Eskilerden

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
@Mal bulanındır üstadım, merhabalar. Saygılar. 2 Yıldır sizi arıyorum. Çok şükür kavuşturana. Üye olmadığım sayfa kalmadı, sizi az önce an itibariyle bulmuş oldum. (Nizip) Çanakçı-Çağıt köyünden saygılar, sevgiler. 🙋🏻‍♂️😇
Hoşgeldin ustam entebemi gidicik yoorum
Aksam ayrıntılı yazisiriz mevkiindeki adreslerinde yazarım hoşgeldin hediyesi
images.jpeg

Marco27

Kayıtlı Kullanıcı

Mal bulanındır

Βασιλιάς
@Mal bulanındır üstadım, merhabalar. Saygılar. 2 Yıldır sizi arıyorum. Çok şükür kavuşturana. Üye olmadığım sayfa kalmadı, sizi az önce an itibariyle bulmuş oldum. (Nizip) Çanakçı-Çağıt köyünden saygılar, sevgiler. 🙋🏻‍♂️😇

Çanakcida arap deresinin sağlı sollu her yerinde ekmek var köyün üst tarafı roma mezarları dolu çok bakır yerler var amma sit olan yerlerde var dedektorle yüzeysel tek para toplanır

01 Küçükesme Höyük Nizip Öncüler Köyü
02 Horum Höyük “ Asagıçardak Köyü
03 Elifoglu Höyük “ Elifoglu Köyü
04 Günaltı Höyük “ Günaltı Köyü
05 Turlu Höyük “ Turlu Köyü
06 Düzbazır Höyük “ Düzbayır Köyü
07 Salkım Kaya Mezarları “ Salkım Kasabası
08 Gümüsgün 428 No. Par. “ Gümüsgün Merkezi
09 Kuruyazı Höyük “ Kuruyazı Köyü
10 Samanlı Höyük “ Samanlı Köyü
11 Asagı Bayındır Höyük “ Asagı Bayındır Köyü
12 Yukarı Çardak Höyük “ Yukarı Çardak Köyü
13 Gökçeli Höyük “ Gökçeli Köyü
14 Camioku Höyük “ Yagmuralan Köyü
15 Kuruca Höyük “ Kurucahöyük Köyü
16 Yapyayüzü Höyük “ Yagmuralan Köyü
17 Gavur Höyük “ Sekili Kasabası
18 Kefre Höyük “ Suboyu Köyü
19 Çirkisin Höyük “ Yolçatı Köyü
20 Kirkiz Höyük “ Kumla Köyü
21 Yarımtepe Höyük “ Asagı Bayındır Köyü
22 Magaracık Höyük “ Ilçe Merkezi
28003_1.jpg28003_2.jpg28003_16.jpg28003_8.jpgScreenshot_2022-08-12-01-20-30.jpegScreenshot_2022-08-12-02-06-01.jpeg

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Başım, gözüm üstüne efendim. Ne zaman isterseniz beklerim buralara. Sizinle görüşmek benim için çok büyük şereftir. Saygılar, sevgiler dilerim. 😇🙋🏻‍♂️

Yi babam yi varlık içinde yokluk cekilmesin gez ha gez

(( kamu spotu:: yasadışı eylemlerde bulunmayiniz))

