• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Karot

Nasipp

Kayıtlı Kullanıcı
Benzinli için çok ses yapıyor diyolar ustam elektrikli düşünüyorum ben mekanın olduğu yerde kayada var ama mekanın tam üzeri toprak suanlik elektrikli karotla 15 metre toprak ve eğer çıkarsa kayayı delip geçebilir miyiz

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Benzinli için çok ses yapıyor diyolar ustam elektrikli düşünüyorum ben mekanın olduğu yerde kayada var ama mekanın tam üzeri toprak suanlik elektrikli karotla 15 metre toprak ve eğer çıkarsa kayayı delip geçebilir miyiz
Ustam elektriği nereden alacan ,derinlik karotun uçlarına ve gücüne bağlı.

paflagonyalı74

Kayıtlı Kullanıcı
Bizimki 15 mtr ucu vardı ama o kadar gidemedik.

Nasipp

Kayıtlı Kullanıcı
Elektrik kolay ustam o bulunduğumuz alanda elektrige ulaşma sıkıntısı yok en kötü ihtimalle jenaratorle halledilir

Nasipp

Kayıtlı Kullanıcı
5 6 binlik bir karot işimizi görür mü birde hem kayayı hem toprağı delmek için hangi uçlar lazım

Nasipp

Kayıtlı Kullanıcı
Peki genel olarak düşünelim ustam şimdi karotla 15 metre inmek mümkün mü değil mi

ragıp

Kayıtlı Kullanıcı
Peki genel olarak düşünelim ustam şimdi karotla 15 metre inmek mümkün mü değil mi
ne diyeceğimi bilemedim.
Karot ile kaya deldim.evet çok gürültülü ve bol su gerekiyor evet....
topak delmedim.
mekanın rahatlığı, senin bilek gücün, ve sabrına bağlı...

esas aklıma takılan ise 15m aşağıda ne arıyorsun?
bir de o yerin toprak hafriyatı var...

selametle

Nasipp

Kayıtlı Kullanıcı
Ragıp ustam hafriyat mesele değil bulundugumuz yer köy içinde ormanlık alan o yüzden hafriyatı atmaya yer çok tam olarak söylemek gerekirse burası Giresun'da eski bir ermeni köyü hatta kayıtlarda bile geçiyormuş adı köy içinde tepelik orman alan hem daha önceden resmi kazılarda kullanılan doğruluğu tespit edilmiş özel Bir cihazla hemde yıllarını saküle vermiş bir abimiz tarafından 3 e 3 sarı kız dolu bir oda tespit edildi dereden tünel geliyor ama tünelden gelmek imkansız o yüzden tepeden girmek daha mantıklı geliyor onun için de önce karotla görmek istiyoruz

BulursamKader25

Vefakar
Ragıp ustam hafriyat mesele değil bulundugumuz yer köy içinde ormanlık alan o yüzden hafriyatı atmaya yer çok tam olarak söylemek gerekirse burası Giresun'da eski bir ermeni köyü hatta kayıtlarda bile geçiyormuş adı köy içinde tepelik orman alan hem daha önceden resmi kazılarda kullanılan doğruluğu tespit edilmiş özel Bir cihazla hemde yıllarını saküle vermiş bir abimiz tarafından 3 e 3 sarı kız dolu bir oda tespit edildi dereden tünel geliyor ama tünelden gelmek imkansız o yüzden tepeden girmek daha mantıklı geliyor onun için de önce karotla görmek istiyoruz
Altini hem cubukla hemde sakulle tam uzerindeyken tespit etmek imkansiz.
Oradaki mevcut mineral, yapisal olarak altin frekansina yakin oldugundan altin demisler. Bu tespite islem yapmak masraftan oteye gitmez.
15-20 metre asagiya kim nasil ve niye mal koysun? Bunun mantigi yok.

Karot meselesine gelince; elektrikli ile o derinlige inilemez.

vakko

η ζωή συνεχίζεται
Βασιλιάς
3 e 3 sarı kız dolu bir oda tespit edildi
Kralların mezarında yok o kadar altın ne yaptın usta 3 e 3. Hiç mi izlemiyorsun açılmış kral mezarlarından çıkan objeleri falan. Bir küp anlarımda bir oda olmaz ustam. Kim o tespiti yapmışsa yalan tespit. + Ermenilerin hiç bir zaman öyle bir oda dolusu altınları tarih boyunca olmamıştır.