• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Domuz İşaretimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efendi53

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi ustalar domuz demedim ama domuz mu ? diye paylaştım sizzlerin görüşünü alalım dedim, evet gerçekten benzerlik çok var ve domuz dediğim taşın arka kısmı iyice kırılarak yuvarlatılmış, ve önündeki taşta da yama var sanki kasa olabilir mi? artık bu pazar gidip üstüne çıkmak şart oldu, ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum, konum olarak müsait olabilir mi ? dağ keçisi paylaştığım yerin hemen yamacı burası

Mal bulanındır

Süper Moderatör
şimdi ustalar domuz demedim ama domuz mu ? diye paylaştım sizzlerin görüşünü alalım dedim, evet gerçekten benzerlik çok var ve domuz dediğim taşın arka kısmı iyice kırılarak yuvarlatılmış, ve önündeki taşta da yama var sanki kasa olabilir mi? artık bu pazar gidip üstüne çıkmak şart oldu, ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum, konum olarak müsait olabilir mi ? dağ keçisi paylaştığım yerin hemen yamacı burası
kecili resimdeki yerlere arge yap net sembol isaret yazi bul ora yogunlas tek biyere odaklanmak ordan umut kesilince baska dallara ziplamak gerek sayin ustam

ragıp

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam, bu sizin domuz muallakta
evet domuza benziyor ama değil...

neden? :)

Ustam, bunu ise şöyle düşünelim...
bu şekilde domuz resmini kimler, ne amaç ile kullanmışlardır?
bu sizin domuz, onlardan biri olabilir mi?

maalesef ustam... :(

şansını başka yerde dene derim...

selametle

Efendi53

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam, bu sizin domuz muallakta
evet domuza benziyor ama değil...

neden? :)

Ustam, bunu ise şöyle düşünelim...
bu şekilde domuz resmini kimler, ne amaç ile kullanmışlardır?
bu sizin domuz, onlardan biri olabilir mi?

maalesef ustam... :(

şansını başka yerde dene derim...

selametle
Buyur @ragıp abim karşıdan bu resimScreenshot_2020-11-07-06-56-41.jpgScreenshot_2020-11-07-06-56-41.jpgScreenshot_2020-11-07-06-56-41.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...