Höyük Düzbayır Köyünün 300 m. kuzeyinde Arkeolojik Sit [nz]Höyük[/nz]
Nekropol Alanı (I. ve III. Derece Arkeolojik Sit Alanı) Salkım Kasabası Arkeolojik Sit Nekropol 1+3
Kefre Höyüğü (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Suboyu Köyü Arkeolojik Sit Höyük 1
Belkıs Örenyeri Zeugma Antik Kenti (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Kavunlu Köyü sınırları içinde Arkeolojik Sit Antik Kent 1
Gavur Höyük (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Kocatepe Beldesi Arkeolojik Sit Höyük 1 ADANA_KBK
Şara Höyük Keleklioğlu Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Yarımtepe Höyük Aşağı Bayındır Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Kirkiz Höyük Kirkiz(Kumla) Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Küçükçeşme Höyüğü Öncüler Köyü, Küçükçeşme Mezrası, Köyiçi Mezrası Arkeolojik Sit Höyük
Kirkiz Höyüğü (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Kumla Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Gökçeli Höyüğü (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Gökçeli Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Kefre [nz]Höyük [/nz]Kefre([nz]Suboyu[/nz]) Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Bozalioğlu [nz]Höyük [/nz]Bozalioğlu Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Ravanda Kalesi (I. ve II.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Belenözü Köyü Arkeolojik Sit Kale
Sekili Höyük (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Sekili Kasabası sınırları içerisinde Arkeolojik Sit Höyük
[nz]Turlu [/nz](Şehzade) [nz]Höyük [/nz](I.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Turlu Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Antik Taş Ocağı [nz]Gümüşgün[/nz] Köyü, Kesme Mevkii Arkeolojik Arkeolojik Sit Taşocağı
Samanlı Höyüğü (1. ve III. Derece Arkeolojik Sit Alanı) Samanlı Köyü Arkeolojik Sit
Günaltı Höyük (I.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Günaltı Köyü Arkeolojik Sit
Muratlı Höyüğü Elifoğlu Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Yahyayüzü(Mizirin) Höyüğü (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Yağmuralan Köyü Arkeolojik Sit
Mağaracık Höyük (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Mağaracık Mev. Arkeolojik Sit Höyük
Camioku Höyüğü (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Yağmuralan Köyü Arkeolojik Sit Höyük
[nz]Karkamış [/nz]Örenyeri I.Derece Arkeolojik Sit Alanı Arkeolojik Sit Ören Yeri
[nz]Horum Höyük[/nz] ve Urima Antik Kenti (I.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Arkeolojik Sit Höyük
[nz]Rumkale[/nz] Düz Yerleşmesi ( I. ve III. Derece Arkeolojik Sit Alanı) Kale Meydanı Köyü Arkeolojik Sit Yerleşim Alan
Sekili Höyük (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Sekili Kasabası sınırları içerisinde Arkeolojik Sit Höyük
Antik [nz]Kilise[/nz] (I.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Salkım Kasabası, Doğaltepe Üzerinde Arkeolojik Sit Kilise
Mezarlık Höyük Kale Meydanı Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Kuruca Höyüğü (1.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Kuruca Höyük Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Yarımtepe Höyük Aşağı Bayındır Köyü sınırları içinde Arkeolojik Sit Höyük
Yukarıçardak Höyüğü Yukarıçardak Köyü Arkeolojik Sit Höyük
1.Derece Arkeolojik Sit Alanı [nz]Birecik Baraj [/nz]sahası bünyesinde Arkeolojik Sit Arkeolojik Sit
Kuru Höyük Yeni Bozalioğlu Köyü Arkeolojik Sit Höyük
Çirkişin Höyüğü (1.ve 2.Derece Arkeolojik Sit Alanı) Yolçatı Köyü Arkeolojik Sit Höyük 1+2
Aşağı Bayındır Höyük Aşağı Bayındır Köyü Arkeolojik Sit Höyük

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Başım, gözüm üstüne efendim. Ne zaman isterseniz beklerim buralara. Sizinle görüşmek benim için çok büyük şereftir. Saygılar, sevgiler dilerim. 😇🙋🏻‍♂️

Sevgi neydi sevgi emekti emek verip hazırladığımız konularda ne kimseye güzelleme yaptık ne umut tacirligi yaptık nede kandırıp riske attik biz başka sitelere benzemeyiz

Mal bulanındır

Βασιλιάς

Marco27

Kayıtlı Kullanıcı
Faydalı olursak ne alâ herkes birsey bulsun kalkinsin isteriz

Sizin ev çok paylaşım yaptığınız resim. 😇 Şu manzaraya aşıksınız ustam siz. Allah razı olsun. Yolunuz ne zaman düşerse baş üstüne. Bekleriz her zaman. 🙋🏻‍♂️ Çaylar benden..

