Askeri Sığınak Bulundu

Vakko

Βασιλιάς
Kadıköy Haydarpaşa Garı kazılarında 140 bin metrekarelik alanın 68 bin metrekaresindeki çalışmalar tamamlandı ve peronlar kaldırıldı.

2.jpg

Peronların kaldırılmasıyla birlikte, Helenistik döneme ait bir mezar, yeni bir çoklu mezar, bir döküm atölyesi ile peron alanı dışında Osmanlı dönemine ait bir çeşme, Bizans dönemine ait bir ayazma, 2'nci Dünya Savaşı zamanında kurulan bir sığınak bulundu.

01.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

Ayhan34

Yaptığın İşin Temeli Yoksa Yıkılmaya Mahkumdur.
Kayıtlı Kullanıcı
Burda çalışan ihtiyar bi amcamız vardı emekli kişileri işe alıyorlar söylediğine göre bulunan altınları kayda geçirmiyorlar amele takımı buldumu ardından özel bi ekip alanı boşaltıp malı el altından götürüyor, kendi şahit olduğu bi olayda su kuyusunun dibinde balçık tabakası vardı onu boşaltırken bir küp altın çıkarlıdı vs.

Vakko

Βασιλιάς
Burda çalışan ihtiyar bi amcamız vardı emekli kişileri işe alıyorlar söylediğine göre bulunan altınları kayda geçirmiyorlar amele takımı buldumu ardından özel bi ekip alanı boşaltıp malı el altından götürüyor, kendi şahit olduğu bi olayda su kuyusunun dibinde balçık tabakası vardı onu boşaltırken bir küp altın çıkarlıdı vs.

normaldir bitinya bölgesinin darphanesi Kadıköy/Khalkedon[ Χαλκηδών ]

4585590.jpg7411330.jpg

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς

yok yapmazlar oyle seyler onlar tarih sevdalisi işine aşık bilim insanlaridir.çamur atmayiniz :p 😜😁
bide hikayedeki amca durustluk abidesimiymis hicmi bulduklarindan nasiplenmemis insan yutup vucudunun biyerine saklayip genede ucbes altin sikke cikarabilir.

Ayhan34

Kayıtlı Kullanıcı
yok yapmazlar oyle seyler onlar tarih sevdalisi işine aşık bilim insanlaridir.çamur atmayiniz :p 😜😁
bide hikayedeki amca durustluk abidesimiymis hicmi bulduklarindan nasiplenmemis insan yutup vucudunun biyerine saklayip genede ucbes altin sikke cikarabilir.
:D:ROFLMAO: onlarda uyanık tabi bazen bi kaç sikke indiriyorlar bronz genelde yakalanmamak için yurt dışındaki akrabalarına resim atıyorlar acaba tırliyon edermi diye malum her zamanki gibi para etmediğini alayınca hevesleri kursaklarında kalıyor

patron isterse resimlerini yükleyeyim

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Βασιλιάς
:D:ROFLMAO: onlarda uyanık tabi bazen bi kaç sikke indiriyorlar bronz genelde yakalanmamak için yurt dışındaki akrabalarına resim atıyorlar acaba tırliyon edermi diye malum her zamanki gibi para etmediğini alayınca hevesleri kursaklarında kalıyor

gorsel sikke baslikli bir konu ac orda yagdir

Vakko

Βασιλιάς

@Mal bulanındır ustanın dediği gibi yeni konu başlığı altında yükleyebilirsin bakalim sikkelere neler varmış

Ayhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Adamdan objeleri istedik resim çekmek için korkudan ne yapacağını şaşırdı zor bela bu resimleri telefonundan alabildim yeni başlık açmaya değmez diye düşündüm ,önlü arkalı çekmiş dedim ki güzel çekim değil ona göre iyimiş
bunlarda sikkenin kendisini değerden sayan düşünceye sahip yazıların onlar için bi önemi yok

037218aa-d17b-494e-822a-daffc08a032b.jpg56c386ae-8ce3-4eab-896f-c8e7cc975f6d.jpg

Vakko

Βασιλιάς
Adamdan objeleri istedik resim çekmek için korkudan ne yapacağını şaşırdı zor bela bu resimleri telefonundan alabildim yeni başlık açmaya değmez diye düşündüm ,önlü arkalı çekmiş dedim ki güzel çekim değil ona göre iyimiş
bunlarda sikkenin kendisini değerden sayan düşünceye sahip yazıların onlar için bi önemi yok

Ekli dosyayı görüntüle 11097Ekli dosyayı görüntüle 11098

Şimdi seni arasam 2 dakika bu sikkeler hakkında konuşsak 2 dakikalık fatura bedelini karşılamaz.

Ayhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi seni arasam 2 dakika bu sikkeler hakkında konuşsak 2 dakikalık fatura bedelini karşılamaz.

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: bittim ben çok anlamlı. mesajı adrese ileteyim de korkuları sönsün.