocağı bölgesindemisin yada O sektördemi calisiyin anlamaya calisiyim
Her şey yerinde, madende çalışmıyorum,, bir zaman karot ustalığı yaptım, taş ocağında çalışan birkaç tane yiğenim var bir belirti emare çıkarmı diye, burada kıyak bir mezer var emme henüz bilemedim

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Her şey yerinde, madende çalışmıyorum,, bir zaman karot ustalığı yaptım, taş ocağında çalışan birkaç tane yiğenim var bir belirti emare çıkarmı diye, burada kıyak bir mezer var emme henüz bilemedim
Çok kişi bilmez sen bilirsin ozaman bu bilgiyi yada bilmelisin karotcuysan
Hani arazide büyük sabit kayalarda çok simetrik dairesel çukurlar varya iste onları maden şirketleri yada m.t.a maden kıymetli metal emtia tespiti için numune aldıkları karit deliği millette mezar sunu zannediyii

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Çok kişi bilmez sen bilirsin ozaman bu bilgiyi yada bilmelisin karotcuysan
Hani arazide büyük sabit kayalarda çok simetrik dairesel çukurlar varya iste onları maden şirketleri yada m.t.a maden kıymetli metal emtia tespiti için numune aldıkları karit deliği millette mezar sunu zannediyii
Karot deliği zemine 90derece dikey olur çapları, ve derinlikleri, arazide birçok olmaları bunları tanımamızı çok kolay hale getirdi bir örnek görüp onu öğrenemeyen arkadaşlar zaten okumazlar, her deliği şey zanneder dururlar.