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Sizin ev çok paylaşım yaptığınız resim. 😇 Şu manzaraya aşıksınız ustam siz. Allah razı olsun. Yolunuz ne zaman düşerse baş üstüne. Bekleriz her zaman. 🙋🏻‍♂️ Çaylar benden..
Teşekkürler ustam yolun bahtin açık
Nasibin rizkin kazancın bol olsun

IMG_20220812_030053.jpg

Marco27

Kayıtlı Kullanıcı
@Mal bulanındır Ustam saygılar, sevgiler dilerim. Konuda yazdığım Çanakçı köyünde Yeraltı görüntüleme cihazı ile işleme başlayacağız. Fıstık zamanı geldi, Fıstık topluyoruz. O bitsin başlayacağız inşallah. Bizim yan tarlada eski bir dağ kilisesine ait mozaik bulunmuştu 20 yıl önce. İlk orayi kontrol edeceğiz. Sonra da senin dediğin Arapoğlu deresi ve tepeyi kontrol edeceğiz. Ustam, Ehneş (Gümüşgün köyü) ve 1 kilometre ilerisindeki Kamışlı köyüne gideceğiz. Bu köylerdeki dostlarımızla konuyu konuştuk, yardımcı olacaklar. Siz bu köylerin hepsini biliyorsunuz. Daha önceden de konuşmuştuk. Ustam,yakın zamanda buralara gittiğimde bol bol fotoğraf atacağım. Mala benzeri alan tarama cihazımız var. Sizce özellikle Ehneş ve Kamışlı da nasibimizi bulabilir miyiz? Bu bölgeleri beğeniyor musunuz? Saygılar, sevgiler dilerim efendim.

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

Βασιλιάς
@Mal bulanındır Ustam saygılar, sevgiler dilerim. Konuda yazdığım Çanakçı köyünde Yeraltı görüntüleme cihazı ile işleme başlayacağız. Fıstık zamanı geldi, Fıstık topluyoruz. O bitsin başlayacağız inşallah. Bizim yan tarlada eski bir dağ kilisesine ait mozaik bulunmuştu 20 yıl önce. İlk orayi kontrol edeceğiz. Sonra da senin dediğin Arapoğlu deresi ve tepeyi kontrol edeceğiz. Ustam, Ehneş (Gümüşgün köyü) ve 1 kilometre ilerisindeki Kamışlı köyüne gideceğiz. Bu köylerdeki dostlarımızla konuyu konuştuk, yardımcı olacaklar. Siz bu köylerin hepsini biliyorsunuz. Daha önceden de konuşmuştuk. Ustam,yakın zamanda buralara gittiğimde bol bol fotoğraf atacağım. Mala benzeri alan tarama cihazımız var. Sizce özellikle Ehneş ve Kamışlı da nasibimizi bulabilir miyiz? Bu bölgeleri beğeniyor musunuz? Saygılar, sevgiler dilerim efendim.

Bolnasipler dilerim nere gidersen git somut arkeolojik emare olmadan toprağı yada kayalığı elinle bile okşama illere bi iz olacak kalabalık da olmasın efsane yada kara düzen çöker de olmasın bahsettiğim mevkilere kademe ilerleyip vardığında gereğini yazarım resimleri asla yakin plan çekme bana taş kaya yakından gösterme geniş çevresel kartpostal gibi net resimler gerek
Emeklerin sonunda boyle olmasın

Marco27

Kayıtlı Kullanıcı
Bolnasipler dilerim nere gidersen git somut arkeolojik emare olmadan toprağı yada kayalığı elinle bile okşama illere bi iz olacak kalabalık da olmasın efsane yada kara düzen çöker de olmasın bahsettiğim mevkilere kademe ilerleyip vardığında gereğini yazarım resimleri asla yakin plan çekme bana taş kaya yakından gösterme geniş çevresel kartpostal gibi net resimler gerek
Emeklerin sonunda boyle olmasın

Hayırlı sabahlar dilerim ustam. Cevabınız için teşekkür ederim ustam. Uyarınız, tavsiyenizi not ettim. Geniş açılı bol bol fotoğraf çekip sizinle paylaşacağım. Değerli vaktinizi ayırdığınız için de minnettarım size. Saygılar, sevgiler dilerim. 😇🙋🏻‍♂️