• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Kocaman 1 yalan 1 Ölü 6 Yaralı

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Cep telefonu ile kaydedilen videoda konuşan kimliği bilinmeyen kişinin anlattıkları dudak uçuklattı. Definecilerin bu görüntüleri izledikten sonra mağarada kaçak kazı yaptıkları öğrenildi. Kimin çektiği bilinmeyen görüntülerde mağaranın girişinde konuşan esrarengiz kişi, mağaranın içine girdiğini ve içeride neler olduğunu anlatıyor. Şahıs şunları söylüyor:

Her 50-100 metrede 12 adet lahit var. 11 adedi kurşun ile kaplı. Diğeri ise düz, renkten renge giriyor. Benim diyen adam bakamıyor ona. Buraları geçtikten sonra sağ tarafta 10 metre yükseklikte 20-30 metre uzunlukta bir yığılma var. Kalıp kalıp ve üzerleri zift. Orayı da geçtim, önüme iki adet fayton çıktı. At yok, sadece fayton. Orayı da geçtim, önüme bir köprü geldi. Köprünün altına indim, baktım fener sönmeye başladı. Dışarı çıktım. Beni oraya sokan adam 'Sen orada daha yüzde 5'ini görmemişsin' dedi. Yine o adamın demesine göre burada iki tünel var. Biri İznik Ayasofya Camii'ne çıkıyormuş. Diğer tünel de Gölcük sahiline çıkıyormuş. Oradan girmiş lahitler. Bunları diyen kişi de Ermeni, ismi de Mahsur.Kimliği meçhul esrarengiz kişinin anlattıklarının hayal mahsulü yalan olduğu o gece mahsur kalan definecileri kurtaran ekipler tarafından gözler önüne serilmişti.

Define Vadisi
Mal Bulanındır

Mal bulanındır

Süper Moderatör
usta video kendi youtube kanalımıza yükledim konu sende istediğin gibi içeriğini edit yapabilirsin
cok tesekkur ederim
videodaki itiraf gibi beyanat bir zalimin nasilda baska hayatlari tehlikeye attigini anlatiyor.50 senedir boyleymis amma gayretlerimizle artik boyle olmayacak.gerceklik algisi mantik somut done bilgi ispat ön planda olacak.tesekkurler ustam

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
cok tesekkur ederim
videodaki itiraf gibi beyanat bir zalimin nasilda baska hayatlari tehlikeye attigini anlatiyor.50 senedir boyleymis amma gayretlerimizle artik boyle olmayacak.gerceklik algisi mantik somut done bilgi ispat ön planda olacak.tesekkurler ustam
bu adamı o deliğe sokup beton mikserini getirip o deliğin içine beton dökmek lazım.girişede güzel bi kabartma kitabe

Mal bulanındır

Süper Moderatör
bu adamı o deliğe sokup beton mikserini getirip o deliğin içine beton dökmek lazım.girişede güzel bi kabartma kitabe
eee zaten tuneller varmis ya ordan cıkar belki ya sahile yada camiye
malasef eskiya islerinde de hep butip yalancilar yuzunden cok insan vefaat etti

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Orayı da geçtim, önüme iki adet fayton çıktı. At yok, sadece fayton.
at olsa demek binip gidicek ata,Eşkiya volçanın palavraları, ve bu tarz videoları çeken kişiler tipik bir klinik vakadır, surfer ve koordinatla yerin altını odaları mahsenleri görüyoruz diye açılan konular ve eşkiya volçan konularının içerikleri şizofreni hastalığının belirtileridir açık ve nettir.Şizofren bir bireyin davranışlarını hareketlerini gerçeği algılayış şeklini ve düşüncelerini çarpıtarak değiştiren, ciddi ve kronik bir hastalık olan şizofrenide hastalar gerçeklikle arasındaki bağlantısını yitirerek farklı davranışlar sergilemeye, gerçek olmayan olaylara inanmaya eğilim gösterir.