Hazine arayışı -yılan adası

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba definecilikte yeni adet olan youtuber lar ,kurgu olarak kendi sakladıkları objeler ile sahte hazine bulma palavralarıyla binlerce kitleyi kendine inandırmayı başardılar.

buna karşın işini daha ciddi yapan DMAX kanalında yayınlanan hazine avcıları belgesel serisi hakkında görüşlerinizi merak ediyorum ,sizce bunlarda kurgumu ....

hazine arayışı1632859389648.png

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Herkese merhaba definecilikte yeni adet olan youtuber lar ,kurgu olarak kendi sakladıkları objeler ile sahte hazine bulma palavralarıyla binlerce kitleyi kendine inandırmayı başardılar.

buna karşın işini daha ciddi yapan DMAX kanalında yayınlanan hazine avcıları belgesel serisi hakkında görüşlerinizi merak ediyorum ,sizce bunlarda kurgumu ....

hazine arayışıEkli dosyayı görüntüle 10430

hee diger sitelerdede acildi bu konu prim yapmadi
onlarin medeniyetleri cografyasi baskaaa bizimki bambaska gelsinler turkiyede yapsinlar kurekle agizlarina vurur köyluler mantikli calisma yapmalari guzel izledim bir ay boyunca amma burda yemez

Mal bulanındır

Βασιλιάς

hazine arayışıEkli dosyayı görüntüle 10430

orman'da altın belgeselinde iki amerikalı gana'da altın ararken belgeleri olduğunu iddia etmelerine rağmen gana hükümeti tarafından kaçak altın aradıkları söylemi ile gözaltına alınmak isteniyor.
abd'nin gana büyükelçiliği ile görüşüyorlar ve elçilik "kaçın, sizin için bir şey yapamayız" diyorlar.
adam da şöyle diyor:" filmlerdeki gibi vatandaşını kurtarma herakatı bekledik.

Ayhan34

Kayıtlı Kullanıcı
hee diger sitelerdede acildi bu konu prim yapmadi
onlarin medeniyetleri cografyasi baskaaa bizimki bambaska gelsinler turkiyede yapsinlar kurekle agizlarina vurur köyluler mantikli calisma yapmalari guzel izledim bir ay boyunca amma burda yemez
diğer sitelerede neler konuşulur uzun yıllardır takip etmiyorum haberim yoktu,
Açıkcası diğer sitelerede eline define işareti kitabı alan usta oluyor . kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmazmış.
onların mezhebinden kurtulmak için uzak durmayı denedim böyle gayet güzel gidiyor.(y)(y)

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Açıkcası diğer sitelerede eline define işareti kitabı alan usta oluyor . kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmazmış.
onların mezhebinden kurtulmak için uzak durmayı denedim böyle gayet güzel gidiyor.(y)(y)

hele çek bi fırt.jpg

qubaz53

Kayıtlı Kullanıcı

uzak durmak iyidir böyle devam bende kaçtım o mezhebi bozuk palavracıların sitelerinden

Ayhan34

Kayıtlı Kullanıcı
O dizi malesef kurgu oldugu aciklandi
yapma yaa oldukca heycanlıydı ben bütün serilerini dikkatlice izlemiştim ama bazı bölümlerde bu kadar hızlı şifre çözme ve yer tespiti yapmaları beni şüphelendirmişdi o yüzden konuyu açma ihtiyacı duydum.

bu arada kurgu olduğunu nerden nasıl bir kaynaktan öğrendin...

Yuksek

Kayıtlı Kullanıcı
hosuma giden ve ilgimi ceken konulari bir cok yonden arastiririm o yuzden denk geliyor. ingilizce arartirsan cikiyor, en basidi Treasure Quest: Snake Island - Wikipedia

orada kucuk bir bolumdede su yaziyor:
In 2018, Season 1 and 2 expedition leader Cork Graham released the book So You Want to Be a "Reality" TV Star: Everything I Learned About ***, Drugs, Fraud, Rock and Roll, and Vipers as Team Leader of Discovery Channel's Treasure Quest: Snake Island[11] In it, he alleges that most of the episodes were heavily scripted and most discoveries were faked or planted, including the climax find of Series 2. What was explained to be a mask of the Incan sun god valued at $250,000 was in fact a plastic model that was distressed to appear genuine. He alleges that a co-star physically assaulted him during filming, leading to him suing the Discovery Network

Mal bulanındır

Βασιλιάς
hosuma giden ve ilgimi ceken konulari bir cok yonden arastiririm o yuzden denk geliyor. ingilizce arartirsan cikiyor, en basidi Treasure Quest: Snake Island - Wikipedia

orada kucuk bir bolumdede su yaziyor:
In 2018, Season 1 and 2 expedition leader Cork Graham released the book So You Want to Be a "Reality" TV Star: Everything I Learned About ***, Drugs, Fraud, Rock and Roll, and Vipers as Team Leader of Discovery Channel's Treasure Quest: Snake Island[11] In it, he alleges that most of the episodes were heavily scripted and most discoveries were faked or planted, including the climax find of Series 2. What was explained to be a mask of the Incan sun god valued at $250,000 was in fact a plastic model that was distressed to appear genuine. He alleges that a co-star physically assaulted him during filming, leading to him suing the Discovery Network

ispata gerrk yok .niyemi
milliyeti farketmeksizin tum dunyadaki insanlar definecilige soyunursa icinden cikilmaz sosyolojik ve adli durumlar olur.hergun yer mekan arazi yuzunden cinayetler olur sehirlerin cografi yapisi bozulur antik obje bollugundan buluntular degersizlesir.degisik dine mensup olanlar birbirlerinin argumanlarini ele gecirmeye gasp ettirmemeye calisirken itilaflar doğar
meskun mahallerde kalmis antik yerleri bulmak icin isyerleri ve evlerin tabanlari kazilarak yapisal ekonomik zararlar dogar
definecilik dolandiriciliklari ayyuka cikar tum bunlara mahal vermenek icin kimse gerçek arge ve buluntu anlarini yayinlamaz gostermez resmi kazi raporlarinda bile nadiren degerli obje bulundu yazarlar bu yuzden.
diger turlu maçasi yiyen totişine guvenen varsa 28 ana medeniyet 46 yan medeniyet sayisiz hanedan topluluk yasayan bu cografyada halen bulunamayan bol ziynetli kiymetli emtiali soylu mezarlarini tapinakkarini altinda kilise manastir mahsen olan sonadan cami olmus 180 200 mekani arge yapsin bulsun açsin yayinlasin video ceksin gorelim.
herkes saniyoki sadece alt tabaka fakir fukara definecilik yapiyo.yoo aslinda yuzde onu gecmezler
.aslinda baglantisi lojistik ekonomik teknik gucu olmayan kimse definecilik yapamaz.yaptirmazlar.biri iki hac iki sikkeyle yakalanir alti ay yatar sümügunu çeker havasini alir digeri yatla gemiyle Lahit mozaik yazit heykel goturur ikimilyondolar alir.durum bu

Ayhan34

Kayıtlı Kullanıcı
kurgu programlar bunlarda yıtıberlar gibi izlenmeden para buluyorlar taşı kaldırdım kasayı buldum içinden 12 yumurta bi tavuk çıktı hesabı
ama adamlar dersini iyi çalışmış 10 üzerinden 8 puan