Kırşehir'de Tarihi Eser Operasyonu

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda 170 adet tarihi eser ele geçirildi. Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda H.Ç. ve R.Ç. adlı kişiler takibe alındı. Takibe alınan kişilerin adreslerine yapılan eş zamanlı düzenlenen operasyonda 1 adet dedektör, 128 adet sikke, 41 adet yüzük ve 1 adet tarihi obje olmak üzere toplam 170 adet tarihi eser ele geçirildi. Şüpheli H.Ç. ve R.Ç., alınan ifadelerinin ardından adli mercilere sevk edildi.

3444.jpg

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
yani şimdi bende hayal kuruyordum köye gidecem tek tek yapacam az çok ne bulursam ve sonuç bu adamların gibi olacak öylemi boşuna bu işi yapıyorum o zaman........... dersem olmaz çünkü tek hobim bu para etmesede keşif yapmak güzel

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
yani şimdi bende hayal kuruyordum köye gidecem tek tek yapacam az çok ne bulursam ve sonuç bu adamların gibi olacak öylemi boşuna bu işi yapıyorum o zaman........... dersem olmaz çünkü tek hobim bu para etmesede keşif yapmak güzel
bu hayatta yakalanmadigin surece hersey serbesttir

Trakyalı

Kaderine göre değil hak ettiğine göre yaşarsın..
Süper Moderatör
Gelişmiş ülkelerde bu düzen insani, anlaşılabilir, ulaşılabilir ve sistemli.
Bizdeki sorun zihniyette.
O yüzden bazen aykırı düşünüp aykırı gitmek daha mantıklıdır.
Umudun bittiği yerde ölüm başlar.

Yaşasın aykırılık,
Yaşasın adrenalin,
Kahrolsun örümcek kafalılar :)