Konstantinapolisteki gizemli adalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üstat

Kayıtlı Kullanıcı
Üstat her Türlü tılsım çözerim ama bu işle ilgilenmiyorum iş yapmak isteyen varsa para kazanmak isteyen varsa burdayım aracı olursun 10 milyon alirsak 5 senin 5 benim Türkiyede çekememezlik var bundan kurtulamassan hiç bir yere varamassin para ihtiyacim var bu işlerle ilgileniyorum amerika devletinin yapacağı iş değil zahir ilme sahip onlar batın ilmi olması lazim konstantinapolis civarı da ilgi alanim da ama fazla ustune düşmedim konstantinapolis civaranin da 5 ada var tilsimli gözle görülmeyen bazi batan adalarda var ama onlar su dibin de bunlar tilsimli tilsim çözmeden adalari bulamassin dünya 10 yakin tilsimli kita var sifresini bilmediğin sürece bulamassin kitalari yurt dışindan zengin birini bulursun kita biliyoruz dersin 10 trilyon alirsin araci olursun 5 trilyon senin 5 trilyon benim para verdinmi gözün kapali hibeye vercen umut beklemicen para aldiğin kişiye böyle söylücen yabancı olur yabsncilar böyle şeylere ilgi gösteriyor almantanin yukarsi rusyanin yukarsi adalar biliyorum tilsimli gözle gözukmuyor müsteri bulursun beni bul

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Üstat her Türlü tılsım çözerim ama bu işle ilgilenmiyorum iş yapmak isteyen varsa para kazanmak isteyen varsa burdayım aracı olursun 10 milyon alirsak 5 senin 5 benim Türkiyede çekememezlik var bundan kurtulamassan hiç bir yere varamassin para ihtiyacim var bu işlerle ilgileniyorum amerika devletinin yapacağı iş değil zahir ilme sahip onlar batın ilmi olması lazim konstantinapolis civarı da ilgi alanim da ama fazla ustune düşmedim konstantinapolis civaranin da 5 ada var tilsimli gözle görülmeyen bazi batan adalarda var ama onlar su dibin de bunlar tilsimli tilsim çözmeden adalari bulamassin dünya 10 yakin tilsimli kita var sifresini bilmediğin sürece bulamassin kitalari yurt dışindan zengin birini bulursun kita biliyoruz dersin 10 trilyon alirsin araci olursun 5 trilyon senin 5 trilyon benim para verdinmi gözün kapali hibeye vercen umut beklemicen para aldiğin kişiye böyle söylücen yabancı olur yabsncilar böyle şeylere ilgi gösteriyor almantanin yukarsi rusyanin yukarsi adalar biliyorum tilsimli gözle gözukmuyor müsteri bulursun beni bul

hoşgeldin yiğidim bu kafanın güzelliğini neye borçluyuz bizi mest ettin

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı

Üstat

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin yiğidim bu kafanın güzelliğini neye borçluyuz bizi mest ettin

Bunlar gerçekler üstat amerika kıtasınin nasil bulunduğunu bilmen gerek bunları okuyup arastirman gerek eski haritalara bakman gerek bunlar ilimdir coğrafi keşifler arastirman lazim eski haritalara bakicsksin eski haritada karadenizin orda adalar var suyun dibine cihazla bak bulamassan iste o bulamadiklarin tilsimli Türkiyede 3 armegodon tapinaği var en az bak böyle bi tapinagin oldunu biliyorum sen bilmiyon

Vakko

Βασιλιάς
Bunlar gerçekler üstat amerika kıtasınin nasil bulunduğunu bilmen gerek bunları okuyup arastirman gerek eski haritalara bakman gerek bunlar ilimdir coğrafi keşifler arastirman lazim eski haritalara bakicsksin eski haritada karadenizin orda adalar var suyun dibine cihazla bak bulamassan iste o bulamadiklarin tilsimli Türkiyede 3 armegodon tapinaği var en az bak böyle bi tapinagin oldunu biliyorum sen bilmiyon
istanbulu doğru yazsaydın iş yapardık seninle, tılsım falan varsa çözerim ben

Üstat

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu tiplere hiç evirip çevirmeden küfürü basar geçerim de bilen bildiği gibi yapsın..
Ben burdayim iş alirsam özellikle seni çagricam uydudan baktircam sana bakicaksin ada görmüceksin tilsimi çözdükten sonra ayni yere uydudan bi da bsk diyecem ahhhh diyecen ada varmiş diyecen seni çağricam noktaya özellikle seni çagricam bilgi paylasildikca cogalir

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Piri reis hayat hikayesini okuyun osmanlinin onu ilk seferde yakalayamadiğini görecrksiniz

piri reis kolpacinin önde gideniydi çizdiği haritalarda portekizli ve İspanyol denizcilerden alıntıydı taklaciydi zaten bi deniz savaşını kaybettiği için beceriksiz liginden idam edildi onun hakkında tez yazdım makalem var

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Yalancilikla itham etmeyin bas 5 trilyonu 5 içinde gör gel dene deniz kizi bile görürsün uçan kız gel gör

arkeolojik ilgi alanın neyse yaz yardımcı oluruz fikir sunarız yanlız bizi üzme herkes bizce kıymetlidir bir bireydir saygiliyizdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...