• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Kayadaki küçük kare işareti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kocaoluk33

Kayıtlı Kullanıcı
Büyük kayada 40x40 cm ebatında kare oturak gibi oymanın sırt kısmında yuvarlak para şeklinde işsret ne denektir. Bir kaç kişi mezar içinde mezar veya mezadın parası kendinde demek dedi hangisi doğru veya başka bir anlamımı var. Ayrıca çubuk, conrad görüntüleme ve surfer, alan tarama hepsi kayayı gösteriyor

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Büyük kayada 40x40 cm ebatında kare oturak gibi oymanın sırt kısmında yuvarlak para şeklinde işsret ne denektir. Bir kaç kişi mezar içinde mezar veya mezadın parası kendinde demek dedi hangisi doğru veya başka bir anlamımı var. Ayrıca çubuk, conrad görüntüleme ve surfer, alan tarama hepsi kayayı gösteriyor
Çözüm ve cevap istiyorsanız bahsettiğiniz işaretin görselini çevresi ile birlikte paylaşınız. İlave olarak alttaki konuları inceleyiniz.

Uydu ve Surfer Dolandırıcılığı

Surfer ve Uydu İle Define Bulma

Kocaoluk33

Kayıtlı Kullanıcı
Çözüm ve cevap istiyorsanız bahsettiğiniz işaretin görselini çevresi ile birlikte paylaşınız. İlave olarak alttaki konuları inceleyiniz.

Uydu ve Surfer Dolandırıcılığı

Surfer ve Uydu İle Define Bulma
Surfer programının çalışma mantığını bir harita müh olarak bilmekteyim. Başlığın içerihinde çubuk ve diğer cihazlardanda bahsettim. Bahsettiğim kayanın 50 metreuzağında kayadan oyma yüzeyde mezarlar var. Oymataş kapaklı sarnıç var ama alan tapulu ve sit şerhi yok.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς

Surfer programının çalışma mantığını bir harita müh olarak bilmekteyim. Başlığın içerihinde çubuk ve diğer cihazlardanda bahsettim. Bahsettiğim kayanın 50 metreuzağında kayadan oyma yüzeyde mezarlar var. Oymataş kapaklı sarnıç var ama alan tapulu ve sit şerhi yok.

Görsel olmadan yapılan her yorum hayali olur. Ayrıca surfer programının çalışma mantığını sizin gibi bir mühendis arkadaştan dinlemeyi çok isterim. Açıklarsanız çok makbule geçer. Arazide zemin etütü yapmadan Surfer programı ve koordinat ile masa başından yerin altını yerin altındaki odaları mahsenleri altınları ve küpleri görebiliyormu insanlar vs.

Kocaoluk33

Kayıtlı Kullanıcı
Görsel olmadan yazılan her yorum hayali olur. Ayrıca surfer programının çalışma mantığını sizin gibi bir mühendis arkadaştan dinlemeyi çok isterim. Açıklarsanız çok makbule geçer. Arazide zemin etütü yapmadan Surfer programı ve koordinat ile masa başından yerin altını yerin altındaki odaları mahsenleri altınları ve küpleri görebiliyormu insanlar vs.
Çalışma mantığı derken sizin haksız olduğu uzdan bahsedilmiş bir durm vadmıdır. Size haksızsınız demedim surferi diğerler yöntemlerin yanında söyledim. Çarpıtmayın. Ayrıca define monusunda görmediğin süre e berşeyvarsayımdır kanımca. Tabi bu xddiğimde yanlışanlarzınız diye açıklayayım:varsagımdan parçaya parçadangüme gitmekmantıklı. Enim sadece işaretler hakkında bilgim yoksaxece bu konuda yardım ve merak amaçlı sordum. Kendi tapulualanım işlemesini bilirim ama zarar vermemek adına sordum. Ama çarpıtılması hoş olmadı.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Çalışma mantığı derken sizin haksız olduğu uzdan bahsedilmiş bir durm vadmıdır. Size haksızsınız demedim surferi diğerler yöntemlerin yanında söyledim. Çarpıtmayın. Ayrıca define monusunda görmediğin süre e berşeyvarsayımdır kanımca. Tabi bu xddiğimde yanlışanlarzınız diye açıklayayım:varsagımdan parçaya parçadangüme gitmekmantıklı. Enim sadece işaretler hakkında bilgim yoksaxece bu konuda yardım ve merak amaçlı sordum. Kendi tapulualanım işlemesini bilirim ama zarar vermemek adına sordum. Ama çarpıtılması hoş olmadı.
Çarptırılmış bir olay yok sevgili kullanıcımız. Açmış olduğunuz konu içerisinde Ayrıca çubuk, conrad görüntüleme ve surfer, alan tarama hepsi kayayı gösteriyor şeklinde açıklama yapmışsınız. Sormak istediğim surferin bahsettiğiniz kayayı gösteriş şeklidir. Ve bir mühendis olarak sizden detaylı surfer programının çalışma prensibi hakkında ufak bir istekte bulunabiliriz diye düşünmüştüm :)

Kocaoluk33

Kayıtlı Kullanıcı
Surfer alınan kordinat ile çevresi üzerinde kot farkı ve eş ykselti eğrileri sayesinde yüzeyde olan kot farkına indirgeme yalarak yüzeyin şeklini ve şeklin olması gerektği (bir kısmı toprakla kapalı alanı tamamlama) halini çizen program. Kesinlikle yer altını görmez ama dediğim gibi çevresinde eski duvar kaya kesiği gbi yerleri tamamlıyor. Gerisi yalan. Cihazlarında gereklik payı kazıya başlayınca belli olur.

Kocaoluk33

Kayıtlı Kullanıcı
Birde şu varki insanları bildiğiniz bir kobud bilmediğinizi xüşündürüp sorgulamayın. Ben size cevap vermekiçin değil kendi bildiğimi sizin yanlıç anlamamanız için yazdım. Ama gereksiz bir yazışma içindesiniz.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Birde şu varki insanları bildiğiniz bir kobud bilmediğinizi xüşündürüp sorgulamayın. Ben size cevap vermek için değil kendi bildiğimi sizin yanlış anlamamanız için yazdım. Ama gereksiz bir yazışma içindesiniz.
Öncelikle hiç kimseyi sorgulamak haddim değildir. Bence çok gerekli bir yazışma arkadaşım bilmeyen arkadaşlar için sizden bir harita mühendisi olarak ufak bir açıklama istenmiş hepsi bu konuyu farklı yerlere çeken sizsiniz anlamada sorun varsa sizin dilinizi anlayacak kaya falcılığı yapıp milleti arazide dört döndüren çok iyi forumlar ve işaret çözücüler var orada devam edebilirsiniz.

Ve üyeği nasıl kapatabilirim
Üyelik kapatma ve silme işlemi yapılmamaktadır, talebinize istinaden siteye girişiniz engellenmiştir. İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...