• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Kayada yuvarlak oyma

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar Selamun Aleykum gecen canım sıkıldı bi doğa yürüyüşü yapayım dedim ıssız ormanın derinliklerine doğru bu kaya ile karşılaştım bilgi verirseniz sevinirim
Bölge cok kamufle görebildiklerim fotolarda mevcut ve bu kaplumbag gibi kayanın etrafında birçok oyuk tarzından işaret var ama cok dikkat çekici kaplumbag ana kayanın yüzeyi duz ve pürüzsüz ve o düz yerde güzel bir yuvarlak oyma var ve kayanın üstü düz ve cali olduğu için inceleyemedim tam burası dağın çatagi catakta bol kayalık ve dag su çataginda bolca kayalar da oyuklar var murclar var bi yaşam oldugu aşikar
Ne gıbı araştırma yapayım Ustalar bilgi verirseniz sevinirim
Saygılarımla Doğa sever

Ekli dosyalar

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar Selamun Aleykum gecen canım sıkıldı bi doğa yürüyüşü yapayım dedim ıssız ormanın derinliklerine doğru bu kaya ile karşılaştım bilgi verirseniz sevinirim
Bölge cok kamufle görebildiklerim fotolarda mevcut ve bu kaplumbag gibi kayanın etrafında birçok oyuk tarzından işaret var ama cok dikkat çekici kaplumbag ana kayanın yüzeyi duz ve pürüzsüz ve o düz yerde güzel bir yuvarlak oyma var ve kayanın üstü düz ve cali olduğu için inceleyemedim tam burası dağın çatagi catakta bol kayalık ve dag su çataginda bolca kayalar da oyuklar var murclar var bi yaşam oldugu aşikar
Ne gıbı araştırma yapayım Ustalar bilgi verirseniz sevinirim
Saygılarımla Doğa sever

Ekli dosyalar

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
@Blue Ways ustam tam da guzelleme yapilacak bir alan ammaa neyse guzellemeler ile isimiz yok.... :)
Gerceklik her zaman iyidir...
Senin bolgenden paylastigin resimleri Pagan donemi alanlar olarak goruyorum. Birsey cikar mi bilemiyorum. Kaplumbagaya benzeyen kayanin ustunde oyma oldugundan tam o kaya cevresinde tespit yapilmali. Rastgelsin usta...

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar sitede güncellemeler yapılıyor bildirimler veya başka yerlerde ingilizce olarak siteyi görebilirsiniz geçici bir durumdur.
Bende diyorum sorun telefondamı diye
Yenilenmek iyidir ustam güncelle bizi bir üst sürüm yükle 😄😄😄

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
arazide ortada bu şekilde bir kaya yapısı görmüş olsam oyuklarla deliklerle zaman kaybetmeden illaki cihaz destekli arge yapardım şüphelerim gitmiş olurdu.
Ustam çok tesekur ederim değerli yorumun için
Sağlam bi tırpan lazim olcak kayanın üstü hep çalı lık
Burda eski den armatorce işlem yapılmış yarım bırakılmış kayanın altına girmeye çalışmışlar
Burayıda notlarıma alıyorum ustam
Sabrın sonu selâmet inşallaha
Saygılarımla Doğa sever