Bir Definecinin Ruh Hali

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
kısaca bir şeyler anlatmaya çalıştım umarım kafaları yormam

Defineci: Çalışmak çok sıkıcı acaba köşeyi nasıl dönsem illegal yöntemler bize göre değil
acaba özel dualar etsem zengin olurmuyum kısa sürede :unsure:(olmuyor)

Defineci:şans oyunu milli piyongo tutmuyor hediye çekilişlerine katılayım gene nafile tutmuyor:whistle:

Defineci: ene iyisi hazine bulmak zenginliği daha garanti ,toprağın altında yatıyor yerini tespit etmek için beni bekliyor:sneaky:.

Defineci:işe nerden başlasam acaba şu bizim evin altını yada bahçeyi bi kazayım bakarsın Sürpriz 1 sandık hazine :poop:(o kadar kazdım olmuyor)

Defineci:en iyisi bu işten anlayan birilerini bulmak ,hey dostum nerden buldun bu haritayı: kahvede el altından satılıyor şifreyi çözen hazineyi bulur.

Defineci:Evet doğruya çocukken izlediğimiz çizgi filimler de define harita ile bulunuyor du

Defineci:Alo amca,dayı nasılsın senin memlekette hazine varmı ?(y) Var tabi yiğenim bize yerin altını gösteren arama cihazı getir zamanında çok harita getiren oldu işaretlerin yarısını bulduk boş yere çok kazı yaptık senin nasibin varsa buluruz.

Defineci:selam amca aldığım makine 6 metreden define bulur hadi gidelim armaya bir an önce zengin olalım dünyaya kazık çakalım.:D

Defineci:gezerken düt düt düt yiğenim bu heryere ötüyor elimdeki bileziğide 6 metereden görmüyor ya kullanmayı bilmiyorsun yada bu cihaz işe yaramaz daha iyisini getirene kadar seninle bir yere gitmem

Defineci:bu iş cihazla olmuyor boşa masaraf yokmu bi define ustası acaba, aaaaaaa internet usta dolu sonunda mekanı bulduk ,üfbe amma bilgi varmış bunları ezberlemek için profesör olmak lazım

Defineci forumda: selam ustalar bu oyukların anlamı nedir acil acil lazım iş üstündeyiz.

Ustadan cevap: mezar var orda

defineci : ne mezarı ya ben define nerde diye soruyorum adam mezar diyor sanırım bu define işaretlerinden anlamıyor. En iyisi diger sitelere bakayım.

Defineci forumda:selam ustalar bu resimdeki oyuğun hedefi nereyi gösterir

ustadan cevap: halkayı ölç derinlik ölç 5 ile çarp eğik olan kısmı hedef al bir dere olacak orayı geç eski kervan yolunu takip et yüzeyde anomali olan çukuru bul 3 metre derinde malı çıkar .

Defineci forumda: Vay be amma süper bir ustaya denk geldik adam herşeyi bildi baş tacısın dere de var kervan yoluda.

Defineci forumda: yav usta toprağın her tarafı anomali dolu işin içinden çıkamadım bunalıma girecem yardım ediiinnn yalvarıyorum (madem yerini biliyorsun istersen tüm masraflarını ben karşılayayım sen bul bizi uğraştırma medyum insan)

ustadan cevap: o kadar net izah ediyorum sen bulamıyorsan ben ne yapayım -senden önce çok kişi davet verdi onlarla uğraşıyorum sıranı bekle .(bu arada cihaz kira parasını ayarlamayı unutma)

not: kardeşim eğer defineyi bulamazsak yer sahiplidir bizim bi suçumuz yok iyi bir cinci hoca bulun....

böyle sürer bu devran sonra araştırıp öğrendikçe her şeyin sahte olduğunu öğrenirsin ama kime anlatıyon ustacığım sen bana bulduğum işaretin definesi nerde onu söyle.

vakko

Φιλομμειδής
Βασιλιάς
Güzel olmuş elinize sağlık. İnsanımız aç aç. Sekse aç, yemeğe aç, paraya aç ama doğru bilgiyi verdiğin zaman bilgiye toklar. Israrla hala at gözlüğü ile dolaşıp şizofrenlerin sitelerinde köçeklik yapıyorlar aslında bu tipler şizofreni hastalığının en güzel örnekleridir. Nedir şizofreni ? Şizofren bir bireyin davranışlarını hareketlerini gerçeği algılayış şeklini ve düşüncelerini çarpıtarak değiştiren, ciddi ve kronik bir hastalık olan şizofrenide hastalar gerçeklikle arasındaki bağlantısını yitirerek farklı davranışlar sergilemeye, gerçek olmayan olaylara inanmaya eğilim gösterir.

