• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Kanal oyma

Ejder

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum ustalarim kaya oda mezar olabilir mi cubukla oda ölçüsü aldım 20210321_173206.jpg20210321_173239.jpg

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Eger mezari yakaladiysan o kesim yapilan kaya oldukca uzun gorunuyor. Baska mezar da olmali.
Ama cok fazla umutlanma kalite olarak dusunulunce pek tedavi etmez gorunuyor... Yine de argende rastgele diyelim...

dardanos

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili ejder Oymalar var ise ve bu mezarların olduğu tepe dereye bakıyor ise ve yönüde güney veya güney batı ise yada doğu yani bu tepe bu üç yönden birine ve dereye bakıyor ise yerin orası. Bu taşların olduğu alanda işin yok burası kesim alanı ve buradan alınan parçalar o tepedeki yerde kullanılmıştır büyük olasılık ile Ve değerli işler olabilir o mezarlıkta . Size buradaki antik yaşam yerini sormuş idim hangi yönüne düşüyor öyle bir yer bu sunakların

Ejder

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili ejder Oymalar var ise ve bu mezarların olduğu tepe dereye bakıyor ise ve yönüde güney veya güney batı ise yada doğu yani bu tepe bu üç yönden birine ve dereye bakıyor ise yerin orası. Bu taşların olduğu alanda işin yok burası kesim alanı ve buradan alınan parçalar o tepedeki yerde kullanılmıştır büyük olasılık ile Ve değerli işler olabilir o mezarlıkta . Size buradaki antik yaşam yerini sormuş idim hangi yönüne düşüyor öyle bir yer bu sunakların
Ustam burada boşluk aldim artik kayalik yerlerde kayayida boşluk olarak algilamis olabilir mezar olma olanağı yok herhalde kapak kesim yeri ozaman