Canlı Cansız Varlıklar ile Define Aramak

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Sevgili Romalılar.....
bu konumuzda kendi yada yakinlarinda canli cansiz varliklarla yada geleneksel yontemlerle define arama tespit bulma eylemleri yapan ve sonucunda ne oldugunu anlatan anılarinizi paylaşabilirsiniz

mesela ben beyaz horoz bulamadim beyaz tavugum vardi kendim yetistirdim bu canavari yorulduk bi çay molasi verdik bana sövdü tavugum pis islerine niye beni alet ediyon benim misyonum belli dallamalik yapma dedi
tavvuk haklı beyler....

IMG-20211215-WA0004.jpgIMG-20211215-WA0005.jpg

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
Sevgili Romalılar.....
bu konumuzda kendi yada yakinlarinda canli cansiz varliklarla yada geleneksel yontemlerle define arama tespit bulma eylemleri yapan ve sonucunda ne oldugunu anlatan anılarinizi paylaşabilirsiniz

mesela ben beyaz horoz bulamadim beyaz tavugum vardi kendim yetistirdim bu canavari yorulduk bi çay molasi verdik bana sövdü tavugum pis islerine niye beni alet ediyon benim misyonum belli dallamalik yapma dedi
tavvuk haklı beyler....

Ekli dosyayı görüntüle 12042Ekli dosyayı görüntüle 12043
bunumu kesiyoruz başkan yeni yılda 😁 @paflagonyalı74 manda sözü var bunu seneye keseriz😁

Mal bulanındır

Süper Moderatör

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
valla cicivlikten beridir bende bildigin evcil hayvanimiz hayatta kiyipta kesip yiyemem yanliz benim gibi cok kufurbaz dediginizi ona soyledim
ebelerinize selami var
ben size bildircin tepsi yaptiriyim burda sozum soz
bu konu gönül yaramı açtı civcivlikten beri beslediğimiz süt beyaz horoz 2 gün önce vahşi köpekler tarafından parçalandı.

Mal bulanındır

Süper Moderatör
bu konu gönül yaramı açtı civcivlikten beri beslediğimiz süt beyaz horoz 2 gün önce vahşi köpekler tarafından parçalandı.
gecmis olsun
butip durumlarda koruyamamazlik hatasi mevcut beslenen hayvanlarin guvenliginden temizliginden sahipleri sorumludur.sonadan vicdan azabi cekmemek icin maksimum dikkat gerek

Trakyalı

Kaderine göre değil hak ettiğine göre yaşarsın..
Süper Moderatör
Motor candır @Mal bulanındır usta :)
Her konuda milleti uyandırmayı seversin de bu tip işlerden medet uman adamı karşına alıp konuşmaya değmez.
Na to kefari na to mermari...

Mal bulanındır

Süper Moderatör

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Sevgili Romalılar.....

tavvuk haklı beyler....

Ekli dosyayı görüntüle 12042Ekli dosyayı görüntüle 12043
Tavugu da al gel baskan.
Biraz karadeniz solucani yesin.
Gezdirelim. Gerekli saygiyi gosterelim.😉🌹