Bi anlamı varmı acaba

Desert eagl

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese hayırlı bayramlar arkadaşım bi yerde bu (işaretleri sembolleri) bulduğunu,istersem bölgeye götürüp gösterebileceğini söyledi tezgah yapacak birisi değil sözde başka bir arkadaşıyla bulmuşlat iaşretleri gitmeye değermi eğer değerse ne olabilir nerede olabilir yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

IMG-20220503-WA0000.jpgScreenshot_20220503-201514_Gallery.jpg

Moderatör tarafından düzenlendi:

Trakyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Iyi bayramlar.

Öncelikle ben bir şeyi anlamlandiramadim.

1.si arkadasiniz size bu işaret dediklerinizi size gosterebilecegini söylüyorsa, sizin bu konularda kale değer bir bilgi sahibi olduğunuz anlamı çıkar.
2.si tezgah muhabbetine neden girdiniz?

Yani size göre bu resimler ne ifade ediyor ki tezgah kurulacak kadar değerli bir şeyi ifade etsin?
1 ve 2 bagintili olduğundan;

Kabaca bu konulara bir açıklık getirirseniz, sizin bakış acinizi ve algınızı daha iyi algılayıp resme bir bütün bakalım.

Desert eagl

Kayıtlı Kullanıcı
Iyi bayramlar.

Öncelikle ben bir şeyi anlamlandiramadim.

1.si arkadasiniz size bu işaret dediklerinizi size gosterebilecegini söylüyorsa, sizin bu konularda kale değer bir bilgi sahibi olduğunuz anlamı çıkar.
2.si tezgah muhabbetine neden girdiniz?

Yani size göre bu resimler ne ifade ediyor ki tezgah kurulacak kadar değerli bir şeyi ifade etsin?
1 ve 2 bagintili olduğundan;

Kabaca bu konulara bir açıklık getirirseniz, sizin bakış acinizi ve algınızı daha iyi algılayıp resme bir bütün bakalım.
2 foto attım birincisi üç başlı köpek 2.si 2 güvercin birbirine bakıyor aralarında istavroz var.yönlendirebilirseni z ona göre bilgili gideyim.benimde biraz bilgim var ama profesyonel bilgi almak isterim @vakko ustamdan inşallah yada daha bilgili arkadaşlardan

Metal

Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyruklunun bi iki sene once resmini gormustum.
Mitolojik bir karakter diyorlardı.😌
Kuslari bilmiyorum... Rastgele...

Moderatör tarafından düzenlendi:

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Kuyruklu olan üç başlı köpeğe benzettim ben

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Süper Moderatör
@Desert eagl iyi bayramlar ,sana basit bir şey anlatayım ,Bakkalda ekmek satıyorum denetim için ekmek derneğinden geldiler cama asılı olan (fırın çalıştırma tarım ruhsatı)na bakıp birde ekmeğin kendisine bakıp
Fırın ruhsat yeri ile ekmeğin hamuru birbirine uymuyor ,eski kağıdı söküp aldılar yeni çalıştığınız fırının ruhsatını asın dediler.
bu adamlar ince detayı nerden fark etti ---çünkü eser sahibinden bellidir---

şimdi senin resime bakıyorum acaba kimin eseri Romamı yoksa mermerci çırağı x.....😇:LOL:

Son düzenleme:

Desert eagl

Kayıtlı Kullanıcı
@Desert eagl iyi bayramlar ,sana basit bir şey anlatayım ,Bakkalda ekmek satıyorum denetim için ekmek derneğinden geldiler cama asılı olan (fırın çalıştırma tarım ruhsatı)na bakıp birde ekmeğin kendisine bakıp
Fırın ruhsat yeri ile ekmeğin hamuru birbirine uymuyor ,eski kağıdı söküp aldılar yeni çalıştığınız fırının ruhsatını asın dediler.
bu adamlar ince detayı nerden fark etti ---çünkü eser sahibinden bellidir---

şimdi senin resime bakıyorum acaba kimin eseri Romamı yoksa mermerci çırağı x.....😇:LOL:

Alıntı yapma kardeş bırak ekmeği ruhsatı bilgin yoksa olanların yazmasını bekle herkeş miroğlunun kuşçusu olmuş yusufum diyor.diyebiliyırsan burada şu var şu derinlikte konuş yoksa bırak edebiyatı

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
Amacım beni buraya götürecekler cihaz var ama ben nereye bakmalıyım

oraya gitmesen olmazmı
kendine ayıt biyer olsa kendi malin olsa iyi olmazmi mevkini adresini yaz senin için antik yerleşim yeri belirleyelim
elin çarşafıyla gerdeğe girilmez

Vakko

Βασιλιάς
2 foto attım birincisi üç başlı köpek 2.si 2 güvercin birbirine bakıyor aralarında istavroz var.yönlendirebilirseni z ona göre bilgili gideyim.benimde biraz bilgim var ama profesyonel bilgi almak isterim @vakko ustamdan inşallah yada daha bilgili arkadaşlardan
ilk görsel çok eski bir fotoğraf benzetme olmuş, kerberus o şekilde tasvir edilmez. Güvercinler hristiyan ikonografisinde kutsal ruhu temsil eder haç ise İsa'nın ölümünü temsil eder bu tip işaretler orijinal dahi olsa define ile falan alakası yoktur. Matta İncili 3:16 ve Luka İncili 3:22 bölümlerini okuyup teyit edebilirsiniz.​