Google üzerindeki sitelerde süper işaret çözücü adı altında dolaşan asosyal şizofren kişilerin yazmış oldukları oymanın içini ölç , oymanın içine kafanı sok bak bakalım murç izi sağda mı solda mı, oymanın çapını ölçtükten sonra çıkan rakamı 9x15x46x7 kuzeybatı güneydoğu ilerle gömü orda gibi yorumları daha çok sevip arazide aylarca deli dana gibi boş boş dolanmayı daha çok seviyorlar. Sabaha kadar önlerine ispatlı belge sunsak da boş.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Güzel olmuş elinize sağlık. İnsanımız aç aç. Sekse aç, yemeğe aç, paraya aç ama doğru bilgiyi verdiğin zaman bilgiye toklar. Israrla hala at gözlüğü ile dolaşıp şizofrenlerin sitelerinde köçeklik yapıyorlar aslında bu tipler şizofreni hastalığının en güzel örnekleridir. Nedir şizofreni ? Şizofren bir bireyin davranışlarını hareketlerini gerçeği algılayış şeklini ve düşüncelerini çarpıtarak değiştiren, ciddi ve kronik bir hastalık olan şizofrenide hastalar gerçeklikle arasındaki bağlantısını yitirerek farklı davranışlar sergilemeye, gerçek olmayan olaylara inanmaya eğilim gösterir.

Google üzerindeki sitelerde süper işaret çözücü adı altında dolaşan asosyal şizofren kişilerin yazmış oldukları oymanın içini ölç , oymanın içine kafanı sok bak bakalım murç izi sağda mı solda mı, oymanın çapını ölçtükten sonra çıkan rakamı 9x15x46x7 kuzeybatı güneydoğu ilerle gömü orda gibi yorumları daha çok sevip arazide aylarca deli dana gibi boş boş dolanmayı daha çok seviyorlar. Sabaha kadar önlerine ispatlı belge sunsak da boş.

bizdeki yilan adasi konusunun burdan bikac gun once acildigi x sitede bir uye inanmayin kurgudur asli yoktur demiş link atip ispatlamis adami gormezden gelip yorumunu yokmus gibi yapip halen onursuzca adada bu su var sandik var yok ekip degismis yok baska hazineyr gectiler yok cok iyiler filan demeye devam ederken bide diger uyeleri etiketleyip guzelleme yapilmasini istiyolar.degilmi @Yuksek
biride define kitabi satmaya calisiyo bikac uye yalan asli yok uckagit diyo digerleri israrla 250 tl alip okunmali cok faydali diyo bunlarin yancisi tayfads herseye eywallah cekiyo bunlari donsuz birakana kadar dolandirip pavyons satsinlar m.k..

emsalsiz

Kayıtlı Kullanıcı
kitap dedikleri şey çöp sakın alıp paranızı çöpe atmayın dedemin zamanından kalmış 70 senelik kahve defineciliği bilgilerini toplamışlar define kitabı diye satıyorlar aklı olan adam kitap değil o sitelerde bir dakika durmaz zaten dediğiniz gibi o çok faydalı diye yazanlarda bu sahtekarlar ile ortak iş yürüten kişiler beş aydır tüm siteleri takip ediyorum yazılıp çizilenleri neyin ne olduğunu sizlerinde açmış olduğu uyarıcı konular ile birleştirince parçalar yerine oturdu aynı kişiler aynı site sahipleri insanları enayi yerine koyuyorlar sağolun varolun

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
kitap dedikleri şey çöp sakın alıp paranızı çöpe atmayın dedemin zamanından kalmış 70 senelik kahve defineciliği bilgilerini toplamışlar define kitabı diye satıyorlar aklı olan adam kitap değil o sitelerde bir dakika durmaz zaten dediğiniz gibi o çok faydalı diye yazanlarda bu sahtekarlar ile ortak iş yürüten kişiler beş aydır tüm siteleri takip ediyorum yazılıp çizilenleri neyin ne olduğunu sizlerinde açmış olduğu uyarıcı konular ile birleştirince parçalar yerine oturdu aynı kişiler aynı site sahipleri insanları enayi yerine koyuyorlar sağolun varolun
hele çek bi fırt.jpg

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Süper Moderatör
Hoş geldin gardaş...🌹

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
bizdeki yilan adasi konusunun burdan bikac gun once acildigi x sitede bir uye inanmayin kurgudur asli yoktur demiş link atip ispatlamis adami gormezden gelip yorumunu yokmus gibi yapip halen onursuzca adada bu su var sandik var yok ekip degismis yok baska hazineyr gectiler yok cok iyiler filan demeye devam ederken bide diger uyeleri etiketleyip guzelleme yapilmasini istiyolar.degilmi @Yuksek
biride define kitabi satmaya calisiyo bikac uye yalan asli yok uckagit diyo digerleri israrla 250 tl alip okunmali cok faydali diyo bunlarin yancisi tayfads herseye eywallah cekiyo bunlari donsuz birakana kadar dolandirip pavyons satsinlar m.k..
bu şizofreni olayı oldukça güldürdü beni ama hakikaten böyle vakalar çok oluyor ,mesela arkadaş geliyor yanıma bizim kesin bir yerimiz sende de iyi bir makine varsa fifti fifti paylaşalım bulduklarımızı .

gidiyorsun mekana hani işaret nerede cevap: cok ustaysan kendin görebilirsin (ama göremiyorum ne yapayım)

gel dedi yuh sana ne biçim ustasın bir şeyi göremiyon
inanırmısınız meğer adam kayadaki 7 cm genişliğinde olan kına lekesini yürüyen maymun olarak görüyor🥶 ,neymiş efendim maymun gittiği yöne doğru mahsen ve tünel varmış ,🥴🥴🥴

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
bi ara çok heveslenmiştim almaya ama pahalı geldiği almamıştım iyikine almamışım çok şükür

emsalsiz

Kayıtlı Kullanıcı
bi ara çok heveslenmiştim almaya ama pahalı geldiği almamıştım iyikine almamışım çok şükür
alma üstat kendilerine hayrı yok adamların hangi bilgileri ile kitap yazacaklar verdikleri tüm bilgiler ortada hepsi palavra paylaştıkları define görselleri sahte kitabın ismi palavracılar grubu olması lazım

Trakyalı

Süper Moderatör
o kitap değilde onlar dini kitaplar ve insanların dinleri üzerinden insanları sömürerek ilerliyorlar onları dinleyenlerin beyinleri sulanmış hepsinin kaç yaşında adamlar yazık vallahi allah yardımcıları olsun
Din begirgancılığı yaparlar.
Insallahi cift a ile 2.a yi büyük yazarlar.
Tanrıya saygıyı yazıda bile gösterdiklerini zannedip üç kağıdın dibine vururlar.
Eğitim görmemişlerdir.

Ellerinde tuttuklarını sandıkları tek şey dindir. Onun da binde birini bile bilemezler çünkü din sorgulamayı gerektirir. Lakin onlarda öyle bir zekâ yoktur.
Bilimsel olmayan,akılla bağdaşmayan, paranormal olaylar hep onlarin başlarına gelir.
2 km öteden tanırsınız bu tipleri..

Alayı cahil, alayi üç kağıtçı, hiçbir şey bilmeyen, aldıkları oksijene bile yazık denilebilecek teksir kağıdı tiplerdir.

Gördükçe insanı sadece sinir ederler.
En kısa zamanda jenerasyonlarinin tuketilip, geri gelmemek üzere tedavülden kaldırılması gereken kitle olur kendileri..
Yine canim sıkıldı akşam akşam..

ayhantoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Din begirgancılığı yaparlar.
Insallahi cift a ile 2.a yi büyük yazarlar.
Tanrıya saygıyı yazıda bile gösterdiklerini zannedip üç kağıdın dibine vururlar.
Eğitim görmemişlerdir.

Ellerinde tuttuklarını sandıkları tek şey dindir. Onun da binde birini bile bilemezler çünkü din sorgulamayı gerektirir. Lakin onlarda öyle bir zekâ yoktur.
Bilimsel olmayan,akılla bağdaşmayan, paranormal olaylar hep onlarin başlarına gelir.
2 km öteden tanırsınız bu tipleri..

Alayı cahil, alayi üç kağıtçı, hiçbir şey bilmeyen, aldıkları oksijene bile yazık denilebilecek teksir kağıdı tiplerdir.

Gördükçe insanı sadece sinir ederler.
En kısa zamanda jenerasyonlarinin tuketilip, geri gelmemek üzere tedavülden kaldırılması gereken kitle olur kendileri..
Yine canim sıkıldı akşam akşam..
Böyle tipler olmasaydı gerçeğin değeri anlasilmazi be usta

Trakyalı

Süper Moderatör
Böyle tipler olmasaydı gerçeğin değeri anlasilmazi be usta
Gercek her zaman apaçık şekilde ışıldar.
Özgür irade,sorgulayan bir beyin, bilimi rehber edinen bakış açısı, kişiyi hiçbir zaman karanlıkta bırakmaz.

Bu tipler olmasa bence dünya x5 daha iyi kalpli insanlardan olusurdu..