Araziyi Okumak

deniz_efe

Γεράκι
Kayıtlı Kullanıcı
Resim 6 ve Resim 86 görselleri hoşuma gitti ustam.
Mezar girişlerinin alt ve üst sıralarındaki taş/kaya yığmaları bana tanıdık geldi.
Tepenin kendisi ikiz gibi zaten, ne dersin işe yarar bir şeyler çıkmış mıdır buralardan ?

tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm ustam Harika evet hepside birbirlerinden güzel Paylaşım için teşekkür eder.elinize ve emeğinize sağlık derim.ama çayda çay olmuş ustam gelmeden içeyim bari yoksa bana kalmayacak. :love: Saygılar

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
Selamunaleyküm ustam Harika evet hepside birbirlerinden güzel Paylaşım için teşekkür eder.elinize ve emeğinize sağlık derim.ama çayda çay olmuş ustam gelmeden içeyim bari yoksa bana kalmayacak. :love: Saygılar
ustam cillop gibi konudur
vatandasin gorsel hafizasi gelissin
mevkisindeki yerlere bakis acisi degissin ufku genislesin

Gönül_Eri

Kayıtlı Kullanıcı
İşte konu diye buna derim ben. Kardeşim ellerine kollarına sağlık, muazzam bir konu olmuş. Alınacak çok güzel ipuçları var akıllı olana.

Mal bulanındır

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI ASLA UNUTMAZ
Süper Moderatör
İşte konu diye buna derim ben. Kardeşim ellerine kollarına sağlık, muazzam bir konu olmuş. Alınacak çok güzel ipuçları var akıllı olana.
maalesef inatla haala gara duzen definecilikte israr edip gerceklere itimat etmeyenler var
efkar basti bi dal sigara bide ateş ver
şu çaylarada bi el atta elden ele dagitak icsin hacılar sogukta icimiz ısınsın

Gönül_Eri

Kayıtlı Kullanıcı
maalesef inatla haala gara duzen definecilikte israr edip gerceklere itimat etmeyenler var
efkar basti bi dal sigara bide ateş ver
şu çaylarada bi el atta elden ele dagitak icsin hacılar sogukta icimiz ısınsın

Onlar NATO kafa NATO mermer devam etsinler, metrelerce derine insinler, elin oğlu da ha bu örneklerde olduğu gibi profesyonelce Çat Çat vurgunu yapsın gününü gün etsin. 🚬 sigara köpeğin olsun. 💶💷💴💵🕯Tutusturmayi da dolar ile yapalım 😅 Buyrun çaylar bu çaylara az Gavur parası vermedik.