• ☪ Foruma Hoş Geldiniz ☪ Forumda Bilgi Alışverişinde Bulunabilmek ve Sitemizde Açılmış Olan Konuların İçeriklerini Görüntülemek İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Bu Tüfek Nedir?

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς
4 açıdan çekilmiş orijinal görseli görelim usta, paylaştığınız ekran görüntüsünde olduğu gibi arka plan beyaz olsun

vakko

ἱλάσ θη̣τι τῶν ἁμαρ τιῶν
Βασιλιάς

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Ustam hiç anlamam bu tarz eserlerden arkadaşım resmini attı öğrenebilirmisin dedi nedir ne değildir diye
samimi ciddi olmayan kisi obje esya mekan adres konusunda zaman harcama ustam

Garip_sk

Kayıtlı Kullanıcı
samimi ciddi olmayan kisi obje esya mekan adres konusunda zaman harcama ustam
Haklısın ustam ki zamanda harcamadan ziyade rica etti sevdiğim bir arkadaş tamam dedim, aslında o değilde ustam bir şey. Söyledi ben inanmadım şahsen ama o epey inanmış büyük iskenderin zırhını bulmuşlar resim bile istemedim o derece inanmadım hatta, bizzat beni götür bulduğunuz tüm bulunanları gözümle göreyim ozaman hepsini sorar öğreniriz dedim bakalım gidicez bugünlerde ustam 😊

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Haklısın ustam ki zamanda harcamadan ziyade rica etti sevdiğim bir arkadaş tamam dedim, aslında o değilde ustam bir şey. Söyledi ben inanmadım şahsen ama o epey inanmış büyük iskenderin zırhını bulmuşlar resim bile istemedim o derece inanmadım hatta, bizzat beni götür bulduğunuz tüm bulunanları gözümle göreyim ozaman hepsini sorar öğreniriz dedim bakalım gidicez bugünlerde ustam 😊
hee O şekil diyiin yaani
busektorde olmaz diye bisey ok heran hersey olabilir
ammaaa O dedigin olmaz yada kim dediyse
gogul gibi dusun nasilki arama moturunda ve uydu harita uygulamasinda herseyi gostermiyi kisitli gosteriyi sadece insanlarin bipmesi gerektigi kadarini bildiriyi hah iste gercek hayatta oyledir hersey kisitlidir.

Ngdl51

Süper Moderatör
Usta daha once x sitede bu konuyu burdan önce açmışsın bu durumu burda kabul etmiyoruz bilginize

Mal bulanındır

Süper Moderatör
Usta daha once x sitede bu konuyu burdan önce açmışsın bu durumu burda kabul etmiyoruz bilginize
iskenderin yerini bulamamislardir da ondan
gerci iskenderin tereyagli yogurtlusu guzel olurda ben genede adresini veriyim
mezari iskenderiyede.iskenderunda degil haa iskenderiye.varki elimizde adresi veriyiik kizim sana soyliyiim gelinim sen anla

adress.png

Garip_sk

Kayıtlı Kullanıcı

Garip_sk

Kayıtlı Kullanıcı
hee O şekil diyiin yaani
busektorde olmaz diye bisey ok heran hersey olabilir
ammaaa O dedigin olmaz yada kim dediyse
gogul gibi dusun nasilki arama moturunda ve uydu harita uygulamasinda herseyi gostermiyi kisitli gosteriyi sadece insanlarin bipmesi gerektigi kadarini bildiriyi hah iste gercek hayatta oyledir hersey kisitlidir.
Valla ustam daha çok şeyler söylediler de ben dedim önce gözümle göreyim gerisi kolay bakalım ne olacak