Horosan kaya mı?

hasanyağcı

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm Ustalarım
Gezi amaclı gitiğim yerde eski dut ağacları var 5 tane bulunan bölge eski ermeni yerleşimi miş cevrsinde eski kilise varmış yıkılmış tabiki dut ağaclarının 40-50adım mesafede bir kaya dikatimi cekti ve cevredeki hiç bir kayaya uymuyor ve kayanın alt tarafında boyle olışumlar var bunun ne olduğu hakında bilgi verebilirmsiniz?

Ekli dosyalar

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı
Resimden horosana benzemiyor. Aklinizda kalmasin diyosaniz Bir dedektor kontrolu yapilabilir.

hasanyağcı

Kayıtlı Kullanıcı
Resimden horosana benzemiyor. Aklinizda kalmasin diyosaniz Bir dedektor kontrolu yapilabilir.
Tamam usta öyle yaparım sormamın nedeni kayanın yüzeyi farklı kayalardan oluşuyo küçük küçük ve belirtiğim gibi cevrede ona benzer bir tane bile kaya yok yüzeyini kırdım el kadar büyüklükte iç yapısı da aynı şekilde ve toprak benzeri parcalar vardır merakım ondan

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Selamın Aleyküm Ustalarım
Gezi amaclı gitiğim yerde eski dut ağacları var 5 tane bulunan bölge eski ermeni yerleşimi miş cevrsinde eski kilise varmış yıkılmış tabiki dut ağaclarının 40-50adım mesafede bir kaya dikatimi cekti ve cevredeki hiç bir kayaya uymuyor ve kayanın alt tarafında boyle olışumlar var bunun ne olduğu hakında bilgi verebilirmsiniz?

Hoşgeldin
Malasef arkeolojik bi emare gözükmüyor
Musayit zamanda konularimizi inceleyip fikir edinebilirsin