Bu da bir anchor mu ?

Vakko

Βασιλιάς
evet anchor işareti IC XC hristogram ; Rab'be umut bağlayanlar güçlerini yenileyecekler. Kartallar gibi kanatlar üzerinde süzülecekler koşacaklar ve yorulmayacaklar, yürüyecekler ve bayılmayacaklar. 19 saniye sunak var mezarda olabilir dua alanı da olabilir cihaz desteği ile arge gerekir.

--> buraya git oraya gömdüm gibi değil, öyle bir işaret yok kimsede enayi gibi ok ile sakladığı yeri veya birşeyleri göstermez.

bi dönem insaları kandırmak için dağlara sahte işaretler yapılmıştı bu resme bakınca acaba mı dedim
o dönem bitmedi hala devam ediyor, işarete bakıldığı zaman ne olduğu belli oluyor günümüz veya eski.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
bi dönem insaları kandırmak için dağlara sahte işaretler yapılmıştı bu resme bakınca acaba mı dedim

çoban canlar çok yapar o dedigini
sona birileri gelir kazar onlari ispiyonlar çobanlarin kimiside muhbirlik parasi alir objeli suç ustu yaptirirsa

Alone Dark

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gün dağdayım malın önünde taşlarda yosunlu güzel şekil alıyor Can sıkıntısı Yerden bir çubuk aldım başladım kayayı çizmeye Aradan bir kaç gün geçti baktım köyden arkadaşlar konuşuyor falan yere birileri gelmiş kayanın üzerinde hesap yapmış bir şeyler çizmiş Dedim onu ben çizdim Halen inanmıyorlar 🤣🤣

Mal bulanındır

Βασιλιάς
Bir gün dağdayım malın önünde taşlarda yosunlu güzel şekil alıyor Can sıkıntısı Yerden bir çubuk aldım başladım kayayı çizmeye Aradan bir kaç gün geçti baktım köyden arkadaşlar konuşuyor falan yere birileri gelmiş kayanın üzerinde hesap yapmış bir şeyler çizmiş Dedim onu ben çizdim Halen inanmıyorlar 🤣🤣

tabiki inanmazlar mikilmeye programlilar hatta onlara yeri sat cirmalasinlar orda sende parayla icmeye git

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Süper Moderatör
demeyecem dedim ama mecbur kaldım bende kayalar nasıl şekil alıyor diye oynarken ok ve çarpı işareti yaptım 5 cm buyukluğün de sonra aradan yıllar geçti arayıcı bir ekip benim yaptığım işarete denk gelmiş palavrayla süslemeye başlamış bende telefonla haber yolladım ben yaptım düşmeyin ardına diye hatta şahidim var adamlar gene inanmamış :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Mal bulanındır

Βασιλιάς
demeyecem dedim ama mecbur kaldım bende kayalar nasıl şekil alıyor diye oynarken ok ve çarpı işareti yaptım 5 cm buyukluğün de sonra aradan yıllar geçti arayıcı bir ekip benim yaptığım işarete denk gelmiş palavrayla süslemeye başlamış bende telefonla haber yolladım ben yaptım düşmeyin ardına diye hatta şahidim var adamlar gene inanmamış :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

tabiki inanmazlar mikilmeye programlilar hatta onlara yeri sat cirmalasinlar orda sende parayla icmeye git
aynisini yap sende cok hora gecersin

Alone Dark

Kayıtlı Kullanıcı
Ustam orjinal semboller kendini belli eder Geçen bir arkeolog denk geldi Oyma sunu çukuru gösterdim Biraz ilerisini taşla çevirmişler burası aldatmaca olabilir dedi kiliseye benzetmişler birine iyi dedi Müjdesi olabilir dedi ondan önce cihazla teyit etmiştim Yalnız ana maldan bahsetmedi Birde dedi sizin sandığınız gibi taş içinde mal olmaz İnternettekiler palavra

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam orjinal semboller kendini belli eder Geçen bir arkeolog denk geldi Oyma sunu çukuru gösterdim Biraz ilerisini taşla çevirmişler burası aldatmaca olabilir dedi kiliseye benzetmişler birine iyi dedi Müjdesi olabilir dedi ondan önce cihazla teyit etmiştim Yalnız ana maldan bahsetmedi Birde dedi sizin sandığınız gibi taş içinde mal olmaz İnternettekiler palavra
Mujde isi de palavra.
Yakininda sikkecik bulunur belki ona diyiler mujde diye..😁

Trakyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Arkeolog değilmiş O.
Diplomasi varsa da ünvanini temsil edecek yeterlilikte değilmiş.

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Süper Moderatör
Mujde isi de palavra.
Yakininda sikkecik bulunur belki ona diyiler mujde diye..😁
zaten müjde ,kasa işide aynen cin mevzusu gibi olmuş ,define işareti olduğuna kanaat getiremeyen hemen müjdeye sarılıyor illa bişe çıkacak yani 😁