Görseller Hakkında Bilgi

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Burdaki işaretler hakkındaki değerli yorumlarınız nelerdir yardımcı olacak ustalarıma saygı duyuyorum

Ekli dosyalar

Moderatör tarafından düzenlendi:

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Su nerede derenin kenarında suyun dirsek yaptığı kayalık alan varmı, varsa resmi varmı. Açık ta oyma varmı birazda biz görelim etrafı.

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Su nerede derenin kenarında suyun dirsek yaptığı kayalık alan varmı, varsa resmi varmı. Açık ta oyma varmı birazda biz görelim etrafı.
Burada kurumuş pınar var ve kayalık alan buranın altı eski patika yoluymus su anda asfalt olmuş ve asvaltin altı dere yatağı çevresel fotom yok ama bir kaç gün önce farklı fotolar paylaştım aynı yerlerden bakabilirsiniz diğer paylaşımlarıma

3370

Kayıtlı Kullanıcı
Burada kurumuş pınar var ve kayalık alan buranın altı eski patika yoluymus su anda asfalt olmuş ve asvaltin altı dere yatağı çevresel fotom yok ama bir kaç gün önce farklı fotolar paylaştım aynı yerlerden bakabilirsiniz diğer paylaşımlarıma
Baktım usta her bölgenin coğrafi yapısı değişkenlik gösterir, kaya yapıları bile farklı olur kurumuş dediğin su çıkağı bir dere oluşturacak kadar varmı,. Dere boyu kayalık alan varmı,. Manzara nasıl orda var burda var denilemeyecek kadar ince mesele.

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Baktım usta her bölgenin coğrafi yapısı değişkenlik gösterir, kaya yapıları bile farklı olur kurumuş dediğin su çıkağı bir dere oluşturacak kadar varmı,. Dere boyu kayalık alan varmı,. Manzara nasıl orda var burda var denilemeyecek kadar ince mesele.
Evt bir dere oluşturacak kadar varmış kuvvetli bir pınar mis olduğu bölge yol boyu hep kayalik

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bu resimlerde var

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

Sekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam resimleri gördük, burayla oldukca alakadarsın, bu şekilde yürümek sonuca götürmez. Buraya geldiğinde aleni bir yerde oyma varmı.
yol kenarında araçla giderken ilk gördüğüm bu kaya oldu bu kayanın üstüne çıktığımda ilk isaretim yuvarlak bir oyma ve bir murç izi oldu sonra bir çok işaret çıktı toprak altında

Ekli dosyalar

3370

Kayıtlı Kullanıcı
yol kenarında araçla giderken ilk gördüğüm bu kaya oldu bu kayanın üstüne çıktığımda ilk isaretim yuvarlak bir oyma ve bir murç izi oldu sonra kazmaya başladıkCa bir çok işaret çıktı toprak altında
Usta direk dalmışsın mevzuya, biraz etrafı gezmek neler var görmek gerek arazide nereler farklı tespitlemek gerek ne arıyoruz adını koymak gerek.