Kolpaciya bak yaziyi okuyana 2 bin euro vercekmis

Mal bulanındır

Moderatör
yaw bi kalk git kolpaci çakal ben akad arami urduca dilini okuyom bu zirtapos harflerin neyini merak ediyon karayollari istimlak sınırı gibi bisey

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
Bende görüntü başına 1,000 $ vericem verdiğim koordinatları girip Surfer programı ile yerin altını bana gösterene hemen cash hesabında.

vakko01.jpg

Mal bulanındır

Moderatör
Bende görüntü başına 1,000 $ vericem Koordinat girip Surfer programı ile yerin altını bana gösterene hemen cash hesabında

Ekli dosyayı görüntüle 581
ustam Lidar la O dedigini yaparimda maliyeti kurtarmaz. 😜😁:p:cool:
accuk daha çık 50 bin $ filan uydu zaten 2 milyar $ ee cevirdik baktik ettik nokta verdik filan bi çorba icmeyekmi

şaka makada Kimse oyle bisey yapamaz
ancak hukumetler kurumlar arasi yazisma ve anlasmayla buyuk zeminalti ustu arkeolojik alanlari net tespit edip verirler oda Lidar teknolojisiyle
birde lazerli nokta bulutlama yontemi var oda pahali amma kendim gordum 25 mt derinde 3 odali mezar ve yuzeydrn assagi dik tuneli ciger filmi gibi gosterdi net ispatli raporlu
bu iki yontemin haricinde hersey faso fiso dur emin olunki

Metal

Yeni Üye
Bende görüntü başına 1,000 $ vericem verdiğim koordinatları girip Surfer programı ile yerin altını bana gösterene hemen cash hesabında.

Ekli dosyayı görüntüle 581
Koordinat vermeye gerek yok usta.
IMG_20200906_063212.jpg
Uydudan baktım bu gece. Tam parayı tuttuğun yerin 70 m altinda lahit var. Bak papaz bile görünüyor. Okadar net yani. İbani gönderim. Sen atesle dolari. Bunun 20 m altında da küpler kulceler dolu daha. Onu da diğer uydudan bakarım çok kullanmışlar bu aralar uyduyu makina soğusun bakacam inşallah tamam mı... 😅😂🤣😆

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
Koordinat vermeye gerek yok usta.
Ekli dosyayı görüntüle 582
Uydudan baktım bu gece. Tam parayı tuttuğun yerin 70 m altinda lahit var. Bak papaz bile görünüyor. Okadar net yani. İbani gönderim. Sen atesle dolari. Bunun 20 m altında da küpler kulceler dolu daha. Onu da diğer uydudan bakarım çok kullanmışlar bu aralar uyduyu makina soğusun bakacam inşallah tamam mı... 😅😂🤣😆
aynen ustam makina soğusun aman anakartı yakma 😂 🌹

deniz_efe

Γεράκι
Moderatör
yaw bi kalk git kolpaci çakal ben akad arami urduca dilini okuyom bu zirtapos harflerin neyini merak ediyon karayollari istimlak sınırı gibi bisey

Neyse ki kasım 2019 da süre dolmuş, önceden habarımız olaydı okurduk gali.