Kayada oyuk ?

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar Selamlar Saygılar

Manzaralı yüksek bi yerde bu alanda 3 tane kaya kütlesi var yamaç kısım da olan kayada sırtında oyuk var baya büyük kayada işçilik var uzak bakinca bi canlıya benziyor yaşlı bi tospaga benzetilmiş gibi kafa kısmı kesin yapılarak yapılmış buda zor sanırım derin de gibi

Bilginize arz ediyorum

Saygılarımla

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar Selamlar Saygılar

Manzaralı yüksek bi yerde bu alanda 3 tane kaya kütlesi var yamaç kısım da olan kayada sırtında oyuk var baya büyük kayada işçilik var uzak bakinca bi canlıya benziyor yaşlı bi tospaga benzetilmiş gibi kafa kısmı kesin yapılarak yapılmış buda zor sanırım derin de gibi

Bilginize arz ediyorum

Saygılarımla

Ekli dosyalar

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Temiz hava ,muazzam manzaradan başka cezbeden bir şey göremedim.
Dolandigin alanlarda boşluk ve metal testi yapamadığın sürece bol oksijene devam edeceksin..
Eyvallaha Toprağım Ustam
Tespitim var.. bu görseller b,c ,d,e planları
Tespitim olan yerde doğa temizliği yapıyoruz ama acele değil önce kendi asıl işimiz sonra doğa hobi işimiz yavas yavaş
Bu attigim yerde de tespitimiz var derinde baya büyük ihtimal o yüzden daha sıva daki leri temizliyorum
Bu attigim görsel ise hem foruma görsellik olsun hem bilgi alış verişi olsun hem değişik işaretler var gezdiğim alanlarda çözümleme yapalım diye ustam
Oksijen bedava tracyamin yüksek dağlarında
ustam 🙂
Değerli yorumun için çok tesekur ederim Ustam
Saygılarimla

Trakyalı

Süper Moderatör
Eyvallaha Toprağım Ustam
Tespitim var.. bu görseller b,c ,d,e planları
Tespitim olan yerde doğa temizliği yapıyoruz ama acele değil önce kendi asıl işimiz sonra doğa hobi işimiz yavas yavaş
Bu attigim yerde de tespitimiz var derinde baya büyük ihtimal o yüzden daha sıva daki leri temizliyorum
Bu attigim görsel ise hem foruma görsellik olsun hem bilgi alış verişi olsun hem değişik işaretler var gezdiğim alanlarda çözümleme yapalım diye ustam
Oksijen bedava tracyamin yüksek dağlarında
ustam 🙂
Değerli yorumun için çok tesekur ederim Ustam
Saygılarimla
Gezindigin yerler yabana atılacak yerler değil.
Tarih sahnelerine konu olmuş yerler.
Okkalı yerlerde muhakkak vardır, mutlu edecek yerlerde.

2/3/4 kaç yönteme erisebiliyorsan hepsiyle noktayi teyit etmeden başlama hicbir şeye.
Sağlamasını bir çok teknolojiyle yap.
Hic acele etme.
İyice emin ol.
Kırk kere düşün.
Sonra tut ucunu sonunu görmeden bırakma.
Rast gelsin..

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Gezindigin yerler yabana atılacak yerler değil.
Tarih sahnelerine konu olmuş yerler.
Okkalı yerlerde muhakkak vardır, mutlu edecek yerlerde.

2/3/4 kaç yönteme erisebiliyorsan hepsiyle noktayi teyit etmeden başlama hicbir şeye.
Sağlamasını bir çok teknolojiyle yap.
Hic acele etme.
İyice emin ol.
Kırk kere düşün.
Sonra tut ucunu sonunu görmeden bırakma.
Rast gelsin..
Farkindayim ustam orman kamufulesi ile cogu şeyi bakil bırakmış burda ufak hediyeler alinmiş gozlemlerin var zorlar birakirmis ama zamanla sonuça erecem dileğiyle
Dediğin gibi ustam cihaz vs en iyisinden normal bi cihaza kadar 2veya 4 defa test ediom birde işaretin dilide aynı yönü diyorsa emin olurum gibi
Ondan öncesi bulduğum şüpheli alanı en az 5 defa gider gezerim Oturul kuş bakısi bakmaya çalışırim burda bi yaşam oldusa nasıl oldu diye fikir yürütürüm ustam cok şaşıyorum bu doğa hobisinde geçmiş insanlar cok akillimis ne kayaları kaldırıp indirmişler bi işareti yapmak icin çokça vakit ayırmışlar şaşıyorum
Yılmadan devam ustam
Direnmek yaşamaktır
Cokta gözüm yok.az olsun öz olsun ustam
Ustam sizinde doğada , hayatta ne kadar dileğiniz varsa kabul olur dileğiyle
Değerli düşüncelerin için cok tesekur ederim
Saygılarımla
Varolasın.