• ☪ Sitemize Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Define Vadisi İntro

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Merhaba arkadaşlar gelen talepler ve istekler üzerine facebook sayfamızı hazırlamaktayız sayfamızın introsu bitmiştir.Şu anda Define Vadisi facebook sayfası için gerekli düzenlemeler yapılmaktadır yakında facebook platformu üzerinden daha fazla kitlelere doğru bilgileri ulaştırmayı, define sektöründe dönen oyunları yalanları daha fazla görsel destekli detaylı olarak kişileri bilgilendirmeyi ve kara düzen defineciliği bitirmeyi hedeflemekteyiz. Sayfamız hazır olduğu zaman sayfa linkimiz paylaşılacaktır. Destekleriniz için teşekkürler.

Define Vadisi
Vakko

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
maaşallah hızlı girdiniz be ustam, www.definevadisi.com www.antiksikkeler.com ayrıca facebook sosyal medya başarılar dilerim kardeşim
abi selamlar antiksikkeler.com siteyi kapattım belki ileride tekrar açarım domain bana ait, iki site ile ilgilenmek tek başıma zor oluyor hem kendi normal işlerimiz hem siteler, definevadisi üzerinden antik sikke konularına devam etme kararı aldım + facebook üzerinden daha fazla kitleye ulaşmayı düşünüyorum hayırlısı olsun

Efendi53

Kayıtlı Kullanıcı
abi selamlar antiksikkeler.com siteyi kapattım belki ileride tekrar açarım domain bana ait, iki site ile ilgilenmek tek başıma zor oluyor hem kendi normal işlerimiz hem siteler, definevadisi üzerinden antik sikke konularına devam etme kararı aldım + facebook üzerinden daha fazla kitleye ulaşmayı düşünüyorum hayırlısı olsun
baktım bende açılmıyor şimdi ne oldu demiştim, böyle daha güzel evet, hayırlısı

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Allah utandırmasın.
Facebook baş ağrıtabilir biraz. Düzey olarak seviye ve saygı çok aşağılarda :(
Facebook sayfamız üzerinde sadece sitemizin reklamı ve sitemizdeki içerikler olucaktır.Detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar sitemize üye olup Define Vadisi site üzerinde soruları için cevap alabileceklerdir.Sayfada yorum ve paylaşımlar kapalı olacaktır.

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Define Vadisi facebook sayfa projesinden vazgeçilmiştir.Yapmış olduğumuz incelemeler sonucu daha sağlıklı bir şekilde Pinterest üzerinden konularımızı paylaşarak daha fazla kesime doğru bilgileri ulaştırma ve sitemizin reklamını yayınlama çalışmalarımız başlamıştır.

Screenshot_2.jpg
Define Vadisi
Vakko

Son düzenleme: