Bilgi

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Ustalar
Doğanın kalbinden Selamlar Saygılar
Daha önce foruma gorseller atmiştım bi yere emek verip temizligini yaptık ama durum bizi yıldırdı mola verdik temizlege önce durumu acıklayım fotoda atarım

Acıklamam: trakya bölgesinde eski roma yaşam bölgesinde ugras verdigimiz yer var bu yerde cok arkolojik emare ve türlu işaretler var köpruler vs oymalar sunaklar vs ugraş verdigim yer eski roma koprusunun yıkik kopru suan köprunun altindaki duzlukte ve dagın catak yerinde horasan yıgma kapama vardır etrafı masa gibi kayalar dizilip ortasina taş kırıkları ile karışık kirec ve horasan karisimi bi kapama yapmişlar biz burda emek verip temizligini yaptik uzun ugraslar sonucunda horasan kapamayı actık dibinde bi sonuc beklerken iş dahada derine indi izlemeni bıraktı bende kapamayı actıktan sonra kesme kesme basamaklar cıktı basamagın 3 basamaginda koyma bi büyük kaya var basamaklar gidiş yonu bi kayanin in gibi giris gibi yere gidiyor icini dolgu kapama gözlemenide var doldurulmuş gibi biz suan yıldık ama yine devam etmeyi dusunuyoruz
Ögrenmek istedigim Sayın Ustalar biz nereyi acıyoruz bu durumda mahsen mi vs mi fikrimiz nedir Ustalar Saygılarımla

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Merhaba Ustalar
Doğanın kalbinden Selamlar Saygılar
Daha önce foruma gorseller atmiştım bi yere emek verip temizligini yaptık ama durum bizi yıldırdı mola verdik temizlege önce durumu acıklayım fotoda atarım

Acıklamam: trakya bölgesinde eski roma yaşam bölgesinde ugras verdigimiz yer var bu yerde cok arkolojik emare ve türlu işaretler var köpruler vs oymalar sunaklar vs ugraş verdigim yer eski roma koprusunun yıkik kopru suan köprunun altindaki duzlukte ve dagın catak yerinde horasan yıgma kapama vardır etrafı masa gibi kayalar dizilip ortasina taş kırıkları ile karışık kirec ve horasan karisimi bi kapama yapmişlar biz burda emek verip temizligini yaptik uzun ugraslar sonucunda horasan kapamayı actık dibinde bi sonuc beklerken iş dahada derine indi izlemeni bıraktı bende kapamayı actıktan sonra kesme kesme basamaklar cıktı basamagın 3 basamaginda koyma bi büyük kaya var basamaklar gidiş yonu bi kayanin in gibi giris gibi yere gidiyor icini dolgu kapama gözlemenide var doldurulmuş gibi biz suan yıldık ama yine devam etmeyi dusunuyoruz
Ögrenmek istedigim Sayın Ustalar biz nereyi acıyoruz bu durumda mahsen mi vs mi fikrimiz nedir Ustalar Saygılarımla

Bir definecinin duymak istediği beklediği en seksi şeyleri yazmissin buna ilgisiz kalani allah kör eder
Sen genede yazdıklarının içinde olduğu resimleri bi yükle görsel herşeydir

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı

Ayazağahan

Βασιλιάς
1664265935508.png
Yada KATAKOMP'a gidiyor da olabilir. Yani anlatımına göre bölgede ekmek var yemesini bilirsen. Görselleri yüklersen ustalar fikir verirler. Burada sorular cevapsız kalmaz.

Blue Ways

Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 14492
Yada KATAKOMP'a gidiyor da olabilir. Yani anlatımına göre bölgede ekmek var yemesini bilirsen. Görselleri yüklersen ustalar fikir verirler. Burada sorular cevapsız kalmaz.
Degerli yorumun icin cok teşekkür ederim usta bu kadar luks bi yere benzemiyor benim yerde yer altını bilemeyiz benim yer cok eski bi yer doga gizlemiş alanda hic hac vs işareti yok yakın dönem yok cokca oyma figurler murclamalar mevcut derin oyuklar vs

Bu horasan kapamanın 5 metre civari altinda soba borusu gibi oyma horasan kapamin bir yerinde damga gibi oyma vardı sanki horasan yaş iken damgalamiş lar gibi benim düsuncem bu kapama gizlidi zamanla dogal afet ortaya cikardi ilk olarak kapananın ilk halini atıyorum bilginize arz ediyorum yakininda mezar tespitimde var zemin alti mezar ama orası burdan daha zor buraya odaklandım usta eski köpruler var vs eski bi yoldan buraya ulasiliyor patika gibi deve kayası denen bir yerin cevresi burası usta