Mezar Adak Taşımı ?

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Arkeoloji de, adaklık diye bilgi varmıdır. Burası eski Yunan adaklığı, hafif tepemsi, iki kuru derenin ortası, güzelce traşlanmış buraya çakılmış, hafif bir çökme var. Eski yunan da adaklık tepelerinde kutsal mezarlarmı mevcut.

IMG_20210829_161427.jpgIMG_20210829_155649.jpgIMG_20210829_155619.jpg

Άγιος

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Arkeoloji de, adaklık diye bilgi varmıdır. Burası eski Yunan adaklığı, hafif tepemsi, iki kuru derenin ortası, güzelce traşlanmış buraya çakılmış, hafif bir çökme var. Eski yunan da adaklık tepelerinde kutsal mezarlarmı mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 9886Ekli dosyayı görüntüle 9887Ekli dosyayı görüntüle 9888
26.jpg

Yunan olduğunu nasıl anladınız ? Alttaki konuyu inceleyiniz.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
@3370 cogu insandan sanslisin ilisen yok ispiyon edilme ihbar derdin yok
maddi kazanim icin elverisli arazilerdesin.bi kendine gel konularimizi okubisey ogren artik

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Konuyu inceledim güzel bilgiler tam beni ilgilendiren, bilgilendiren, bir örnek,, buranın yakın çevresi, ve üzerinde, gümüşten minik kuşlar, çok değişik,birkaç çeşit obollar, bir tanesi mazaizozt.bir çok farklı şeyler.

3370

Kayıtlı Kullanıcı
@3370 cogu insandan sanslisin ilisen yok ispiyon edilme ihbar derdin yok
maddi kazanim icin elverisli arazilerdesin.bi kendine gel konularimizi okubisey ogren artik

Evt şanslıyım her yeri rahat gezebilirim, didikleyebilirim. Kazanç kısmı hoş geliyor kulağa. Bi yerden bir kanatabilsem ucunu, benim pikap almaz. Konuları okuyorum bildiklerim karıştı birbirine. Burası bir bölge aşağı yukarı, sağa sola, gezeleyip duruyorum. Bu adamlar kim ise bulacam bunları.

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Hep arkeolojik bulgu bulgu aramak güzel, fakat bulguları yok olmuş medeniyet yok sayılamaz. Yirmi yıldır tektek hobisi yapıldı yüzden fazla eski yunan öreni gezelerim hep, adaklık ların, yıkıntılar İnı hemen bulabilirim.

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Evt şanslıyım her yeri rahat gezebilirim, didikleyebilirim. Kazanç kısmı hoş geliyor kulağa. Bi yerden bir kanatabilsem ucunu, benim pikap almaz. Konuları okuyorum bildiklerim karıştı birbirine. Burası bir bölge aşağı yukarı, sağa sola, gezeleyip duruyorum. Bu adamlar kim ise bulacam bunları.

bulacam onlari diyinda icraat yok binumaran yok.
şampiyonlar ligi gibi yerdesin nasi top cevirip gol atacan merak ediyiz barselona orta sahasi gibi paso pas pas pas bi orta yap artik

3370

Kayıtlı Kullanıcı
bulacam onlari diyinda icraat yok binumaran yok.
şampiyonlar ligi gibi yerdesin nasi top cevirip gol atacan merak ediyiz barselona orta sahasi gibi paso pas pas pas bi orta yap artik

Doğru diyorsunuz da, gol tecrübesi sıfır, tam burada bir ustalık lazım, fatih terim gibi, çılgın bir taktik ci lazım oluyor. Bu çukur taşın tam altında, 7,9mtr arası kocaman bir oda görünüyor, 5mtr güney batı tarafından, 19 basamakla iniyor, iki taşın ordan kapalı yere giriyor, bu olası luk ne kadar gerçekci olabilir, varmı böyle örnek, bunu araştırıyorum, en zayıfını arıyorum. Bi tecrübe edinsem birşeyler başaracağız.

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Doğru diyorsunuz da, gol tecrübesi sıfır, tam burada bir ustalık lazım, fatih terim gibi, çılgın bir taktik ci lazım oluyor. Bu çukur taşın tam altında, 7,9mtr arası kocaman bir oda görünüyor, 5mtr güney batı tarafından, 19 basamakla iniyor, iki taşın ordan kapalı yere giriyor, bu olası luk ne kadar gerçekci olabilir, varmı böyle örnek, bunu araştırıyorum, en zayıfını arıyorum. Bi tecrübe edinsem birşeyler başaracağız.
tamda tarifine gore yer var onsene onceydi muglada 10 milyin dolarlik mal cikardilar lahit kilic tac on kilo sikke vs internette ara bul mugla milas kral mezar soygunu turizm bakani icine girdi mezarin alti ay bulanik kendine gelemedi

Άγιος

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
tamda tarifine gore yer var onsene onceydi muglada 10 milyin dolarlik mal cikardilar lahit kilic tac on kilo sikke vs internette ara bul mugla milas kral mezar soygunu turizm bakani icine girdi mezarin alti ay bulanik kendine gelemedi
ustada ışık var çeyizi açmıyor

3370

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyayı görüntüle 9889

Eski yunan, demem biraz yanılgı oldu, sanırsam aynı yerde, büyük ve küçük iskender bulunuyor, burada bir savaşmı oldu acaba, bu insanlar nereye gitti,,

Ekli dosyayı görüntüle 9889

Ahameniş imparatorluğu, nasıl gitti, şimdiki Türkiye coğrafyasından, bunların mezar örnekleri varmıdır..

Άγιος

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Eski yunan, demem biraz yanılgı oldu, sanırsam aynı yerde, büyük ve küçük iskender bulunuyor, burada bir savaşmı oldu acaba, bu insanlar nereye gitti,,
Ahameniş imparatorluğu, nasıl gitti, şimdiki Türkiye coğrafyasından, bunların mezar örnekleri varmıdır..
Perslilere Ω iskender her yerde damga bastı issos savaşında gaugamela savaşında.

definevadisi01.jpg

Çıtayı yükselttin maşallah :) Kırmızı pikap almaz ona göre farklı araç alman lazım. Hangi satrapın mezarını arıyorsun.

alttaki mezar pers mezar anıtı inşallah öyle bir odaya düşersin

definevadisi.jpgdefinevadisi1.jpg

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Bu izlerin orda ne işi var, hepsi birbirine karışmış, Klikya da nmı başlamalıyım araştırmaya, karabatak dalmayla bu mezarlar bulunacak gibi değil,, genelde kaliteli işler nokta atışı bu memlekette, olmuşu bi parmak yalıyak dedik tarih okutturacaklar, zorla Adamlar, bu nasıl ölü gömme geleneği.

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Tarihi yolların geçtiği yerler in günümüz haritası varmıdır, ne kadar eskiye dayanır nerelere gider, bu yollar İn anıt mezarlara veya önemli mezarlara yakınlık mesafesi Hakında bilgi varmıdır.