El yapımı taşlar

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Mesela neyin kilidi yada hangi imarda kullanılmış olabilir
Taşa bakılırsa el işçiliği mevcut bi.amacı var taslardaki agizlar bana kilit sistemi sabitlemi sistemini çağrıştırdı bölge de yaşam mevcut bu taşlar tarlanın içinden çıktı baya bi eski yaşam izi çoğu kalıntı toprak altında kalmis olabilir 20 dönümlük tarlanın
bi ormanın ıssız bi yerinde bi tarla da ustam cıktı
Dedektörle gezindik tarla da bi sonuç yok ama baya toprak aşımına uğramış gibi alan
Kafam da soru işareti bıraktı bu tarla bu taşlar el işçiliği olan taşlar horasan vari gibi ne amacla yapılmış olsa ki emek vermişler kayada yapıştırma izleri bile mevcut

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
ilginç taşlar bunlara bakınca şöyle bir zamanda yolculuk yaptım taa taş devrine kadar, acaba ne olaki yoksa yeni bir göbekli tepemi doğuyor,
Olabilir Ustam yer altını göremeyiz şuan aklımda şu var karlı havada bi yerde oda vs varsa kar az tutar ya da hiç tutmazmiş kârlı Hava da bu bulgu dogru ise hep unuttum bu alanı karda gezmeyi bi kar yağsın trakyama Atv vemle alana ulaşır argemi yaparım ustam
Önemli olan tarihi yaşamak ustam ben bu doğa hobimde tarihi işaretleri görmek bana daha mutluluk veriyor beni geçmişe getiriyor gibi tabi sari güzellere de rastlamak şans işi

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Taşa bakılırsa el işçiliği mevcut bi.amacı var taslardaki agizlar bana kilit sistemi sabitlemi sistemini çağrıştırdı bölge de yaşam mevcut bu taşlar tarlanın içinden çıktı baya bi eski yaşam izi çoğu kalıntı toprak altında kalmis olabilir 20 dönümlük tarlanın
bi ormanın ıssız bi yerinde bi tarla da ustam cıktı
Dedektörle gezindik tarla da bi sonuç yok ama baya toprak aşımına uğramış gibi alan
Kafam da soru işareti bıraktı bu tarla bu taşlar el işçiliği olan taşlar horasan vari gibi ne amacla yapılmış olsa ki emek vermişler kayada yapıştırma izleri bile mevcut

Anlıyorum.
Bol nasipler kolaygelsin inşallah muavaffak olursun

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Anlıyorum.
Bol nasipler kolaygelsin inşallah muavaffak olursun
Amin sayın dobra @Mal bulanındır Ustam
Sizde hayal ettiğiniz bol sarı ve parlaklara denk gelirsiniz dileğiyle
Bu hobilik şans
Şansa doğa keşif yapıyorum ustam bir gün hayaller gerçek olur diye yasiyorum
Hayaller gerçek olmak için var
Saygılar

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Olabilir Ustam yer altını göremeyiz şuan aklımda şu var karlı havada bi yerde oda vs varsa kar az tutar ya da hiç tutmazmiş kârlı Hava da bu bulgu dogru ise hep unuttum bu alanı karda gezmeyi bi kar yağsın trakyama Atv vemle alana ulaşır argemi yaparım ustam
Önemli olan tarihi yaşamak ustam ben bu doğa hobimde tarihi işaretleri görmek bana daha mutluluk veriyor beni geçmişe getiriyor gibi tabi sari güzellere de rastlamak şans işi
tarihe dokunmak bizler için vazgeçilmez bağımlılık olmuş elbette ,umarım sarıyada denk geliriz

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
tarihe dokunmak bizler için vazgeçilmez bağımlılık olmuş elbette ,umarım sarıyada denk geliriz
Insallaha Ustam
Hayallerin gercek olması için yaşıyoruz
Bir umuttur yaşamak
Direnmektir yasamak
Tüm zorluğa
Birgün şansın nerden geleceğini bilemeyiz birgün ayagimıza takılır dileğiyle sarılar
Saygılar ustam