• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Haç İşareti ve Yazı İçin Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat5164

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam öncelikle hayırlı olsun...Haç ve sol altında yazı var ne yazıyor bilen varsa cevirebilir mi.Burasi toprak altinda bi yerdizburanin üstü toprakti.

IMG-20200723-WA0016.jpgIMG-20200723-WA0017.jpgIMG-20200723-WA0018.jpgIMG-20200723-WA0016.jpg

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Net resim çekerseniz yazıyı okuruz.Bu şekilde çeviri maalesef mümkün değil.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Tmm ustam ins yeni resimleri atarim
2 ay geçti sizden net resim gelmedi hala, ben size atim net resimleri.Gümüşhane satala antik kenti kazı çalışmaları.Tekrar çeviri ihtiyacınız olursa tarafınıza çeviri hizmeti sağlanmayacaktır.

2020_AGUSTOS_30-08_salata_20200830_2_44116374_57772738.jpg

Screenshot_2.png

Mal bulanındır

Süper Moderatör

2 ay geçti sizden net resim gelmedi hala, ben size atim net resimleri.Gümüşhane satala antik kenti kazı çalışmaları.Tekrar çeviri ihtiyacınız olursa tarafınıza çeviri hizmeti sağlanmayacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 912

Ekli dosyayı görüntüle 913
kazi calismalari odeneksizlikten durmustur
naapsin personellerde yokluktan buralarda çare ariyolar belki ekmek cikar belki mezar yeri bulunur vs diyee
varmi baska aciklamssi bu isin

murat5164

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam resim samimi olduğum arkadaşimdan geldi bende sormak istedim,resmin nereye ait oldugundan haberim yoktu ve net halini istedim baska resmi yokmuş.sit alanlariyla isim olmaz, bir suredir isten güçten foruma giremedim şimdi gordum hakkimda yazilanlari,@Mal bulanındır ustam tanır beni,vakko ustam bende seni eski formdan tanırım hakkımda söylenenler icin haksızlık yapıldığını düşünüyorum olsun yinede yardımcı oldugunuz için Allah razı olsun.

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Ustam resim samimi olduğum arkadaşimdan geldi bende sormak istedim,resmin nereye ait oldugundan haberim yoktu ve net halini istedim baska resmi yokmuş.sit alanlariyla isim olmaz, bir suredir isten güçten foruma giremedim şimdi gordum hakkimda yazilanlari,@Mal bulanındır ustam tanır beni,vakko ustam bende seni eski formdan tanırım hakkımda söylenenler icin haksızlık yapıldığını düşünüyorum olsun yinede yardımcı oldugunuz için Allah razı olsun.
sorun yok ustam canin sagolsun herzaman destek oluruz

BulursamKader25

Vefakar
Kardasim,
Kizginligimiz sizin sahsiniza degil.
Arkadasim dediginiz kisi cakalin birisi belki ona da bir baskasindan gelmistir. Kim bu fotograflari KASTEN bu duruma sebep olduysa lafimiz bu sahsadir. Sizin sahsinizla alakali degildir. Ortada bir yalanci var amma o siz degilsiniz.
Zaman zaman bizede boyle fotolar geliyor, bizi de yaniltiyorlar maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...